Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Preventivní vyšetření sluchu

Vyšetření ucha

MUDr. Vladimír Čuba, absolvent 1. FVL - UK Praha v r. 1984, I. a II atestace v oboru ORL a chirurgii hlavy a krku, primářská licence.

...

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Pan doktor nám byl doporučen ohledně nosní mandle. S dcerou (5 let) jsme byli na ORL v Praze, kde nám jiný pan doktor už mezi dveřmi vypisoval žádanku do Motola na vyndávání nosní mandle. Dcera neměla nikdy problémy s ušima, rýmu jen běžně. Pan doktor Čuba prohlédl nos, uši a doporučil vyzkoušet test kortikoidy, jelikož mandle byla zvětšená. Po 5 dnech je mandle v normálu. Moc oceňuji přístup , který je zaměřený na pomoc pacientovi, bez zbytečných invazivních zákroků. Doporučuji a děkuji.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Diagnóza a poté chirurgický zákrok ve Slaném (septoplastika). Naprosto profesionální přístup, úžasně rychlá rekonvalescence a okamžitý výsledek. Úroveň soukromé kliniky. Normálně názory nepíšu, ale zde musím.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Profesionalita, odbornost, ochota, vstřícnost, lidský přístup, smysl pro humor. Takto to vypadá, když je pro někoho práce koníčkem. Navíc úžasná sestra. Té patří také velký dík. V dnešní době již nevídaný přístup jak lékaře,
tak sestry. Mockrát i s dcerou vám děkujeme.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba chirurgie krku

Byla jsem u pana doktora poprvé na doporučení a už k jinému nepůjdu. Ochotný, vstřícný a usměvavý. Sestřička anděl milá a ochotná.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-)

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Přes 3 roky jsem se potýkala se závislostí na nosních kapkách a problémy s ní spojenými. Téměř nepřestávájící rýma, záchvaty kýchání, neustále ucpaný nos. Nepomohlo nic, až jedna jediná návštěva u pana doktora, který mi předepsal léčbu a do týdne bylo po problému. Navíc on i sestra jsou mimořádně milí a vstřícní lidé. Ještě jednou moc děkuji!

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba vyšetření ucha

Úžasný doktor, velice hodný, ochotný, milí a vstřícný, problém odstranil do 5min + mně jakožto sportovci, jen tak provedl rychlou diagnozu krčního svalstva.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Masivní krváceni z nosu

Pan doktor a sestřička jsou oba úžasní,ochotní a hlavně milý přístup.Odcházíte s dobrým pocitem.Děkuji.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba

Úžasná sestřička, skvělý pan doktor. Takový lidský přístup jsem snad nikdy v žádném lékařském zařízení nenašla!

Nezbývá než souhlasit s předchozími názory. Lékař - bůh, sestra - anděl. :-) Jen počet hvězdiček je v nabídce malý. Takže 100 hvězdiček a díky i za úsměv.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Dobrý den, v kompetenci to mají lékaři ORL - po vyloučení příčin ve vnitřním uchu - nejčastěji se jedná o přetížení svalů v oblasti krční páteře....

MUDr. Vladimír Čuba

...