OB/GYN Associates, s.r.o.
Senovážné nám. 5, Praha

Pan doktor je příjemný pán, který přemýšlí v širších kontextech a doporučuje i přírodnější způsoby léčby, což jsem několik let velice oceňovala. Bohužel ve chvíli, kdy jsem se setkala se závažnějším zdravotním problémem se ukázalo, že to je druhá strana mince. Všechna doporučení pana doktora jsem pečlivě dodržovala, odvary a mastičky (a na recepci zakoupené prostředky) však nestačily, problém se urputně opakoval a vyřazoval mě i z běžného života. Na recepci se tehdy (ale v podstatě dlouhodobě) nedalo dovolat, i na webu bylo doporučení, že pro technickou závadu na telefonech je lepší komunikovat emailem (zvláštní bylo, že v čekárně telefony slyšet byly, jak zvoní, akorát je nikdo nebral. To je velmi zajímavá technická závada). V jedné z krizí jsem se obrátila na svoji praktickou lékařku a na imunoložku, obě mě odkázaly zpátky na mého gynekologa, který by měl předepsat lék co nejdříve, aby mohl dobře zabrat, což jsem tedy popsala v emailu s prosbou o recept. Recept mi opravdu dorazil – jednou jedinkrát, bez jakéhokoliv dalšího komentáře. Při dalších náporech nemoci jsem se obracela i na imunologii, kde mi recept i s dalšími podůrnými radami několikrát vystavili, za nějaký čas jsem se na pana doktora obrátila s prosbou o recept znovu, když potíže udeřily, avšak tentorkát úplně bez reakce – dovolat se nedalo, na email nikdo nereagoval, ani na další, o několik dní později, se slušnou prosbou a vysvětlení mých potíží a potřebě léku – podotýkám, že emaily vyřizují paní recepční, svěřujete se tedy se svými velice intimními potížemi někomu, kdo není ani váš lékař ani zdravotní sestra – se kterými nemáte šanci se spojit. Velice mě tato zkušenost mrzí a velice mě zklamala – nezlobte se, ale pokud ještě navíc platíte diskutabilní (a vpodstatě nelegální) příspěvek 1000 Kč, na který mi nikdo za ty roky nedal jediné potvrzení, nemáte šanci se dovolat svému lékaři nebo sestře, vyřizujete své potíže s cizími lidmi na recepci, prosíte někoho téměř na kolenou poníženě, aby vám předepsal recept na nemoc, kterou nejde zvládnout jen přírodním přístupem, což zůstává nevyslyšeno a úplně bez odpovědi, ani to, že vám to pan doktor prostě nenapíše, vám nikdo nedá vědět… to se opravdu nedělá. Nekonečné čekání, někdy vedle party pravděpodobně pornoherců, kteří si chodí na odběry na pohlavní nemoci, hra na to, že nefungují telefony, vtipy pana doktora o „mediální pandemii covidu“ ve chvíli, kdy vám díky koroně trpí nejbližší, atd. – nad leccos se dá povznést, ale na to, že se na vás někdo z vysoka vykašle, právě ve chvíli, kdy o něco jde, kdy potřebujete léčit závažné potíže…nad to se úplně povznést nedá. Velké bolestné zklamání.

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o. Jiný

Dokrot jak ma vypadat, vi co dela, se spousty let zkusenosti. Zachranil me vzdy. Je to proste prosefional na svem miste.
Cysta- vylecil bez odebrani vejcovodu.

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o.

