Aptos

Botulotoxin +16 Více

Chemický peeling

Dermatologické konzultace • 250 Kč

Frakční co2 rejuvenace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

V korektivně dermatologické ambulanci MUDr. Terzijské nabízíme kromě léčby všech kožních onemocnění i široké spektrum korektivně dermatologických a pl...

Léčené nemoci

Od 10 000 Kč

Od 2 000 Kč

250 Kč

Veramedica, s.r.o.

U paní doktorky jsem podstoupila výplně kruhů pod očima a byla jsem velmi zklamaná z výsledku. Nejenže se žádné instantní omlazení nedostavilo, ale přišlo mi, že výplně byly špatně vpraveny a po 14dnech začaly vytvářet hrudky. Musela jsem na rozpuštění, opět další 3 týdny čekat a druhý pokus byl opět mizerný. Tedy výkon nula, cena i s doplatkem za rozpuštění 9,500 Kč. Jediná pozitiva byl servis a profesionální personál.

perfektní přístup, špičkový výkon a příjemný ,lidský přístup a maximum informací bez jakýchkoliv poz. Jsem velmi spokojen jak se zákroky na mém obličeji, tak i v obličejové části mojí nezletilé dcery. Mohu jen doporučit a není to jen o penězích, všechno něco stojí, ale tady je výsledek výborný. Mita Lansky

Umístění: jiné místo Refresh pleti- estetická dermatologie

Dnes jsem byla u paní doktorky na Skinboosteru v Perfect Clinic a celkovém refreshi obličeje. Skvělý přístup, medicínsky i lidsky. Jako velké plus vnímám i delší dobu konzultace, měla dost času se na všechno zeptat a zároveň jsem obdržela pár dermatologických rad navíc, včetně doporučení na vhodné produkty. Byla jsem příjemně překvapená a rozhodně doporučuji dál! Příjemná a profesionální doktorka!

profík,děkuji za mladší vzhled,šindelářová

Byla jsem u pani doktorky na upravu vrasek a dopadla jsem jeste hure.Nedoporucuji

S pani doktorkou Terzijskou jsem byla velice spokojena. Velmi prijemna, na vysoke odborne urovni, byla jsem prekvapena jeji rychlosti, ale pritom odvedla vynikajici praci. Vrele doporucuji vsem, kdo chteji byt krasnejsi.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Velice milý přístup.

Léčené nemoci