MUDr. Vladimír Macháček

Vodní 25, Prostějov

ortopedicko-traumatologické oddělení Nemocnice Prostějov
Mathonova 291/1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Doktora znám od roku 2005, pomohl mě s ramenem i s kolenem, a doporučil jsem ho kamarádům a 100% spokojenost

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je neskutecný borec, artroskopicky mi operoval syndrom FAI v kyčli. V životě jsem nepotkala takového skvělého lékaře. Empatický, profesionální, vysvětlující, milý a příjemný. Měl by být vzorem pro všechny, nejen lékaře. Modlím se, aby pan doktor zůstal takový, jaký je a aby mu jeho zdraví sloužilo dobře a dlouze a mohl tak pomáhat co nejvíce lidem. Moc děkuji.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Do mé operace jsem myslel že zázraky dělal jen Ježíš nazaretský. Jak hluboce jsem se mýlil protože jsem neznal pana doktora Macháčka. Jeho lidský a profesní přístup na úrovni kterou jsem ještě nezažil by měli přednášet na fakultě. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi Macháčkovi tak i celému kolektivu CZ Clinic za to jak se o mě vzorně starali a za to jakou odvedli práci.

Umístění: Ortopedická ambulance operace kolen

Pan doktor Macháček je opravdový anděl. Neznám ochotnějšího a pečlivějšího lékaře a jsem přesvědčená, že ani nepoznám. Svým milým přístupem dokáže povzbudit a hlavně uklidnit tak, že člověk ani nemá pocit že je na operačním sále. Pomůže člověku za každé situace i přes to, že má tak velké množství pacientů. Za svoji odvedenou práci si zaslouží velký obdiv a poděkování.

Umístění: Ortopedická ambulance doporučeni on jiného doktora

Dnes jsem byla poprvé u pana doktora.Velmi milý a ochotný.
Uvidíme dal zda my pomůže od mého problému.

Umístění: jiné místo operace kloubu

Pan MUDr. Macháček je opravdu profesionál s lidským, až přátelským přístupem. Vše od první konzultace, přes operaci, až po včerejší sundání ortézy probíhalo vždy v maximálně příjemné atmosféře. Všechny moje dotazy byly pokaždé podrobně vysvětleny. Má operace proběhla v nové budově CZClinic v Prostějově, která mě velmi mile překvapila jak výbavou, péčí, tak i přístupem veškerého personálu. Jsem moc rád, že jsem se dostal pod "kudlu" zrovna panu Macháčkovi. Jsem trošku srab a měl jsem obavy, ale vše proběhlo rychle, hladce, absolutně bezbolestně a díky přátelskému přístupu pana doktora to vůbec nebylo tak hrozné, jak jsem čekal, po mojí zkušenosti z jiné operace v jiném zařízení. Opravdu nemám co vytknout. Děkuju!

Umístění: Ortopedická ambulance

Vynikající operatér i lékař. Vždy má ochotný a lidský přístup a problém pacienta je mu vlastní. Nedám na něj dopustit. R.A

Umístění: Ortopedická ambulance Dlouhodobe bolesti ramene

Skvělý pan doktor,už při první návštěvě odhalil v čem je problém (což můj lékař za 6 měsíců nepoznal ), dr. Macháček je výborný operatér a jeho lidský přístup při jeho vytíženost je vyloženě nadstandardní.

Maximálně ochotný pomoci,optimistický, vždy dobře naladěný. Dře na sobě. Má můj obdiv.Vaz mi zoperoval rychle a skvěle. Děkuji mnohokrát.

Nejlepší!! Neskutečný přístup k pacientovi, na moje rameno se dívali 3 lékaři z nemocnice v PV a nemohli 3 měsíce přijít na to proč mě to bolí (rameno bylo po úrazu). Panu doktorovi stačil jeden pohled na RTG snímek a hned diagnostikoval příčinu a nasadil léčbu za 4 týdny jsem opět mohl plně sportovat. Děkuji!!