MUDr. Věra Vaňková

Zubař Více

Brandýs nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Dr. Janského 960, Brandýs nad Labem

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Preventivní prohlídka, následně bruxismus

Nebyl jsme u zubařky snad 8 let. Když jsem k ní přišel 20.4., měl jsem jeden malý kaz, který mi byl vyvrtán. Zároveň si paní doktorka všimla, že mám problém se skřípáním zubů v noci (tzv. bruxismus). Tento problém se řeší měkkou dlahou, která se nasazuje na noc na zuby. Dostal jsem žádanku na panoramatický rentgen a objednán jsem byl na 19. 7. Počítal jsem, že mi budou udělány otisky a vyhotoven chránič. To jsem se ale šeredně spletl. Objednán jsem byl proto, abych milé paní doktorce předal CD se snímky, řekla mi, že mám zuby v pořádku a objednala mě na 31.10. !!!! na otisky k vyhotovení chrániče. Tenhle termín se mě tam asi nedočkají, tohle už fakt ne...

mne udelal zase usmev na tvari a dala do poradku cely horni chlup za rozumnou cenu...pani doktorka je profesional

Paní Vaňková buď na svoji profesi nestačí nebo kašle na pacienty. Douho trvalo, než jsem změnil lékaře a teď ničeho nelituji. Nová lékařka je velice profesionální a svojí práci rozumí. Vývoj u Vaňkové se zastavil v roce 1989, je to typická závodní zubařka, ignoruje nové trendy a technologie ve stomatologii.

Doopravdy nejhorší zubařka v celé České republice. Svými metodami akorát ničí lidem zuby. Po odchodu od paní "zubařky" mi v Praze objevili několik kazů kterých si ona ani nevšimla. Prostě hrůza !

Až po odchodu od paní doktorky jsem zjistila, že to jde i jinak - bez čekání a s vysvětlením.. Jediné, co mě mrzí, že jsem s odchodem váhala tak dlouho - rozhodující pro mě bylo velice bolestivé trhání osmičky (jsem přesvědčena, že mě měla paní dr. poslat za stomatochirurgem). I po dvou letech se na parodontologii podle rentgenu divili, kdo mi to proboha trhal...

Pro mě nejhorší zkušenost se zubařem. Náladová, neochotná, zlá a nemluvná - seřvala mě za otázku ohledně anestezie pro mé dítě. Možná má profesní kvality, ale pro mě a mé dítě byla zkušenost s ní nepěkná. V jejím domě má ordinaci i mladý lékař Mudr. Klimeš, který celou mou rodinu přijal a ošetřoval - dobře, ale zřejmě na popud této lékařky, která je jeho nadřízená - nás po ukončení léčby zubů požádal, ať si najdeme jiného zubního lékaře !!! Prostě nás vyhodil, a myslím, že na příkaz této lékařky.

Me pomohla az zmena Lekare. Hodne pacientu obednanych na stejnou dobu + kdyz jeste nekdo prijde s akutni bolesti, tak potom se cekani protahne do nekonecna. Potom odpovida i pece, doktorka pospicha a nenecha ani poradne zabrat anestetika. Kdyz jsem ji opakovane upozornil ze to opravdu hodne boli, tak jsem se dozvedel ze to neni mozne a ze si vymejslim. Po vymene lekare me bylo po pani doktorce vse opraveno, bez bolesti, neni to ani poznat a v kresle jsem dokonce usnul.

vyhlášená specialita paní doktorky, je zanedbané čištění kanálků.. díky tomu jsem přišla o zub a pěkně si potrpěla.. a několika hodinové čekání v ordinaci,rozčiluje snad každého. Po změně lékařky jsem zjistila, že to jde opravdu i jinak.. bohužel ta už nové pacienty nepřijímá..

Já jsem s paní MUDr. Vaňkovou byl doposud spokojen. Měl jsem několik úrazů na zubech, a vždy se snažila zachránit co se dalo.
Jen s tím čekáním to občas klopýtá... znáte to, člověk se objedná na určitou hodinu, ale pak je čekárna stejnak plná a vy čekáte a čekáte...

Paní doktorka je velmi ochotná, má zkušenosti a umí poradit či zasáhnout.Doporučuji!