Ordinace č. 509, 4.patro, vchod „E“ (kolem vrátnice)
Poliklinika Palackého 5, Praha 1, Praha

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Dorazil jsem v 17:30 na objednanou registraci, kde mi sestřička v čekárně předala dotazník k vyplnění. Po jeho vyplnění mi byl vydán další dokument (heslo pro komunikaci) kolem 17:50. Poté jsem čekal až do 18:30, aby někdo přišel pro vyplněný dotazník, ale nikdo se neobjevil. Přestože jsem dvakrát klepal na dveře, nikdo mi neodpověděl. Nakonec jsem v 18:45 odešel bez toho, abych byl zaregistrován, viděl lékaře, nebo aby se mnou kdokoli z personálu vůbec promluvil.

Takovouto úroveň péče od praktického lékaře rozhodně nečekám a považuji ji za značně nedostatečnou.

V.Ť.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Terrible.. I had to wait three hours. I will change doctor.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

I při objednání velice dlouhá čekací doba v čekárně ( 1 hodina a více)

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Lékař za paywallem. V podstatě veškeré moderní a dnes už samozřejmé služby typu online komunikace (email), online rezervace, e-recept, online výsledky testů jsou uzavřeny za ročním "členstvím" za velké částky s tím, že čím více platíte, tím rychleji dostanete odpověď.

Pokud si toto VIP nezaplatíte, máte možnost pouze telefonické nebo fyzické komunikace. Realita je ale taková, že se k paní doktorce nikdy nedovoláte neboť ona sama nikdy nemá čas. Osobně se k ní též nedostanete.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

After many experiences with Doctors in Prague, being doctor Vanda's patient was the best thing that happened to me health wise. Patient, kind, VERY smart and she has good knowledge in different specialties. She also has very good communication skills which is very helpful. Very very very satisfied and very grateful for the help and advice she provided. I trust her and I feel for once, that I am in good hands since I moved to Czech republic almost 5 years ago.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Jakákoli komunikace nemožná, příšerně dlouhé čekání v ordinaci…to člověka spíše uzdraví čas strávený neustálým čekáním.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Byli jsme objednání na 9 hodin na krátkou konzultaci ohledně léků. Sestra nám řekla, ať chviličku počkáme. Z chviličky se vyklubaly 2,5 hodiny. Konzultace trvala 2 minuty

Podobně jsou na tom telefonáty. Když už se vám náhodou povede dovolat na recepci, je vám oznámeno, ať chviličku počkáte. Ta chvilička se obvykle protáhne na půl hodiny, kdy sedíte u telefonu (a platíte) a čekáte, než se spojíte přímo s lékařkou.

Takto to dopadá, když někdo přijímá nové pacienty jak divej, ale není pak schopen ten nápor časově zvládat.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

MUDr. Řezníčková si vybudovala byznys, který absolutně nezvládá a podepisuje se to na přístupu a léčbě pacientů
Nikdo z doktoru, ani sester na nic nema cas
Doba, než se vůbec povede dovolat, dlouhé minuty čekání na telefonu, než se vás někdo ujme, doktorka má položeny telefon vedle sebe a slyšíte, jak mluví s ostatními pacienty. Dost často se ,,léčí,, po telefonu stylem pokus, omyl
Když už se vám povede objednat, v ordinaci se čeká hodinu, někdy hodinu a půl, než se vůbec dostanete na radu a dle přístupu doktorek má člověk pocit, ze je obtěžuje
Navic, několikrát se mi stalo, ze jsem si volala na výsledky, kdy mi bylo po telefonu oznámeno, ze je vše v pořádku, ale při další navsteve mi jedna z lékáren povídá, no, vám tam našli tohle, tohle, to už je v pohodě???
U krevních testu, kdy vyjdou hodnoty cholesterolu a cukru na hraně, říká, to je v pohodě, tim se nebudeme zabývat
Na pouhou zadanku na krev jsem cekala v ordinaci mezi nemocným pres hodinu, přitom jsem ji měla mít připravenou, jen si ji vyzvednout
Samozrejme si hledam nového praktika
Absolutne nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla.
Ochotná, vstřícná a příjemná, i když je extrémně vytížená. Přemýšlí nad celkovým zdravotním stavem a nic pro ní není problém. Funguje na emailu i telefonu. Má mnoho zdravotních sestřiček, které jí pomáhají nejen s úkony v ordinaci, ale i s administrativní agendou. Má vždy velkou frontu v čekárně, ale počkat si na ni se rozhodně vyplatí. Je to zlatý člověk!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Skvělá lékařka, zabývá se problémem pacienta, je velice milá, posílá ke specialistům, dělá kontrolní výtěry po. Antibiotikach, chodím k ní 3 roky a bohužel mám často nějaký problém a paní doktorka vždy pomůže, je skvělá TOP! Díky za ni, více takových

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Yes, of course, we do. Call us to make the appointmen time, please.Regards, Vanda Reznikcova

MUDr. Vanda Řezníčková