MVDr.

U Lesa 248/5
    40003, Ústí nad Labem, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

pokazde kdyz jsem k tomuto veterinari sla byla jsem moc spokojena skvele vystupovani a peci ke zviratkum. Proto budu k tomuto lekari znovu dochazet se svim pejskem o ktereho se pekne postaraji ohledne veskere pece dekuji Appeltova M.

• velmi dobrý

Nelze ani slovy vyjádřit jak jsem šťastná že právě oni jsou mými veterináři.To jak se vždycky snaží pomoci,jak přistupují ke zvířatům,jak jsou milý.Ať je tam zrovna kdokoliv,nikdy není problém.Ta ochota je až zarážející a ke všemu jsou tak levní!!!Nikdy si neřekli ani o halíř navíc než je nezbytně nutné. Pomůžou s jakýmkoliv problémem a jakýmkoliv zvířetem.Moc jim za všechno děkuji a přeji do budoucna jen to nejlepší

• neutrální

Jsem velmi spokojena.Vstricne a velmi mile lekarky.Prijatelne ceny.Vyborne zkusenosti i s malymi zviratky jako jsou fretky.Z me strany mohu jen a jen vsem doporucit.

• velmi dobrý

Vždy bezproblému, jsme skoro sousedi :))

• velmi dobrý

Naprosto profesionální přístup, odbornost, citlivost

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.