MUDr.

Vladimír Líčeník

Praktický lékař

13 názorů +přidat

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Prakt.lékař pro dospělé,odb.internista

  U Nemocnice 980
  75701 Valašské Meziříčí, zlínský

  70
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Jde o hodného, lidského lékaře a velkými zkušenostmi.

 • velmi dobrý

  Sestřička, o které kolují legendy, jakkoli vypadají přehnaně, ve skutečnosti ani nedosahují její opravdové výjmečnosti!!!

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi chodím již 12 let, každý máme svůj názor, ale co se mu nedá upřít je, když za ním přijdete a jste nemocní, tak není arogantní a nebere Váš problém na lehkou váhu a citíte od něj opravdu lidský přístup a snahu pomoci.To že někdo tady píše, že bere "flašku" za neschopenku je idiot, ne ztoho důvodu, že to je nebo není pravda, ale proto, že by měl být rád, že jí dostal a že mu pomohla, protože ji žádal aby se ulil, jinak kdyby byl opravdu nemocný tak ji dostane i bez "flašky"! Co znám pana doktora, nikdy si o nic neřekl a pokud mu někdo něco chce dát, tak to záleží jen na něm. Měl jsem možnost poznat hodně různých doktorů dobrých i horších, ale tohle je doktor se srdcem a lidskosti. Jinak sestřička od pana doktora Anička Přikrylová jen samá chvála a hlavně lidský přístup, charakter a snaha pomoct poradit, jak dál! Někdo tady psal, že je arogantní tak to je blbost a za celou dobu co tam chodím jsem se stím nesetkal. A navíc je to taky jen člověk a když se píše na dveřích neklepat, tak na tom nápisu něco bude :-)

 • slabý

  Dr. Líčeník vyšetřuje často od stolu, aniž by se na vás ve skutečnosti podíval, poslechl.... Nelíbí se mi s jakou samozřejmostí vypisuje jedny antibiotika za druhými. Jinak vstřícný a ochotný. Sestra má celou ordinaci pevně v rukou, ne nadarmo jí pan doktor říká "paní ředitelka". Neskutečný počet lidí, kteří si jen přijdou pro recept, který dostanou na počkání bez návštěvy doktora, takže defacto mají neustálou přednost před čekajícími pacienty, kteří za tím doktorem musí.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  nejepší sestřička, kterou jsem kdy potkal

 • velmi dobrý

  Pán doktor je výborný a sestřičku si nemůžu vynachválit :)

 • velmi dobrý

  je prostě gut

 • velmi dobrý

  Pana doktora znám již dobrých dvacet let. Vždy, když jsem onemocněl, tak mi pomohl, mohu ho pouze doporučit, umí !!! Jeho přístup je naprosto profesionální i lidský. To mohu říci i o práci jeho 'sestry'.

 • velmi dobrý

  Je mým doktorem cca 25 roků, je výborný odborník a diagnostik. Když na něj někteří nadávají, ale v ordinaci mu lezou do ..., tak ať změní lékaře.

 • velmi dobrý

  Dokonalý diagnostik. Většinou mu stačí jen rychlý pohled a sledování pohybu, aby určil místo bolesti a dokonce tak přesně, že se i odborníci na rentgenu divili, jak to věděl. Je sice pravda, že má neustále tisíc věcí na práci, ale o tom, že je asi dobrý, skutečně svědčí i pořád plná čekárna. V systému braní pacientů by mohl (ale to není sám) zavést nějaký dokonalejší systém (např.zápisovou knížku, lístky apod.), ale to nedělá většina lékařů. To, co někteří odsuzují, já chválím. Pokud se léta léčím se stejnou chorobou a stav je neměnný, proč by mě měl pro každé předepisování léků vyšetřovat? Zbytečné. Pokud se však projeví jakákoliv nemoc s možnou vážnou příčinou či atakem, nelení a okamžitě odjíždí k pacientovi, zařídí vyšetření, stará se s velkou vehemencí. Co mu asi nejméně vyhovuje, je papírování. Ale komu dnes ne. Nejvyšší známku mu nedávám, jelikož být nejlepší znamená být vlastně Bohem a tím určitě není :-)