Přijímám: dospělí, děti od 3 let

1 000 Kč

Od 1 000 Kč

Od 1 000 Kč

1 800 Kč

1998: Diplom Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina), stomatologická fakulta.
Stomatologická praxe od 1998r.
1998...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace akutní ošetření

Nejlepší a hlavně nejtrpělivější lékařka.Opravdu velké díky za snahu pomoci,za podrobné vysvětlení a vůbec,celkovâ péče skvělá.Děkuji za svého syna Michala

Umístění: Ordinace fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Nejlepší zubař... 9 z 10 zubaru by trhali i zdravý zuby kdyby to šlo.. Pro paní doktorku je důležitější vase zdraví nez ekonomicky prospěch..

К
Umístění: Ordinace fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Два зуба испорчены. Пломбы и выполнение работ очень низкого качества. Не ведитесь на дешевизну. Пришлось переделывать все в нормальной и дорогой стамотологии. Избигайте эту стоматологию.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je pečliva hodná a vždy mi vše vysvětlí co jak a dokonce si pamatuji jak jsem se bála trhání zubů jak mě uklidňovala můžu jen doporučit jsem spokojená moc

Umístění: Ordinace ošetření zubů

Dobrý den, v pátek jsem byla poprvé u paní doktorky. Mám panický strach ze zubařů. Paní doktorka mě uklidnila a vše vysvětlila. Byla pečlivá a její práce byla perfektní, navíc je velice milá. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

Jsem velmi spokojen.Pani doktorka vse zvladla na jednicku bez komplikaci.Za sebe doporucuji.Tomas L.

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je moc milá, všechno mi vysvětlí a je to asi jediná zubařka u které jsem se i zasmála. Má velmi lidský přístup, když toho na mě bylo moc, nechala mě vydechnout. Ošetření kanálků jsem se bála jak čert kříže ale nakonec nebyl vůbec důvod. Doporučuji návštěvu každému, kdo je stejný strašpytel jako já :)

Děkuji moc :-)))

Umístění: Ordinace ošetření zubního kazu

Doporučuji Paní Dr Shymkovou byla jsem velmi spokojená s jejím lidským přístupem ,Paní Dr má cit a je velmi pečlivá.Doporučuji

Děkuji mockrát :-))

Umístění: Ordinace fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Velmi mila pani doktorka. Aj napriek tomu ze mi nemohla pichnut lokalnu anestezu kvoli tehotenstvu a plombovala mi tri zuby bolo to znesitelne, pani doktorka pracovala velmi citlivo a vsetko pekne vysvetlila. Rozhodne odporucam ???? Martina J.

Děkuji Vám :-)

Umístění: Ordinace fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Paní doktorka byla milá. Vysvětlila postupy a další léčení. Ošetření bylo bezbolestné. Pocítil jsem pouze 2x malé štípání. Po ošetření jsem nepocítil bolest. Těším se na další návštěvu a doporučuji.

Viktoria Shymkova

Velice děkuji za Váš názor :))