Vladimír Líčeník, praktický lékař Valašské Meziříčí

Vladimír Líčeník

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 30 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Sestřička, o které kolují legendy, jakkoli vypadají přehnaně, ve skutečnosti ani nedosahují její opravdové výjmečnosti!!!

• 31 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Jde o hodného, lidského lékaře a velkými zkušenostmi.

• 11 října 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Lidičky nechodit, měl jsem banalní problémy a diky panu dokrtorovi je ze me invalida!!!! Nevyšetří nemá zájem o paciety, až když je pozdě tak člověk si musí vymýšlet sám vyšetření a diagnozy!!!!Nechodit!!!!!!

• 4 listopadu 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi chodím již 12 let, každý máme svůj názor, ale co se mu nedá upřít je, když za ním přijdete a jste nemocní, tak není arogantní a nebere Váš problém na lehkou váhu a citíte od něj opravdu lidský přístup a snahu pomoci.To že někdo tady píše, že bere "flašku" za neschopenku je idiot, ne ztoho důvodu, že to je nebo není pravda, ale proto, že by měl být rád, že jí dostal a že mu pomohla, protože ji žádal aby se ulil, jinak kdyby byl opravdu nemocný tak ji dostane i bez "flašky"! Co znám pana doktora, nikdy si o nic neřekl a pokud mu někdo něco chce dát, tak to záleží jen na něm. Měl jsem možnost poznat hodně různých doktorů dobrých i horších, ale tohle je doktor se srdcem a lidskosti. Jinak sestřička od pana doktora Anička Přikrylová jen samá chvála a hlavně lidský přístup, charakter a snaha pomoct poradit, jak dál! Někdo tady psal, že je arogantní tak to je blbost a za celou dobu co tam chodím jsem se stím nesetkal. A navíc je to taky jen člověk a když se píše na dveřích neklepat, tak na tom nápisu něco bude :-)

• 4 července 2010

Hodnocení: Slabý

Dr. Líčeník vyšetřuje často od stolu, aniž by se na vás ve skutečnosti podíval, poslechl.... Nelíbí se mi s jakou samozřejmostí vypisuje jedny antibiotika za druhými. Jinak vstřícný a ochotný. Sestra má celou ordinaci pevně v rukou, ne nadarmo jí pan doktor říká "paní ředitelka". Neskutečný počet lidí, kteří si jen přijdou pro recept, který dostanou na počkání bez návštěvy doktora, takže defacto mají neustálou přednost před čekajícími pacienty, kteří za tím doktorem musí.

• 26 dubna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

nejepší sestřička, kterou jsem kdy potkal

• 2 března 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Pán doktor je výborný a sestřičku si nemůžu vynachválit :)

• 13 prosince 2009

je prostě gut

• 5 listopadu 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora znám již dobrých dvacet let. Vždy, když jsem onemocněl, tak mi pomohl, mohu ho pouze doporučit, umí !!! Jeho přístup je naprosto profesionální i lidský. To mohu říci i o práci jeho 'sestry'.

• 25 října 2009

Hodnocení: Neutrální

Vždy jsem byla spokojena, s přístupem, ochotou i diagnostikováním. Nejen lékaře, ale i sestřičky. Postupně jsme k němu přešli všichni v rodině. Jediným mínusem jsou fronty v čekárně, ale to bohužel při tom množství zaregistrovaných pacientů jinak nejde. Nespokojeným pacientům mohu jen doporučit - přejděte k jinému lékaři. Nedávno jsem v čekárně zažila scénku, která mnohé charakterizuje: Starší důchodkyně si všem na pana doktora stěžovala. Po asi půlhodinovém monologu jsem to nevydržela a doporučila jsem jí, když je tak nespokojena, ať změní lékaře. A paní hned obrátila: "Co bych si počala bez našeho zlatého pana doktora. ..."

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění