Fakultní poliklinika
Karlovo náměstí 32, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pani doktorka Minovska je erudovanou a zkusenou specialistkou
na kozni onlologicke problemy. V tomto smeru nema konkurenci,
mnoha lidem zachranila zivot. Zaslouzi velke oceneni.

S paní doktorkou Miňovskou jsem byla velmi nespokojena. Přes 10 let se léčím s ekzémem rukou, vystřídala jsem řadu kožních lékařů a budu hledat dále. V prázdné čekárně jsem strávila 40 minut, u paní doktorky necelé 2 minuty - opět mi předepsala kortikoidní mast, kterou mám vyzkoušet a stavit zas příště, když mi nepomůže a ekzém se zase zhorší. Opět jen zkonstatovala, že mám k ekzému nejspíš genetické předpoklady (přestože u mě v rodině tímto ekzémem nikdo netrpí a v kartě to napsáno je), nebo že bych možná neměla používat gumové rukavice, přestože alergie na latex ani na parabeny mi zjištěna nebyla. Také bych ruce měla průběžně ošetřovat mycími gely, které mi možná pomůžou, ovšem vzhledem k jejich ceně si je dovolit nemohu. Opravdu rady nad zlato. Na tuto kliniku jsem dostala doporučení od obyčejného kožního lékaře, který si také nevěděl rady, ale od odborníka bych čekala podstatně víc. Ne jenom poslouchat, co bych mohla vyzkoušet a čekat, až něco konečně zabere.

Ve vysokém stadiu těhotenství jsem čekala 3 hodiny na vyšetření, které mě zklamalo. U paní Dr. Miňovské jsem byla poprvé a naposledy. Budu si hledat jiného dermatologa.

Byla jsem zklamaná z vyšetření od pí dok. Mińovské. Je velice nepříjemná a má nízkou lékařskou úroveň, neumí jednat s pacientem.

Paní dr. Miňovská mi včas diagnostikovala melanom, doprobna mne informovala o nebezpečí a nutné okamžité operaci. Přes 10 let jsem po operaci, stále docházím k paní dr. na kontroly a jsem s jejím jednáním i léčbou dalších kožních problémů velice spokojená.

S vyšetřením od paní doktorky jsem nebyla vůbec spokojená, přišla jsem k ní s problémem ohledně vypadaných vlasů a paní doktorka mi dala pouze kortikoidní mast, s tím, že se to možná zpraví. Neobdržela jsem žádné vysvětlení a ani odůvodnění z čeho tato nemoc vzniká (stres - slovo, které se používá na vše). Byla jsem nucena po této návštěvě navštívit dalšího dermatologa v poliklinice Modřanech, kde jsem obdržela veškeré vysvětlení (v ordinaci jsem strávila 45min.), dokonce mi předepsal i léčbu, kde k němu budu 2x týdně docházet, aby se mi opět vlasy vrátili. Toto vyšetření bylo na lékařské úrovni, ale paní doktorka Miňovská by se měla hluboce zamyslet a změnit přístup k pacientům!