MUDr. Václava Hanušová

Pediatr Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Slezská 848, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Paní doktorku jsem měla tu čest poznat z obou stran. Byla jsem jedna z jejich prvních pacientek a na základě zkušeností jsem se rozhodla k ní teď zaregistrovat i dceru. Chodí k ní všechny děti z naší rodiny (a že jich není málo) a nedali bychom na ní dopustit. Paní doktorka nikdy nic nezanedbala, na všem se s ní dá dohodnout, má obrovskou trpělivost jak s dětmi, tak často i s rodiči. Antibiotika nedává jen tak pro nic za nic. V klidu vše vysvětlí, po telefonu vždy poradí (dokonce i v sobotu odpoledne). Ačkoliv má kojeneckou poradnu v danou dobu, není problém se s ní domluvit na jiném termínu, dokonce je ochotná počkat i po ordinační době. Proto, i když jsme se přestěhovali ke Dvoru Králové, nebudu měnit, ani za nic.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Výborná milá paní, se synkem tam chodím moc ráda, vždy si mile popovídáme o pokrocích (synových), zajímá se. Nejen o zdravotní stav. Po porodu přišla ke mě domů, což velice oceňuji. Odklad očkování je možné domluvit. Alternativy nezatracuje, diskutujeme. Úplně v pohodě :)

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Vždy mně se vším pomůže. Je to podle mého názoru nejlepší dětská doktorka v Hradci Králové.

Paní doktorka je opravdový odborník. Antibiotika nedává zbytečně. Moc doporučuji.

nej doktor

Paní doktorka je úžasně milá, ale zároveň i pečlivá a ochotná vše vysvětlit! Doporučuji!!!

Paní doktorka je úžasná,vždy odpoví na jakýkoli dotaz,ráda poradí,telefon bere vždy. Nikdy nic nezanedbá a i při sebemenších pochybnostech pošle na důkladnější prohlídky. Já jsem jí za moc vděčná a vím určitě,že takovou lékařku mohu všem jen doporučit.

Vždy příjemná, vstřícná a velmi pečlivá paní doktorka. Dcera jí má moc ráda. Oceňuji také trpělivý přístup i k ne vždy spolupracujícím malým dětem, což jak jsem zjistila není u jiných lékařů samozřejmostí.

můžu doporučit!! Ochotná, nic nezanedbá.

Oceňuji vstřícný a osobní přístup paní doktorky. Mé děti k ní chodí velice rády a vůbec se jí nebojí. Líbí se mi také rodinné prostředí v krásné ordinaci. Pamatuji si, jak děti nerady chodily na polikliniku, a proto paní doktorku i její ordinaci hodnotím nejvyšší známkou.