Krškova 807/21, Praha

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Chodime s dcerou k paní doktorce asi 16 let. Je velice milá, obětavá a vždy ochotna pomocí. Ať jsme se na paní doktorku obrátili s jakým koliv problémem, se kterým si nevěděl rady ani odborník, paní doktorka nám dceru vyléčila. Jednalo se jednou o problém gynekologický, molusky, ale i s problémem psychickým si poradila. Navíc preferuje homeopatickou léčbu, která je, jak jsme se díky paní doktorce přesvědčili, opravdu účinná. Každá návštěva ordinace byla díky milému přístupu paní doktorky i sestřičky pohlazením na duši a je nám líto, že dcera už odrostla a musí se zaregistrovat jinde.Jeji přístup k pacientům, ale i rodičům je, jak říká naše dcera, okouzlující.

Od té doby, co chodím s dětmi k paní doktorce Budkové, jsou málo nemocné a po všech stránkách fit :-)
Paní doktorka je velice pečlivý diagnostik, praktikující celostní přístup a tím si zcela získala naši důvěru.
Navíc za ni mluví výsledky! Nicméně-doporučuji (ze srdce)-OPRAVDU poslouchat její rady a doporučení a dbát na dodržování medikace. Pokud to dodržíte, budete mít děti zdravé jako řípa.

Hana Šišková