Plastická chirurgie
Balbínova 1260, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Vše proběhlo úplně perfektně, pan doktor i sestřička jsou úžasní, skvěle odvedená práce, mohu doporučit i těm, kteří váhají a bojí se. Děkuji za posílení sebevědomí.

Naprosta spokojenost! Mrzi me, ze jsem nesla driv. Pan doktor je skvely, ceny nizke, sestra moc mila. Vysledek presne dle mych ocekavani, bezbolestny prubeh, a pokud nekdy pujdu na liposukci znovu, tak jedine sem!

Nezazila jsem tak mileho pana doktora a sestricku. Clovek si nepripada ani jako na zakroku. Pan doktor je peclivy, vse vysvetli, prostredi je velmi prijemne. Zakrok byl bezbolestny a vysledek je nad me predstavy, mohu jen doporucit.

Moc milý lékař, jednička v oboru. Předtím jsem byla na liposukci v Praze a po ní bolest neskutečná a nebyla jsem úplně spokojená. Tady jsem platila snad čtvrtku ceny, výsledek dokonalý a ani jsem při operaci ani po neměla žádné bolesti. Děkuji moc !

Umístění: Plastická chirurgie Liposukce

V lednu 2019 jsem podstoupila liposukci vnějších stehen a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Říkám si, škoda, že jsem nešla dřív. Pana doktora mohu jen doporučit ????

Umístění: Plastická chirurgie Petra R. - doporučení - profesionál

Dobrý den, před cca 5ti lety jsem u pana doktora Janečka byla nejprve na liposukci vnitřních stehen, později boků, paží a na augmentaci prsou. Musím timto poděkovat panu doktorovi a perfektně odvedenou práci. Chystám se ve svých 51 letech ještě na bříško. Již jsem pana doktora doporučila několika svým známým a vždy naprostá spokojenost. Děkuji

Umístění: Plastická chirurgie Operace horních víček

Plastický chirurg mudr.Janeček je úžasný ,milý člověk na svém místě.Jeho práce je dokonalá.Věnuje se vám intenzivně každou minutu,až do úplné dokonalosti.Jeho ruce jsou zlaté a opět se ráda pokud bude potřeba svěřim do jeho péče.Příjemné prostředí a dokonalý přístup, také nesmím opomenout úžasnou ,vstřícnou , hodnou a milou sestřičku.V jeho útulne čekárně i ordinaci jsem se cítila jako v bavlnce.Mohu jen doporučit???????????? Děkuji panu doktorovi i sestřičce????????????

Umístění: Plastická chirurgie liposukce

Pan doktor je absolutni spicka,mela jsem osklive bucky na zadech po nezdarele liposukci z turecka,coz byla extreme bolestiva a vysledek sileny.Pan doktor vsechno opravil a svete div se zadna bolest neprisla.Pana dokrora muzu jenom doporucit.Chmelickova

Umístění: Plastická chirurgie liposunkcia

Navštívila som pána doktora, nakoľko som už niekoľko rokov chcela ísť na liposunkciu bokov. Mám 45 rokov a na bokoch sa mi začal ukladať tuk, hoci som aj cvičila, nedalo sa zhodiť z určitej partie. Na internete som našla recenziu na pána doktora a vyskúšala som. Všetko, čo písala konkrétna dáma, bola pravda. Pán doktor je skvelý, milý, poradí, povzbudí, pomôže. Má aj veľmi milú mladú sestričku, skutočne výnimočnú. Pán doktor splnil moje očakávania, ba čo viac, je to lepšie, ako som dúfala. Dokonca mi navyše urobil ešte jeden zákrok zadarmo - upravil mi ,,tukové faldíky" z oboch strán na chrbte, ktoré sa mi vytvárali nad bokmi. Ešte mi na cestu dali aj nepremokavé podložky, aby sa mi neumazali sedačky v aute. A všetko za jednu cenu, ktorú uvádza na svojich stránkach. Skvelí ľudia- pán doktor i pani sestrička. Určite sa tam ešte vrátim. Milé ženy, neváhajte tak dlho ako ja a ak vás naozaj na vašej postave niečo hnevá, choďte a splnte si svoj sen. Verte, budete sa cítiť lepšie a aj vaše okolie si to všimne. Môžem iba odporúčať. A nebojte sa bolesti, tá prejde do 24 hodin, ja som si nedala ani lieky od bolesti, ktoré mi dali. Nebojte sa ani modrín a hrčiek, jazvičiek po ihle, pán doktor robí všetko vysoko profesionálne, všetko mi zmizlo po 4 týždňoch a to mi odobral 900 ml tuku! Podotýkam, bola som tam s manželom, ktorý sa o mňa bál, ale vôbec nemusel. Sám teraz hovorí, akú mám super postavičku. Vďaka, pán doktor!

11.4. jsem u pana doktora v Pardubické nemocnici podstoupila augmentaci. Jsem nadmíru spokojená! Pan doktor je frajer, normální, lidský, milý a hlavně z něj vyzařuje jakási spolehlivost a preciznost. Zkrátka od prvního okamžiku jsem si byla jistá, že jsem v dobrých rukou a mohu mu důvěřovat. Výsledek je perfektní, navrhl optimální velikost a musím mu dát za pravdu, že to odhadl přesně. Celý personál byl velmi ochotný a přes klasické nemocniční prostředí jsem se cítila tak nějak lépe a nadstandartně. Cena výborná, mínusy nevymyslím :-) Doporučuji všem!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Je možná opravná liposukce paže? Mám po liposukci paží. Pravá je moc hezká bylo z níže odsáto 600 ml,ale levá je hodně nepěkná. Mám na ní v přední části Velké místo cca 12x7cm,kde nebyl tuk odsát vůbec. Z této ruky bylo odsáto 410 ml. Zákrok byl pro mne dost důležitý,neboť jsem postavou normální, nejsem obézní,ale paže jsem měla extrémně silné a nevešla jsem se s nimi do běžné konfekce. Měřím 175 cm a věží mi 75 kg. Velikost mám L. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, opravná liposukce je možná, nedosátou oblast je třeba opět napustit (umrtvit) a znovu odsát. Podstatného zlepšení se takto jistě docílí, ale určité nepravidelnosti kůže mohou zůstat. Na původním pracovišti by korekci měli provést bezplatně. S pozdravem V.Janeček

MUDr. Vladimír Janeček