Ortopedie - soukromá ambulance

Medicentrum - ortopedická ambulance
Politických vězňů 40, Beroun

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Jiný

Babička trpí problémy s kolenem, se kterými si dlouho nevěděla rady. Byl jí doporučem pan doktor Dvořák, ke kteréu chtěla jít na konzultaci. Věděla předem, že pan doktor nemá smlouvu s její pojišťovnou a že ji léčba bude něco stát, ale byla připravena do léčby investovat.
Pan doktor ji ale ani nepřijal k vyšetření, jen si v rychlosti přečetl lékařské zprávy a před čekárnou plnou pacientů ji hrubě odmítl, že by na léčbu neměla peníze a dál se s ní vůbec nebavil.
Tak chci jen varovat - kdyby k panu doktorovi šli vaši staroušci, jděte s nimi, ať na tuhle aroganci nejsou sami, babička se v čekárně skoro rozplakala.

Umístění: Medicentrum - ortopedická ambulance Jiný

Asi tak pred dvoma rokmi som mal úraz kolena , stalo sa mi to na futbale aj keď som profesionálny hokejista.Nanešťastie to bol predný krížny väz čož je najhoršie zranenie kolena.Chodil som kade tade po doktoroch ktorý mali odlišné názory jedny povedali že to je iba natiahnute alebo len odtrhnutý bočný väz ktorý sa dokáže aj sám zrásť.Bol som a niektorý povedali že to musí byť operované.Bol som zúfaly a nevedel ako ďalej.Našťastie som našiel kontakt na pána doktora Dvořáka s ktorým som sa skontaktoval a poradil mi aby som si to dal operovať , opýsal mi do podrobna čo sa môže stať keď si to dám alebo nedám operovať.Preto som dôveroval jemu a rozhodol sa mu to dať operovať.Operácia prebehla úspešne , bolo to všetko veľmi ťažké.Učiť sa znova chodiť a naberať silu do nohy samozrejme počítal som s tým.Pán doktor nemal najmenší problém príst za nami kdekolvek len aby mi to skontroloval.Poradil mi cviky , metódy cvičenia a čo by bolo pre koleno najlepšie.Myslel som si že už si nikdy profesionálne hokej nezhrám ale skvelá práca pána doktora mi zachránila kariéru a môžem robiť to čo ma baví.Je to veľký profesionál a veľmi milý človek ktorý rád pomôže a spraví svoju prácu na 100%.Ďakujem pánovi doktorovi za všetko.

Umístění: Medicentrum - ortopedická ambulance Jiný

Pred 10ti lety jsem byl u pana doktora na operaci krizoveho vazu kolene v Beroune, kde mi rekl, ze 1 z 10 operaci se nepovede a byl jsem to bohuzel ja, protoze srouby, ktere mi byly navrtany do kolene jsou bohuzel na jinem miste nez kde maji byt.. muzu byt rad, ze muzu chodit a jakztakz delat omezene nejaky sport...

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Jiný

Naprosto úžasný popis mého zranění kolenní šlachy. Navrhl cvičení, osobně mi cviky ukázal a pokud by ani to nepomohlo přišla by až po té operace. U doktoru v jiných nemocnicích jsem slýchal pouze řeči jako “nic s tím nemáte” dali injekci s tím, že to bude dobré, ale sámy vědí, že to je úleva tak na týden.

Otevřelo mi to oči a dost mě překvapilo, že i jak pan doktor říkal neobvyklé zranění, zatím budeme cvičit a při stálých obtížích budeme volit operaci

Za mě minimálně 15 hvěz

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Jiný

Výborný lékař, specialista s mnohaletou praxí a vynikajícími výsledky. Snaží se situaci zhodnotit komplexně, neřeší hned všechno operativně, což mnohdy pacient očekává a může být zklamaný, když dostane vyjádření " počkat 2 měsíce, rozhýbat, posílit, pak přijít znova". Nicméně ne každá ruptura vazu znamená okamzitou operaci ( jsem volejbalistka, jedno koleno bez vazu drží a druhé ne). Přes vytíženost si najde čas na vysvetleni. Po operaci osobně dohlíží na váš stav v následujících dnech hospitalizace ( Beroun).Jak se tady pise, je hodně vytížený, člověk si musi v ordinaci čas " vybojovat" trochu. Ano, občas týká, ale to je ve sportu běžné, a jemu těch sportovců prošlo rukama hodně:). Doporučuji!

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Problem s ramenem

Člověk, který mi zachránil rameno. Byl jsem aktivní hokejista, kterému vypadavalo rameno 2x za střídání a nebo i jen tak v noci. Pan doktor si mne převzal z Kladna. Pan doktor mne odoperoval na Bulovce uplne novou metodou a provedl kompletní opravu kloubů, vazu atd. Dnes i po letech mam rameno naprosto funkční bez jedine znamky problémů. Takže za mě je tech pět hvězdiček malo a dal bych tak 10.

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance ortopedické konzultace

Dost velké zděšení. Přijmutí až po cca 1.5 hodině od objednání, sestra navíc přijímá dva pacienty naráz, každého do jedné místnosti - a doktor mezi těmi místnostmi/pacienty průběžně chodí! Je to dost šílené, on a vůbec všichni tam jsou uříceni a upoceni tím tempem (které si ovšem volí jen a pouze doktor sám), a z toho plyne i kvalita jeho rad (například naučte se veslovat a přijďte za 3 měsíce). Ta upachtěnost tam doslova sálá prostorem a je dle našeho názoru nereálné s ním chvilku posedět a prostě si o daném problému nějak lépe a hlouběji promluvit; rtg snímky ani vidět nechtěl že prý nepotřebuje. Odbornou způsobilost k operacím samotným nijak nehodnotíme, tam může být klidně velmi dobrý, ale obrázek nechť si každý udělá sám.

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Jiný

Lékař s lidským přístupem, vřelou ochotou pomoci.
Zajímal mě jeho názor na problém s kolenem. Celou problematiku mi důkladně popsal, a názorně předvedl funkci čéšky v koleni.
Jsem rád, že jsem měl tu čest pana doktora poznat, lidí jako on si vážím.

Umístění: Medicentrum - ortopedická ambulance Úraz kolene

K panu doktorovi Dvořákovi jsem objednala manžela po úrazu kolene na doporučení od kolegyně, jejímuž partnerovi pan doktor před pár lety operoval úspěšně koleno. Věděli jsme od začátku o poplatku 1000,- Kč, takže jsme nebyli překvapeni, za kvalitní péči nám nevadí si připlatit. Co nás ale zaskočilo, byl zcela laxní přístup pana doktora, který věnoval manželovi doslova pouhé 2 minuty a řekl mu, že má zraněné koleno rozchodit, jezdit na rotopedu a přijít se ukázat za 2 měsíce, až bude běhat. Podotýkám, že manžel není žádný hypochondr a "dotáhnout" jej k lékaři se mi podaří až když je situace vážnější, nemůže chodit a bolestí se nevyspí. Naštěstí jsme již v péči ortopeda, který se o zdraví mého manžela skutečně zajímá - napsal mu doporučení na magnetickou rezonanci, doporučil klidový režim a předběžně diagnostikoval poranění čéšky a vazů. Pevně doufám, že to nebude nic vážnějšího a nebude nutná operace, ale v každém případě budu mít nyní jistotu, že byl manžel řádně vyšetřen. Pokud nemá pan doktor Dvořák na nové pacienty čas, neměl by si je přibírat, protože pak v nich může vytvářet pocit, že mu jde spíše o zisk než o pacienta samotného.

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance rekonstrukce vazů

V 16ti letech jsem si při fotbale přetrhal PZV, jelikož jsem byl mladý a kosti nebyly dorostlé, nemohl jsem na rekonstrukci (plastiku). Naučil jsem se bez vazu fungovat a operaci jsem odkládal až do svých 23 let, kdy jsem začal mít velké problémy s "vyskakováním" kolene. V tu chvíli jsem věděl, že už nemá cenu operaci odkládat. Můj ortoped mi dal doporučení k panu Dvořákovi.

Pan Dvořák je velmi sympatický člověk a i přes svou vytíženost, Vám vše vysvětlí, tak , že by to pochopilo i dítě z mateřské školky (popsal mi historii plastiky PZV a metodu, kterou mi provede s odůvodněním, proč je zrovna tato metoda jím preferována). Když jsem odcházel z jeho ambulance, byl jsem přesvědčen, že jsem lepšího doktora vybrat nemohl.

Operace proběhla v pořádku, navíc se ještě zjistilo, že jsem měl odštípnuty vnitřní meniskus, který doktor odstranil. Prvních 14 dní pro mně bylo to nejhorší v životě, ale poté se to začalo zlepšovat, 4 týdny po operaci jsem už "chodil" po svých a začal s rehabilitací, jak mi doporučil pa Dvořák. 3 měsíce po operaci jsem šel na první výklus, no není to žádný med, ale to že to bolí je normální. Nyní jsem 4 a půl měsíce po operaci a noha je čim dál silnější a stabilnější, běh už je bez větší bolesti, naprostá spokojenost s vývojem. Jediné, čeho lituji je, že jsem nešel na plastiku už dříve.

Shrnutí : pan doktor má za sebou přes 5000 rekonstrukcí PZV (golden czech hande :D ) neváhejte a zvolte jeho. Dále už je to jen na Vás, jak poctivě budete přistupovat k rehabilitaci.