Jívová 2, Jívová

DIAGNOSTIKA DĚTÍ: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole • 500 Kč

DIAGNOSTIKA RODINY: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině • 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) • 500 Kč +5 Více

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie • 500 Kč

PROŽITKOVÁ TERAPIE V PŘÍRODĚ: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic • 600 Kč

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra • 650 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

600 Kč

650 Kč

1 000 Kč

GAIA - psychologická poradna

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Fobie
  • Osobní rozvoj
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: GAIA - psychologická poradna

Paní magistra Pešková je úžasný člověk, je to velmi zkušená terapeutka a psycholožka s obrovskou mírou empatie, znalosti a pochopení.

127 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Je OCD v dětském věku nějakým způsobem nebezpečná a na životě ohrožující pokud v životě nedělá až zas takové problémy? Musí se řešit pokud se s ním pacient zkouší vypořádávat sám? Děkuji.

Dobrý den. Pokud máte OCD, vždy je to z nějakého důvodu, je tam spouštěcí reakce, které dalo vzniknout dřívější trauma. Čím dříve s tím začne člověk pracovat, tím lépe a léčba je snadnější. Potlačovat nemá smysl.
Práce sám ze sebou moc nezabírá, protože se bavíme o práci s podvědomím a s tím většinou lidé neví, jak sami pracovat.
Krásný den

Mgr. Veronika Pešková

jsem student studující v Praze a mám nárazové psychické problémy. Někdy se mi stává, když je toho více ve škole, že mám představu, že když nezvládnu jednu věc, nezvládnu i ty ostatní a že vše půjde do kopru. V ten okamžik nemám chuť žít. Paradoxem je, že mi škola šla vždy dobře, spíše výborně, ale nemám dostatek sebevědomí, abych tuto skutečnost přetransformoval i do reálné spokojenosti v životě. Momentálně jsem v 1. ročníku magisterského studia, bakaláře jsem absolvoval s vyznamenáním. Dalším paradoxem je, že mám skvělé lidi okolo sebe, milující přítelkyni, báječnou rodinu, která mě ve všem podporuje. Ale nejsem spokojený ve vztahu k sobě samému. Chtěl bych být více uvolněný. Největší problém vidím v tom, že jsem buď velmi šťastný, anebo velmi nešťastný. A tato rozkolísanost nálad mě ubíjí a sráží k zemi ve vypjatých situacích. Abych byl přesnější, myslím tím vypjaté situace, které tak vnímám zejména pouze já. Okolí se s tím vypořádává lépe. Rovněž s problémem nedostatečného sebevědomí souvisí strach z vystupování před mnoha lidmi, zejména pro mě cizími. Chtěl bych vyhledat odbornou pomoc, která by se mnou tyto problémy konzultovala a poradila mi, jak se s těmito pocity vyrovnat. Jelikož jsem student, mé finanční možnosti jsou omezené. Mohli byste mi pomoci?

Dobrý den. Pokud máte finanční omezení, je možné výhledat odbornou pomoc v blízkosti vašeho bydliště, která bude na pojišťovnu, čili pro vás zdarma. Čekací doba a možnost pravidelných návštěv je však hodně omezená. Další z možností máte videa, či knihy jak se svými strachy pracovat, nebo využít placeného psychologa, který se vám bude věnovat.
Mějte krásný den

Mgr. Veronika Pešková