Pražská třída 649, Hradec Králové

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální konzultace (60min.) • 800 Kč

Párová a rodinná konzultace (90min) • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

800 Kč

1 200 Kč

Mgr. Veronika Galusová

Vystudovala jsem sociální práci se zaměřením na komunikaci a psychoterapii a sociální pedagogiku. Psychoterapii jsem se dále věnovala na psychoterapeu...

Léčené nemoci

• Nízké sebevědomí
  • Životní krize
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Dobrý den máte doma v práci nebo i s rodinnou problémy ? jestli máte tak je tady pro vás paní Veronika Galusová skoro před rokem ke mě přišla moje vnučka byly jsme na sebe zviklé jen na víkend a teď máme spolu žít byli sní problémy a hádali jsme se a měli jsme spoustu psychoterapeutů a nikdo jiný nám tolik nepomohl jako paní Galusová teď už se s vnučkou nehádáme a jsem na ni moc pišná protože to co dokázala tak to dokáže málo kdo moc vám Děkuji .

Chtěla bych vám moc poděkovat co jste pro mě udělala takový pokroky jsem nečekala a s vaší pomocí mi jde všechno výborně .. ani nevíte jak moc jsem vám vděčná myslela jsem , že mě už Nikdy nebude bavit Život , ale objevila jste se vy a celý můj život se obrátil k nejlepšímu a zato vám moc děkuji vaše pacientka :) jste prostě úžasná :) A pro lidi kteří ji neznají a máte problémy tak ji vám 1oo% doporučuji je to jediný člověk který vás chápe a který vám vždy pomůže můžete ji zavolat kdykoli i ve 12:00 a ona tu bude vždy pro vás moc vám Děkuji :)

Byť jsem byla u paní magistry pouze jednou, a to před rokem, velice mi návštěva u ní pomohla a posloužila jako odrazový můstek pro setrvání a pokračování v životě. Moc Vám děkuji.

K paní magistře jsem docházela cca 3 měsíce se synem. Byli jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit.

Chodím k paní magistře Galusové téměř rok a za tu dobu se mi díky její pomoci podařilo odbourat mnoho negativ v mojí psychice. Metoda sandtray, kterou využívá, je naprosto jedinečná - díky ní jsem se posunula v klíčových věcech nebo je rovnou vyřešila. Nejvíc oceňuji její přístup - vhodně zvolenými otázkami mne sama donutí, abych si našla řešení konkrétního problému. Mohu terapii u ní jen doporučit i z toho důvodu, že je prostě lidská - není tu žádná bariéra odborník a já, ale je tu empatie a opravdová snaha porozumět a pomoci.

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Galusové za její pomoc. Je to odborník na svém místě. Konzultace v poradně jsou pro mě velkou podporou a vždy velkým zdrojem inspirace. Obzvláště mi pomohla metoda terapeutického pískoviště (sandtray). Všem ostatním, kdo chtějí ve svém životě něco změnit, mohu návštěvu u paní Galusové jen doporučit!