Ordinace ORL
Krčská 59/1079, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

S přístupem paní doktorky jsem spokojená. Mám jí nedaleko od práce, takže v případě potřeby si k ní dojdu ráno před zaměstnáním.
Co se týče ordinace jako takové, jsem z něj nadšená. Je to jakoby se v ní zastavil čas.
Paní doktorku rozhodně doporučuji!

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Paní doktorka je sice trochu od rány, ale má snahu pomoci. Mě vyřešila problém za týden - jinde mi to řešili 3 měsíce a bez výsledku.
Já ji mohu určitě doporučit, mě pomohla :-)

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Do ordinace jsem přišla kvůli akutním bolestem uší. Původně jsem chtěla jinam (díky těmto tu recenzím), ale zrovna nikde v okolí neordinovali. Jsem po operaci páteře a potřebovala jsem vyšetřit urychleně a bez čekání v čekárně, tak jsem si zavolala, ozvala se mi doktorka Kafková a byla moc milá a řekla mi, ať se otočím třeba hned. Tak jsem i udělala. Paní doktorka je moc milá, troška možno cítit ráznost, která se v komentářích rozebírá, ale stačí jeden úsměv a paní doktorka vám ho oplatí. Jak vy na ní, tak ona na vás. Za mě to byl moc příjemný pokec, vše mi řádně vysvětlila a i když v mém případě jde zřejmě o alergii (kterou tady taky někdo omílá v komentářích), indicie mi dávali i jiní lékaři... Taky jsem v poslední době měla další potíže, které jsem do souvislosti nedávala a když je paní doktorka začala jmenovat, tak jsem byla překvapená, že se tak trefila do všeho, co mě v poslední době trápilo a vše krásně zapadlo. Proto si jdu dát lék na alergii a věřím v to, že na kontrole nebude třeba ušní bubínky profukovat. Za mě palec nahoru!

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Paní doktorka Kafková mě léčí od narození, jako malá jsem byla téměř neustále nemocná a byla jsem u ní pečená vařená. Nespočet zánětů středního ucha angíny záněty nosohltanu atd. Paní doktorka je svérázná a skvělá ženská, která se s tím nepáře. Vždy provede důkladné vyšetření a vždy léčí správnou nemoc. do týdne jsem jako ryba. To se mi u obvoďačky nestává. Takže jak mě pálí nosohltan nebo něco...jdu hned k ní na ORL většinou nemusím dlouze čekat a mám hned jasno. Vřele doporučuji!

Paní doktorku jsem si našla, protože je kousek od mé práce. Nikdy jsem neměla problém s její pracovní dobou a většinou si vždycky všude zavolám, zda tam lékař je a není třeba nemocný. Tím si člověk ušetří naštvání, že někam jel a zbytečně. Byla jsem u paní doktorky cca 5x a nikdy se mi nestalo, že bych dlouho čekala. Je pravdou, že když jsem navrhla, zda by to šlo bez antibiotik, tak mi bylo řečeno, že paní doktorka taky bere antibiotika a to na všechno, na zuby, na klouby. To moc neberu, jako argument. Také mi paní doktorka skálopevně říkala, že jsem alergická. Nikdy jsem alergická nebyla a když jsem se zeptala, zda mě na alergologii pošle, bylo mi řečeno, že mi stejně nic nenajdou a nebo mi najdou úplně všechno. Že to je tou dnešní dobou. Řekla mi, ať se doléčím a pak mě může poslat na alergologii. Zatím jsem nějaké vyloženě špatné zkušenosti s paní doktorkou neměla.

Paní Kafková mi velmi pomohla. Chodil jsem předtím na ORL do Lípy a Motola a poslední půl roku mě trápili bolesti v uších. Všude kam jsem přišel mě odbyli, že mi nic moc není a dali nějakou mast, že to bude lepší. Paní Kafková provedla důkladné vyšetření s výtěrem, kerý poslala na rozbor. Chválím profesionální přístup a všem paní doktorku můžu jedině doporučit.

Uznávám, že paní doktorka je svérázné povahy. Občas není v úplně nejlepší náladě, ostatně jako každý, ale těžko říct, co se jí děje třeba v osobním životě. Také jsem v ordinaci málokdy potkala sestřičku, takže je tam nejspíš hodně často na všechno sama. Ale vždycky mi pomohla a své práci rozumí. Chodím k ní raději než k praktickému lékaři. Tam dostanu spoustu léků, za které nechám v lékárně několik set a nepomohou mi, musím tam jít znova a tak se to opakuje třeba třikrát, takže jsem doma tři neděle, bez peněz, protože ty jsem nechala v lékárně a stejně se nedozvím, co mi bylo. Paní doktorka Kafková mi pomůže vždy hned, nasadí správné léky a jsem za týden v pořádku. Dozvím se diagnózu a dostanu i odpovědi na případné otázky.
Tereza B.