Pan doktor je nejlepsi gynekolog jakeho jsem poznala. Drive jsem byla u jinejo odbyta za 3 minuty a jeste dostala vynadano, ze jsem mela zanet minule, ale pri telefonickem zjisteni nalezo mi bylo receno, ze je vse v poradku. Dr. Kačer je velice peclivy, prijemny a vse radne a pochopitelne vysvetli. V cekarne se obcas ceka treba vic jak hofku, ale v ktere cekarne se neceka ze? Hodinka je prijatelny cas. Sestricky jsou zde velice prijemne i pani na recepci. Nejuzasnejdi je sestricka Kovarikova, stale usmevava a velice ochotna ???? na 100% doporucuji pana doktora

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o. Zdravotní problém

Projížděla jsem si zde diskuze k onému doktorovi a přinejmenším mi přijde zvláštní, že po negativní recenzi je najednou tolik chvály, ale budiž. Opravdu - věřím, že s daným lékařem může být někdo spokojený a také spokojený být nemusí. Což je můj případ. Jako tu většina negativních pacientů uvedla - domluva se setrou, na objednacím termíně je zvláštní. V momentě kdy se chcete objednat - až za měsíc a půl nejdříve - při zdůraznění problému - za 14 dní a při narážce, že chcete vrátit poplatek 1000Kč, za neschopnost poskytnutí zdravotní péče - jste zajímavě obejednaná hned druhý den.

Dost mě to zarazilo, protože i já pracuji ve sféře zdravotnictví. Budiž. Objednání bylo orientační. Seděla jsem tam hodinu a 17 minut. Opět "budiž", posléze jsem byla předvolána sestrou, sepsal se záznam a opět jsem dalších 20min. čekala. To jsem už byla samozřejmně napružená. Protože i já chodím do zaměstnání a kdybych to byla věděla, vezmu si na celý den volno. Každopádně, jsem tolerantní, ne vždy se mi to v dané ambulanci takto protáhlo. To bych jim křivdila.

Nicméně, poté, co jsem byla vyzvána lékařem V. Kačerem do ambulance jsem se nestačila divit. Oznámila jsem mu, že mám nejspíš zánět, kdy jsem použila jako 1. nouzovou dostupné vaginál.čípky v lékárně. Lékař mi řekl, že se o žádný zánět nejedná. Ptala jsem se, co mi na daný problém tedy řekne? ...neřekl nic. Naopak - začal mi diplomaticky podstrkovat jejich produkty, za které mají tučné penízky? Neřekla bych - každopádně mé šokování neustoupilo. Posléze mi vlastně řekl ať se obleču a že mi pro jistotu nasadí probiotika. Nuže dobrá - věděla jsem, že jako lékař - absolutně neplní svou profesi. Oblékla jsem se a navštívila jiného gynekologa, který mi oznámil, že trpím silným zánětem, napsal mi řádné léky a já jsem spokojeně s úsměvem odcházela. Samozřejmě jsem mu o daném problému v OB/GYN Associates řekla. Kupodivu, řekl, že nejsem první a ani určitě ne poslední, která od nich odešla.

Až poté jsem se rozhodla pro tuto recenzi. Tudíž, pokud máte špatný pocit, necítíte, že je něco v pořádku, co se týká zdravotní péče - neodkazujte se pouze na jeden názor. Můžete totiž dojít k závěru, že i přesto, že ambulance na 1. dojem vypadá jako prestižní - může to být pravý opak. Za mě - bych lékaři vzkázala, že se minul povolání a že by bývala jeho pozice lepší ve farmaceutii a ne v pozici odborného lékaře. Nicméně, chápu, že mohu být vyjímkou. Hezký den všem.

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o.

Chtěla bych vyjádřit díky, úžasnému přístupu jak ze strany Mudr.Viktora Kačera, tak i celému personálu, který zajišťuje chod ordinace. Snažila jsem se najít lékaře, který mi bude naslouchat a v okamžiku nějaké zdravotní komplikace mi dokáže pomoci . To vše jsem našla právě v ordinaci OB/GYN Associates s.r.o. u Mudr.V.Kačera. Je to lékař na svém místě. NIKDY se mi nestalo že bych odcházela z ordinace bez jakéhokoliv vysvětlení léčby a dalších postupů. Jako operatér , ale i jako člověk je úžasný .
Za mě vřele doporučuji .
Pořízková

ר
Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o. Zdravotní problém

Poprvé jsem se objednala do ambulance s problémem krvácení. Zaplatila jsem poplatek ve výši 1000Kč. Bylo mi vysvětleno, že jsou v tom poplatky typu ultrazvuku, náčiní a údržby ambulance. Souhlasila jsem. Jenže můj problém vyřešen nebyl. Nevysvětlili mi, proč krvácím, proč mám bolesti a kdy to skončí, natož čím to bylo způsobeno. Dali mi jen prášky. Ty jsem v závěru neužívala a krvácení časem samo přestalo. Dodnes netuším čím to bylo.

