MUDr.

• so 28.3
  • ne 29.3
  • po 30.3
  • Jan Tišer

chirurg, plastický chirurg, praktický lékař

• M-Gate klinika, Pernerova 443, Pardubice
    Nedávno mi pan doktor odstraňoval křečové žíly na noze. Zákrok byl proveden odborně a precizně v příjemné atmosféře. Noha mi nenatekla, takže po sundá...

Další dostupný termín úterý, 17.3

Další dostupný termín úterý, 17.3

• Ilona Sedláčková

praktický lékař

• Ordinace Sedláčková, Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
              Paní doktorka Sedláčková je velký profesionál. Dokáže si na pacienta udělat čas a řešit i složitější případy, trpělivě hledá pravou příčinu onemocnění...
                  • 12:00
                          • 12:30
                          • 12:45

Přidat názor
                              • velmi dobrý

Sestřička, o které kolují legendy, jakkoli vypadají přehnaně, ve skutečnosti ani nedosahují její opravdové výjmečnosti!!!

• velmi dobrý

Jde o hodného, lidského lékaře a velkými zkušenostmi.

• velmi dobrý

K panu doktorovi chodím již 12 let, každý máme svůj názor, ale co se mu nedá upřít je, když za ním přijdete a jste nemocní, tak není arogantní a nebere Váš problém na lehkou váhu a citíte od něj opravdu lidský přístup a snahu pomoci.To že někdo tady píše, že bere "flašku" za neschopenku je idiot, ne ztoho důvodu, že to je nebo není pravda, ale proto, že by měl být rád, že jí dostal a že mu pomohla, protože ji žádal aby se ulil, jinak kdyby byl opravdu nemocný tak ji dostane i bez "flašky"! Co znám pana doktora, nikdy si o nic neřekl a pokud mu někdo něco chce dát, tak to záleží jen na něm. Měl jsem možnost poznat hodně různých doktorů dobrých i horších, ale tohle je doktor se srdcem a lidskosti. Jinak sestřička od pana doktora Anička Přikrylová jen samá chvála a hlavně lidský přístup, charakter a snaha pomoct poradit, jak dál! Někdo tady psal, že je arogantní tak to je blbost a za celou dobu co tam chodím jsem se stím nesetkal. A navíc je to taky jen člověk a když se píše na dveřích neklepat, tak na tom nápisu něco bude :-)

• slabý

Dr. Líčeník vyšetřuje často od stolu, aniž by se na vás ve skutečnosti podíval, poslechl.... Nelíbí se mi s jakou samozřejmostí vypisuje jedny antibiotika za druhými. Jinak vstřícný a ochotný. Sestra má celou ordinaci pevně v rukou, ne nadarmo jí pan doktor říká "paní ředitelka". Neskutečný počet lidí, kteří si jen přijdou pro recept, který dostanou na počkání bez návštěvy doktora, takže defacto mají neustálou přednost před čekajícími pacienty, kteří za tím doktorem musí.

• velmi dobrý

nejepší sestřička, kterou jsem kdy potkal

• velmi dobrý

Pán doktor je výborný a sestřičku si nemůžu vynachválit :)

je prostě gut

• velmi dobrý

Pana doktora znám již dobrých dvacet let. Vždy, když jsem onemocněl, tak mi pomohl, mohu ho pouze doporučit, umí !!! Jeho přístup je naprosto profesionální i lidský. To mohu říci i o práci jeho 'sestry'.

• neutrální

Vždy jsem byla spokojena, s přístupem, ochotou i diagnostikováním. Nejen lékaře, ale i sestřičky. Postupně jsme k němu přešli všichni v rodině. Jediným mínusem jsou fronty v čekárně, ale to bohužel při tom množství zaregistrovaných pacientů jinak nejde. Nespokojeným pacientům mohu jen doporučit - přejděte k jinému lékaři. Nedávno jsem v čekárně zažila scénku, která mnohé charakterizuje: Starší důchodkyně si všem na pana doktora stěžovala. Po asi půlhodinovém monologu jsem to nevydržela a doporučila jsem jí, když je tak nespokojena, ať změní lékaře. A paní hned obrátila: "Co bych si počala bez našeho zlatého pana doktora. ..."

• neutrální

Proti panu doktorovi nemůžu říct špatného slova, ale souhlasím s hodnocením sestry. Protivná, jízlivá, škodolibá a navíc lhářka. Uznávám, má práce dost, ale evidentně ji její práce nebaví a neumí se chovat slušně ke starým lidem.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři