Běžný termín

Od 1 000 Kč

Od 1 000 Kč

Od 600 Kč

Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro

- Absolvent stomatologické fakulty 1993-1998 r.
- Univerzita Karlova v Praze, 2013 - Rozhodnuti o uznani zahraničniho vysokoškolského vzdělaní ...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro ošetření zubního kazu

Nejlepší paní doktorka, co jsem mela, velice profesionální, milá,skvělá, šikovná a hodná.Vždy jdu do ordinace přesně na objednaný čas.Jsem ráda, že jsem takovou našla.Sestřička je také velice příjemná. Teď se nebojím zubaře,a mám krásné zuby;). Paní doktorka, moooooc vám děkuji ! Všem doporučuji.

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Celokeramická korunka

Paní doktorka je skvělá, šikovná a hodná. Dělala mi první korunku, měl jsem z toho strach, ale udělala mi jí rychle a hlavně naprosto bezbolestně. Zbavila mě stachu. Jsem maximálně spokojený. V.M.

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Metalokeramická korunka

Velmi příjemná, milá a pečlivá paní doktorka.Vždy jdu do ordinace přesně na objednaný čas. To samé lze říct i o sestřičce. Jsem ráda, že jsem takovou našla. Od doby co k této paní doktorce chodím se nebojím zubaře.

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro

Už jsem dlouho ordinaci nenavštívil, ale chystám se na preventivní prohlídku. Musím potvrdit, že paní doktorka je výborná, jak po stránce odborné, tak i lidské. Oceňuji i to, že vždy vysvětlí co bude provádět a dopředu řekne plánovanou cenu úkonů. Velmi oceňuji i laborantku (sestřičku) její profesionalitu i přístup (i když nevím, zda tam ještě je, nebyl jsem cca.1 rok)

lékař Vira Vasylchenko

Moc děkuji za Váš nazor a jsem rada že jste spokojený)))

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Pravidelna prohlidka

Nejlepsi zubarka, kterou jsem kdy mela. Litam do Cech z Irska na pravidelne kontroly, dentalni hygienu, atd. Pani doktorka je vzdy velice dukladna a mila. Pomohla mi se strachem k zubarum. Dekuji.

lékař Vira Vasylchenko

Děkuji sl. Vostrovská, jsem moc ráda, že jste spokojená a příště se na Vás zase moc těšíme :)

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná, moc milá, pracuje zručně a rychle. Má trpělivost s dětmi. Vřele doporučuji.

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Běžný termín

Paní doktorka je velmi šikovná a opatrná. Vždy mě vezme přesně na čas a nikdy nebyl žádný problém. Sestřička je také velice příjemná. Doporučuji.
Michaela K.

Moc děkuji za Váš názor!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Vypadlá plomba, vrtání. Nová plomba.

U paní zubařky jsem byla včera poprvé. Mohu jen doporučit. Moc milý a chápavý přístup, což oceňuji. U zubaře se vždy moc bojím, asi jako většina lidí...ale tady se mi dostalo pochopení i od moc milé sestřičky:). Cenově také dobré. Mám naplánovanou další návštěvu, a už se tam i těším, že budu mít vše konečně v pořádku. Lucie 31 let

Chtěla bych touto cestou paní doktorce moc poděkovat za její léčebnou péči. Paní doktorka je vždy příjemná, ochotná a při práci velmi pečlivá a zodpovědná. To se pak člověk k zubaři nebojí a každé ošetření se stává pohodovou záležitostí. Moc si Vaší práce vážím.

Úžasná paní doktorka, která má zlaté ruce. Nikdy jsem se u zubaře nesetkala s tak skvelym a profesionalnim přístupem. Moc milá a ochotna, vše mi předem vysvětlila a jako bonus jsem si odnesla zážitek, ze i na zubarskem křesle se dá relaxovat. Moc děkuji paní doktorko.

Děkuji Vám !!!!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Otázka k tématu ošetření zubního kazu

Dobrý den, chci se zeptat, zda nabíráte nové pacienty a jestli používáte i plomby hrazené zdravotní pojištovnou (konkrétně 205). Cítím, že mám kaz, ale nemohu si bohužel nyní dovolit platit x tísic za plomby, proto se ptám na tuto variantu. Děkuji

Dobrý den, přibírám nové pacienty od října 2018, ale bohužel nemám smlouvu se zdravotní pojišťovnou 205, tudíž by celý zákrok byl hrazen Vámi.
S pozdravem Vasylchenko

lékař Vira Vasylchenko

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, pořad bereme nové pacienty