Má druhá návštěva byla poněkud ještě horší. Volala jsem do ambulance s tím, že mám akutní bolesti a silný zánět s tím, že jsem už cca 3 měsíce neměla menstruaci. Sestra mi řekla, že mohu přijít až za měsíc a půl. Byla jsem šokovaná. Zeptala jsem se jí jestli mám jet tedy do nemocnice a zda mi poplatek vrátí, když nejsou schopni mě ošetřit. A ejhle, najednou mě objednala hned druhý den. Mohu říct - ano byla na mě při mém příchodnu příjemná. Usadila jsem se a čekala v ordinaci hodinu. I čas, kdy jsem čekala jsem překousla. Nicméně poté jsem šla k lékaři, který mi zjistil, že mám 6cm cystu. Posléze mě prohmatal a řekl ať se jdu obléci. Neřekl mi, co to pro mě znamená, jen že mám čekat. Neřekl na co čekat, jak dlouho, zda je to nebezpečné pro mě, co dělat, zda praskne, co užít když praskne apod. Nikdy jsem cystu neměla - očekávám, že Vás lékař připraví, řekne Vám, co se děje a ne, že se ho budu ptát. Nakonec, jsem se ho zeptala, že v případě-li mi praskne cysta, jaké mám užít vaginální prášky dostupné v lékárně proti bolesti....ušklíbl se a řekl, že se nic nestane a opět "ať počkám" Posléze mi nutil nějaké léky - farmaceutické firmy s níž spolupracuje a dokonce mě odkazoval i na speciální lékárnu. Takže shrnuto a podtrženo:
1. 1000Kč poplatek za nic - není hodno ambulance, když nevykonává řádně povinnosti lékař
2. Přístup některého personálu - absolutně hrozný - nevysvětlí, neřeší příčinu, ruce od situace pryč.
3. Jsem skutečně zklamaná. Tohle je má 1.negativní recenze. Vždy jsem byla spokojená, ale tohle je skutečně šok. Možná jsem jen jedna z mnoha, na kterou se "vykašlali a odbyli" každopádně - NEDOPORUČUJI.

Pan doktor je vynikající operatér. Naprostá spokojenost. Má přehled co je nového v jeho oboru a plně toho využívá k prospěchu pacienta.Vřele doporučuji BP

Naprostá spokojenost, lidský přístup, věnoval se mi vic než posledni moje gynekolozka, mela jsem pocit, ze jsem opravdu dobre vysetrena.. Rozhodne měnit nebudu..

Pan doktor Kačer je jeden z nejlepších osobností gynekologů v ČR.Je skvělý precízní, profesionál nic nezanedbá .Má diagnostický talent a talent skvělého chirurga Je oddaný své profesi a vždy hledá to nejlepší řešení pro zdraví pacientky.S lidským, skvělým ,empatickým, citlivým přístupem při vyšetření, určení diagnózy a sdělení. Žádný stres nepociťujete. Pouze vnitřní pohodu Na setkání s ním se vždy těším, hřeje v srdce a v duši. Znám ho už 7let obdivuji jeho práci na sobě jako profesionál a práci na sobě samém díky ,které je charismatickou morální osobností opravdově milující lidi a poslání lékaře .Vřele doporučuji .Anna Chramostová psychoterapeutka a koučka

k panu doktorovi chodim již několik let jsem velmi spokojena Je to lekař profesional doporučuji Stara