Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí

Aktuálně pracuji jako klinický psycholog v předatestační přípravě v PN Havlíčkův Brod, předtím jsem pracoval v CDZ Jeseník (+Šumperk). Vystudoval js...

Léčené nemoci

Ukončené školy

• katedra psychologie FF UP Olomouc

• psychoterapie

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Ambulance -PN Havlíčkův Brod Jiný

Pan psycholog mi velmi pomohl s dlouhodobým problémem. Na sezení s ním jsem se vždy těšila. Umí pozorně naslouchat, vše si pamatuje, je empatický. Díky němu jsem získala jiný náhled na svůj problém a dokázala jsem ho vyřešit. Rozhodně pana psychologa všem doporučuji.

Zatím jsem byla na první schůzce, a osobně s psycholgy téměř žádné zkušenosti nemám .
Nicméně z průběhu konzultace jsem měla pocit příjemný. Jinak to chce čas ....

Ďakujem za spätnú väzbu

Když jsem měla problémy s mým pubertálním synem, obrátila jsem se na pedagogicko-psychologickou poradnu, ale s dotyčným psychologem jsem nebyla spokojená. Návštěvy jsem tedy rychle ukončila. Touto cestou bych velice ráda poděkovala panu Mgr.Žilinčikovi za rady a odborné znalosti.Teď je život daleko snazší .

Mgr. Tomáš Žilinčík

I ja ďakujem za toto pozítívne hodnotenie, a som rád, že Vám teraz darí

Pan psycholog mi velice pomohl...Jen škoda,že kvůli stěhování jsem musela terapie ukončit..Byla jsem spokojená,doporučuji..
Eva H.

Mgr. Tomáš Žilinčík

Ďakujem....je to samozrejme škoda,že sme museli konzultácie prerušiť, tak to niekdy bohužial vyjde.... Na druhú stranu, som rád, že nakoniec sa to sťahovanie uskutočnilo, na novom mieste určite budeš mať oveľa viac možnosti. Želám veľa štastia!

K panu psychologovi Žilinčíkovi jsem chodila nějakou dobu a vím že, kdyby bylo třeba, obrátila bych se znova. A určitě bych doporučila ostatním. Umí člověku pomoct, naslouchat a hlavně , aby daná osoba dokázala se s určitými věcmi vyrovnat, což si myslím, že je důležité pro spokojenější život . Je to kariéra, kterou nemůže dělat každý. Přeji mnoho úspěchu

Mgr. Tomáš Žilinčík

Ďakujem - a tiež prajem veľa úspechov a životnej spokojnosti

K panu psychologovi chodím už téměř 3 roky, rozebíráme všechny problémy, které mne tíží a vlastně přivedly až do Duševního centra v Jeseníku. Ze začátku jsem si myslela-,,Jak mi může pomoct tak mladý psycholog?", ale pomohl mi a jsem ráda, že slyším názor muže, protože jsem dříve chodila k psycholožce-ženě/ nechci jmenovat/ a nebyla jsem spokojená. Na každou konzultaci s panem psychologem se těším.

Mgr. Tomáš Žilinčík

Áno, rozumiem že môj mladistvý výzor môže vyvlávať tieto otázky, aké ste uviedla, myslím že podobne ako Vy to riešilo viac ľudí. To je samozrejme na každom klientovia môže si vybrať,, či mu viac vyhovuje mladší alebo starší terapeut, či muž alebo žena apod. Ďakujem Vám za úprimnosť a za kladné hodnotenie.

Byl jsem u něj na vyšetření se synem, který má ADHD a jsem spokojený, dopadlo to dobře. V podstatě není co vytknout.

Mgr. Tomáš Žilinčík

Ďakujem, teší ma, že som Vám pomohol.

