Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice PrahaOrdinace
U Vojenské nemocnice 1200, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice PrahaOrdinace Jiný

V Květnu 2023, jsem měl nehodu na motorce, těžká zlomenina lýtkové kosti. Děkuji každý den pánu bohu, že mi seslal Mudr. Vaněčka. Díky němu a celému jeho týmu mi noha zůstala a funguje tak jak má. Za svůj život jsem potkal mnoho doktorů, ale Mudr. Vaněček je pouze jeden. Jeho profesionalita a odbornost by měla být vzorem pro všechny ostatní. Při kontrolách i léčbě mi vše vysvětlil tak jak aby člověk nevzdělaný v medicíně vše pochopil. Opravdu člověk na svém místě.

Děkuji za vše :)
Jste můj hrdina

Korektní, věcný, vysoce kompetentní přístup k léčbě + příjemné osobní vystupování prim. MUDr. Vaněčka

Skvělý doktor a velice pozorný. Byla jsem na artroskopii kolene, protože bolest už byla velká. Zákrok mi hodně pomohl a po rehabilitacích ve Forme clinic se cítim každým dnem lépe.

Pan doktor Vaněček mi pomohl s nesnesitelnou bolestí kolene. Bohužel se to neobešlo bez operace, ale jsem rád. Hodně se mi ulevilo a teď můžu vykonávat běžné činnosti bez omezení. Určitě se do Forme Clinic rád vrátím.

Měla jsem bolest kloubů, která mě delší dobu trápila. Jsem ráda, že jsem se mohla narychlo objednat u pana doktora na klinice Forme. Udělal mi kompletní vyšetření s nejlepším možným řešením. Nakonec to spravil obstřik kloubů, který nebyl nejpříjemnější ale hodně se mi ulevilo a bolest pominula. Přístup pana doktora chválím, v případě nutnosti ho znovu ráda navštívím.

Pan doktor Václav Vaněček je ten pravý odborník na svém místě. Prošel jsem už hodně a poznal hodně lékařů, ale jen díky němu opět chodím, jen kvůli němu mám nohu a funguje tak, jak má..... Klobouk dolu před jeho odborností, šikovností, ochotou, obětavostí, snahou co nejvíce pomoct a výbornou komunikací s pacientem..... Vojenská nemocnice je plná výborných lékařů,a sester, ale pan doktor Vaněček je jen jeden. Každému bych přál, aby našel v nemocnici lékaře, který je tak výborný jako pan primář Václav Vaněček.... Jsem opravdu moc rád, že jsem v jeho péči. Jaroslav Pošta, Teplice.

Velmi hodný, snaživý, komunikativní, vstřícný a hlavně šikovný. Snaží se vždy pomoci, jak nejlépe umí. Lepšího ortopeda neznám.

Velmi empatický,hodný a šikovný.Vyšetření nebolestivé.Zájem o pacienta je upřímný.Rozhodně doporučuji.