Ordinace PL pro dospělé
Kojetická 1021, Neratovice

Umístění: Ordinace PL pro dospělé klinická studie

Ti bylo strašně zle. Měla bych jít j svému lékaři, ale on měl dovolenou, a kvůli tomu jeho pacienty měli jít do jiné pobočky polikliniky. Docela jsem moc trpělivá,, ale co se stalo dneska bylo fakt zle. Je mi strašně špatně poslední dva dní, pořád zvětšuje teplota naposled bylo 38,5 a konečně dnes v pondělí jsem dorazila do paní Judove. Ale nikdy v životě jsem neviděla takovou strašně arogantní doktorku. Chovala se strasne, byla nervozní, vubec neposlouchala mě a take zvyšovala na mě hlas a nedavala možnost vysvetlit jaké symptomy mam. Říkala "jestli bys měla chřipku není cokoliv měla byste teplotu o 38 a vy tak nevypadate"... a ještě mi to nepodařilo nic říct o tom že mi bylo špatně z duvodu zvětšující teploty.... Nedoporučuji.

Jsem s přístupem a péčí paní doktorky velice spokojen. Jsem jejím pacientem již řadu let. Po celou dobu jsem neměl důvod být nespokojen .

Nikdy jsem u p. doktorky Judové pořádně nebyla, až do dnes, kdy mě přetrvávají týden střevní potíže. Do čekárny jsem přišla ve čtvrt na 10 a odcházela v půl 1. To jsou tři a čtvrt hodiny čekání !! A proč ? protože si paní doktorka uprostřed směny usmyslela, že musí za nemocným na návštěvu. A my v čekárně nejsme nemocní? Nečekáme tam s teplotou a bolestma ? Pardon, ale tohle ať si dělá v mimoordinačních hodinách, protože člověk přijde k doktorovi a nakonec se dozví, že někde trajdá. Samotné vyšetření odfláklé, protože za tu dobu co byla pryč se jí opět naplnila čekárna lidmi, a tak byla nervozní, neochotná, neposlouchala mě a zvyšovala na mě hlas. Honem honem, aby byla pryč z ordinace, že ?? Tohle chování nepřísluší lékaři, ta by měla vrátit svůj titul. Nakonec jsem se ani nedozvěděla svou diagnozu, napsala mi nějaké léky, na moje otázky odpovídala na půl úst. Poprosila jsem jí, zda mě může objednat, protože mám komplikovanou dopravu. Nemůže přeci !! Má to uplně natřískaný a když mám komplikovanou dopravu, tak si mám prý najít jiného doktora. Beru Vás za slovo paní doktorko, doklepu nemocenskou a adios k doktorovi, který si bude svých pacientů vážit..

Sestra by se nad sebou měla také zamyslet, med z ní zrovna neodkapává. Pokud nemá náladu, jako asi občas každý z nás pracujících, tak ať si to vybíjí na sobě a ne na pacientech. Nikdo jí na to není zvědavý.

Vždy v pohodě, pomohla, poradila..

Byla jsem u paní doktorky Judové ,ohledně mojí maminky.Paní doktorka byla velice ochotná a vstřícná.Děkuji jí za její pomoc.Anna Nová -dcera

Paní doktorka dobrá, přišla jsem s častým problémem "padání vlasů", po porodu, kojení, stresu, přesto mne vyslechla, udělala testy a zjistila hypofunkci štítné žlázy. Na vlasy mi napsala super vitamíny Methionin a se štítnou se léčím niyní u odborného lékaře. Jednu hvězdičku ubírám za opravdu hrozně nepříjemnou sestru.

S paní doktorkou jsem měla také několikaleté zkušenosti a můžu říct že katastrofa!!! Již více jak 7let mám neskutečné bolesti hlavy, jsem unavená, neustále mi je zima, bolesti ucha a teploty. pokaždé kdy to bylo již nesnesitelné jsem navštívila paní "doktorku" ... ta mě vždy přivítala se slovy ... tak copak nám dnes zase je. Celou dobu se nedělo nic, paní doktorka mě klidně se zánětem středního ucha a teplotami 38 poslala do práce, že to nic není ať si nevymýšlím. To mě donutilo od ní odejít a přihlásit se k jinému lékaři ... a hle ... nový lékař mi udělal vyšetření ... diagnostika je ... borelioza (již 7let) zánět ucha a trojklanného nervu. Paní "doktorko" Judová, moc Vám děkuji za Vaši nepéči!!!

Příkladná péče o staré pacienty

U paní doktorky jsem vedena od 18 let. Naštěstí moc nestonám a tak jsem k ní šla jen dvakrát. Chovala se ke mě mile a to i přesto, že ví, že jsem vnučka paní, která se s ní do krve pohádala. Musím zdůraznit, že moje babička udělala chybu. "Chodí" teď k "doktoru" Staňkovi, který diagnostikuje ode dveří, všem předepisuje antibiotika a prášky na odvodnění.
Tedy za mě plus. Vyšetření proběhly standartně. A k těm vašim poznámkám o starých lidech, jistě, takt je u doktorů potřeba, ovšem na druhé straně když vám tam chodí fňukat 20 seniorů denně s tím, že je píchlo v boku, taky bych byla protivná. (toto chováni pozoruji na svém dědovi, který je až nechutně zdravý ale prostě hypochondr :) ) Lucie

Pí. doktorka je rozumná a ochotná.