Silvie K. pan psycholog mi velice moc pomohl. Poprvé jsem u něho byla asi v roce 2011 a musím říct, že se mi velice ulevilo a byla jsem ráda, že jsem našla odvahu na návštěvu, protože jsem se dlouho trápila a až mě k tomu donutilo zdraví tak jsem se rozhodla, že s tím něco musím udělat. Pan Žilinčík mně ochotně a vřele přivítal. Po každé schůzce s ním jsem se cítila o něco lépe a připadalo mi, jako bych ze sebe pokaždé shodila další balvan, který mně tížil. Po delší pauze jsem musela opět vyhledat pomoc psychologa. V roce 2014 jsem znovu kontaktovala pana Žilinčíka a i když jsme se neviděli tři roky mně překvapilo, že si na mě stále pamatuje. Po jeho konzultacích jsem se opět cítila o něco sebevědomnější. Musím říc, že konzultace s ním mi hodně dávají. Nemusím se bát se mu svěřit s jakou koliv maličkostí co mě trápí a vím, že vždy spolu najdeme řešení. Jeho služby využívám do dneška a pokud bych si měla vybrat, tak bych asi k nikomu jinému už nešla. I když je to profesionální psycholog tak pro mne je mnohem víc. Je to na jednu stranu odborník, který člověku pomůže v těžké chvíli, ale je to i dobrý přítel, kterému se můžu opravdu svěřit se vším. Podaří se mu z člověka dostat kolikrát i to, co by za jiných okolností vůbec neřekl. Naše konzultace vždy utečou jako voda a musí říct, že vždy si máme o čem povídat.Vím, že kdykoliv budu potřebovat tak se můžu na pana Žilinčíka spolehnout a můj život bude o něco lehčí. Pokud bych někoho z téhle branže měla kdy doporučit tak by to byl právě pan Žilinčík. Moc Vám za Vaší ochotu a pomoc děkuji a budu se těšit na další schůzku s Vámi.

Mgr. Tomáš Žilinčík

Ďakujem za spätnú väzbu a že máte vo mňa tak veľkú dôveru. Veľmi si cením, že ma považujete za dobrého priateľa. Je výborné, že sa Vaše sebavedomie zlepšilo, a dúfam, že sa Vám podarí zmeniť tie veci vo živote, ktoré zmeniť chcete.

Byla jsem po prvé u psychologa a jsem ráda, že jsem se dostala k panu Žilinčíkovi. Nejdřív jsem si musela zvyknout, že je to muž, ale potom už mi to nevadilo a nebála jsem se svěřovat. Nemohu ho s nikým srovnat, protože jiné zkušenosti nemám, dle mého je pan doktor velmi dobrý poradce. Jeho terapie byly úspěšné, protože teď jsem úplně někde jinde a mám se skvěle. Na jeho rady si dodnes vzpomínám a občas se jimi stále řídím. Takže mu děkuji za pomoc, byla jsem s ním velmi spokojená.

Mgr. Tomáš Žilinčík

Ja tiež ďakujem za túto veľmi kladnú spätnú väzbu. Chápem, že o niektorých veciach by sa Vám lepšie hovorilo so ženou, a cením si, že ste prekonala svoj počiatočný ostych. Prekonávať rôzne strachy a obavy bola Vaša veľká téma, páčilo sa mí, že ste sa týmto výzvám nevyhýbala a šla ste do toho. Rád počujem, že sa teraz máte skvele

Jan C.(28.4.2015)
Pan psycholog mi velmi pomohl. V těžké životní situaci. Nebýt pana Žilinčíka nevím jak bych dopadl , dnes opět stojím na vlastních nohou. Pan Žilinčík je profesionál na svém místě.

Mgr. Tomáš Žilinčík

Ďakujem. Myslím, že ste na sebe zapracoval, dlho ste sa odhodlával k ťažkému rozhodnutiu, a teší ma, že ste nakoniec do toho šiel, i keď to muselo byť náročné. Je to výborná správa, že vám teraz darí a dúfam že vám to vydrží i do budúcnosti.

Léčené nemoci

Ukončené školy

• katedra psychologie FF UP Olomouc

• psychoterapie

Stáže

• výcvik v Transakční analýze (PhDr.Čepická) Rodina v procesu změny
  • (PhDr.Hana Vyhnálková) Kokain a Crack: Krátký intervenční program
  • (PhDr.Grey London GB) Motivační rozhovory pro lidi ze závislostí (IES Praha)