Psychoterapie • 2 000 Kč

2 000 Kč

12 500 Kč

12 500 Kč

MAXIMÁLNÍ PÉČE A POROZUMĚNÍ

-už po 1. sezení se Vám výrazně uleví, zjistíte konkrétní návody na řešení Vašich problémů
-celostní...

Léčené nemoci

• Poruchy v mezilidských vztazích
  • Krize ve vztahu
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

Já navštěvuji pana Mgr. Řežábka již 4 roky a získal jsem v něm, nejen odborníka na mé problémy , ale dovoluji si tvrdit, že jsem v něm získal blízkého člověka , kterému mohu svěřit své problémy, neboť je empatický má bohaté zkušenosti a potřebný nadhled.Mám v něm přítele v záloze, pro dobu , kdy budu mít problémy se kterými bych se jinak neměl komu svěřit. Takže nemusím již nic dalšího psát a přeji mnoho zdraví v jeho nelehké činnosti. Jan Doležálek

Mgr. Řežábek je odborník na svém místě, velmi mi pomohl. Velmi přátelský a diskrétní přístup. Doporučuji k osobní návštěvě.

Po mnohých rokoch osobnej skúsenosti a obrovskej spokojnosti, môžem služby pána Mgr. Viktora Řežábka, len a len doporučiť !

Pan Mgr. Viktor Řežábek je jednoduše řečeno kouzelník, který umí čarovat! Jsem velmi rád, že jsem se s ním mohl poznat. Setkání s ním doporučuji každému, kdo chce v životě něčeho dosáhnout - je to ten nejlepší psycholog, kterého si můžete přát a který Vám může pomoci v každé situaci!

Velmi doporučuju úžasného Viktora Řežábka tomu, kdo je ve svém životě s něčím nebo s někým nespokojený, tomu, kdo má pocit, že si moc nerozumí se svou rodinou, s lidmi v zaměstnání a rád by to změnil. Pokud Vám nechybí trocha pracovitosti, věřím, že brzy budete věnovat svoji pozornost a svoje myšlení jen "důležitým" událostem, lidem, ... Chci poděkovat panu Řežábkovi za konkrétní pomoc v obtížných životních situacích!

Velmi moudrý, empatický člověk.Již po několika setkání došlo k velkému zlepšení mých obtíží a získal jsem větší chuť do života.

Skvělý člověk, nejlepší psycholog. Velmi KONKRÉTNÍ rady, kterých se mi dostalo, jsou k nezaplacení. Opravdu každému mohu pana Řežábka vřele doporučit.

Opravdu nejlepší psychoterapeut Pomůže s jakýmkoli problémem a tu změnu pocítíte už po prvním sezení s ním. Doporučuji si vzít s sebou tužku a papír, ať Vám žádné z jeho mouder neunikne! Jestli mohu někho opravdu s klidným svědomím doporučit, je to tento člověk.

doporučujem !!!

Velmi vstřícný a schopný psycholog. Hodně mi pomohl.