MUDr. Viola Fürstová

Pediatr Více

Český Krumlov 1 adresa

Ord.praktick.lékaře pro děti a dorost
Třída Míru 201, Český Krumlov

Paní doktorka je hodná,milá a vždy dokáže s úsměvem na tváři pomoci a poradit. Jsem naprosto spokojená!

K paní doktorce jsem chodila já sama. Vždy, když jsem měla jakýkoliv problém, snažila se ho se mnou řešit, během toho jsme stihly probrat i věci jako co se děje ve škole, kam si budu dávat přihlášky na vysokou apod. Prý když jsem byla malá a měla jsem strach z lékařů (tzv. syndrom bílého pláště z důvodu častách pobytů v nemocnici), hned jak mě viděla v čekárně se převlékala, abych jí tam nespustila hysterický záchvat. Nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbala nebo mě odbyla. To, že je tato paní doktorka milá a zajímá se nejen o to, co vám je, ale i jak se vám všeobecně daří, je jenom plus k dobru. Mohu jedině doporučit!

Nejlepší doktorka s kterou jsem se kdy setkal.

?

Pani doktorka je velice příjemná a hodná. Suprový pediatr.

Nejlepší dětská doktorka,jako jsme si mohli pro naše děti přát.Nemám jedinou výtku,moc za veškerou skvělou péči děkuji !

Moc děkujeme paní doktorce za péči o naši dceru Simonku. Velice ochotně nám se vším poradí a pomůže! Třešinkou na dortu je její příjemná, veselá povaha a charizma!

Moc příjemná a ochotná paní doktorka,jsem ráda,že jsem si pro svojí malou vybrala právě ji.

Moje dětská doktorka. Už k ní bohužel nechodím, ale mohu jedině doporučit. ;-)) Moc milá a ochotná

Paní doktorka je opravdu lékařka na svém místě, vždy poradí, k dětem je milá. Opradu jsme s ní spokojeni a jsme rádi že takovou lékařku pro naši dcerku máme.

Vyborna doktorka,velice prijemna....