Poprvé a naposled!!! Na ORL jsem nikdy nebyla. Paní doktorku jsem si našla na internetu. Vzhledem k tomu, že byla nejblíže mému zaměstnání, rozhodla jsem se, že si tam hned zavolám, abych zjistila, jestli mohu ještě tentýž den přijít bez objednání. Dle pracovní doby měla od 13. do 14. hodin s tím, že půl hodiny před koncem bere posledního pacienta. Slečna či paní na telefonu mi sdělila, že pokud stihnu přijít do 13:30, paní doktorka mě ještě přijme. Do čekárny jsem přišla pár minut po 13. hodině. Přede mnou byla již 1 paní, která ještě čekala v čekárně. Už hned jak paní doktorka Kafková vyšla z ordinace a promluvila, bylo jasné, že nebude moc příjemná. Paní, co čekala přede mnou byla zřejmě známější z častých návštěv a když ji paní doktorka viděla, pronesla, že dnes se jí nehodí, že tu je, protože pospíchá. Už tohle mě celkem dost znechutilo. Ale čekala jsem dál. Já jsem se dostala na řadu pár minut po 13:30, nejdříve to vypadalo, že mě paní doktorka do ordinace ani nepustí a jen se mě zeptala, co potřebuji. Když jsem jí sdělila co mám za problém, ihned se na mě osočila s časem, že už je půl 2. a že toho měla od rána moc a pospíchá. Nechtěla jsem si to nechat líbit, ale vzhledem k tomu, že jsem chtěla, aby mě prohlédla, snažila jsem se být stále milá a ještě se jí omlouvala za to, že ji přidělávám práci, i když jsem si před tím nejdříve volala. Ještě mi musela založit kartu, což jí asi také vadilo, jelikož klávesnice dostávala docela zabrat. Přes všechno mě paní doktorka prohlédla, prohlídka trvala jen pár minut a sdělila mi, že tam nic nemám a že to je z alergie. (Tu jsem v tu chvíli měla jen na ní). Napsala mi léky na alergii a kapky. Teď budu jen čekat, až mě bolesti, hučení a zalehnutí konečně přejdou. Odborné znalosti má paní doktorka zřejmě profesionální, ale o přístupu k pacientům se to rozhodně říci nedá. Zřejmě jen čeká, až za sebou bude moci zavřít dveře a jít domů. Nějaká minuta navíc je jí přítěží. Každopádně paní doktorku NEDOPORUČUJI. Odborné znalosti možná má, ale k pacientům se chová hrozně. Do této ordinace už rozhodně nevkročím.

Padí doktorku Kafkovou jsem měla tu čest navštívit dvakrát a pokaždé jsem z ordinace odcházela velmi rozladěná. Paní doktorka je velmi nepříjemná a není výjimkou, že se na vás oboří již při vstupu do ordinace. Nikdy mi sama od sebe nebojasnila, zda je můj zdravotní problém natolik závažný, abych zůstala doma nebo šla do práce. Vždy jsem se musela zeptat, co mám tedy dělat. Paní doktorku Kafkovou nedoporučuji.

C

Vždy pomůže..jedině doporučuji!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už několik let začínam den tak, že musím vychrchlat všechny hleny z krku, které mi tam stekli během noci. Někdy mají i hnědou(když mám zánět tak žlutou, zelenou) barvu a jsou hodně husté. Během dne mi taky tečou do krku a při pocitu knedlíku musí zase ven. Když jsem se o tom zmínila na ORL tak to lékař nijak neřešil. Pro mě je to ale dost nepříjeemné , hlavně když jsem někde venku. Trochu ucpaný nos mám celoročně. Ani nevím kdy to začalo. Před 4 lety jsem přestala kouřit a nijak se to nezměnilo. Dále mi přítel říká, že jak polknu tak je to tak hlasité , jako bych měla nateklé mandle. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že je mám větší, ani lékaři nic nenamítli. Někdy mě upozorní, že mi zapáchá z úst. Teď už mám strach na kohokoli promluvit, protože sama nepoznám , kdy je to v pohodě a kdy ne. Často se mi dělají mandlové kameny.(což by mohla být i příčina spolu se zahleněným krkem) Občas se je snažím odstranit, ale kvůli mému silnému dávicímu reflexu nejsem moc úspěšná. Na jazyku mám většinou bíly povlak a vzadu skvrny , ikdyž ho pravidelně čistím. Hodně trpím na nachlazení, pobolívání v krku a cca 1-2krat ročně mám angínu a zánět průdušek. Zajímalo by mě jestli by mi nepomohlo odstranění mandlí. A jestli si jen tak můžu nakráčet do ordinace s tím, že je chci odstranit. A z jaká by mohla být příčina toho zahlenění? Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Takto dle popisu nejde diagnózu ani odhadovat. Je nutné se dostavit osobně. Kterýkoliv den dopoledne i bez objednání.
Pěkný den.
MUDr. V.K.