Praktický lékař stomatolog
Tvorkovských 223/13, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Domluva se sestrou-hrůza.Telefonicky se objednat nedá.Kontrla až za půl roku.Zubař perfekt,ale jak se k němu dostat?

W
Umístění: Praktický lékař stomatolog Všemožné problémy se zuby

Čtu tady názory na pana doktora a nedá mi to, abych nereagovala. Čekací doba je delší, to ano, je to způsobeno tím, že má hodně pacientů právě proto, že je tak dobrý a lidský. Pražské ceny určitě nemá. Jsou pravděpodobně vyšší než u jiných méně kvalitních zubařů s horším přístupem. Já si na kvalitu ráda počkám i zaplatím. Dojíždim až z Prahy. Pan doktor má moji bezmeznou důvěru. Vždy mi dá na výběr, pokud lze. Vždy přesně vysvětlí co bude dělat. I po trhání zubu člověk odchází s úsměvem a to je co říct.

Tomáš Vodička je dobrý zubař co se týká provedené práce . Ale když jsem mněl problém ze zubem , vypadlou blombu zub mně bolel tak mi jeho zdravotní sestra zdělila že jsi na mne udělá čas až za 23 dní . Toto je velmi špatný přístup lékaře k pacientovi . Co se týká jeho ceny je hodně drahý.

Výborný lékař s neuvěřitelně lidským přístupem k pacientovi a nezaměnitleným smyslem pro humor:) Důsledný, vše pečlivě vysvětlí a nastíní možná řešení, rozhodnutí nechává na pacientovi. V ordinaci panuje nanjevýš příjemná atmosféra, rozhodně doporučuji.

byť je dr.Vodička jako lékař skvělý ( chodím k němu 20 let ) tak mě děsí jeho ceny. začínám uvažovat o odchodu . Amalganová plomba 510 kc , zaplnění jednoho kanálku 600 ? proč to jde jinde levnějí nebo dokonce zadarmo??

Doktor se sice dobrý, ale čekací lhůty jsou nekonečné a ceny má jak v centru Prahy !

jsem s přístupem i se zákroky velmi spokojen

Já jsem s panem doktorem spokojena a že si musíme připlácet,to je normální.Byla jsem v Irsku a za každou jednu návštěvu jsem zaplatila 80 Euro,třeba jen za preventivku a to se tam taky platí zdravotní pojištění...Radši budu cpát prachy do zubaře,než se pak na někoho usmát s černou tlamou,nebo bezzubou..At je to ten či onen zubař,stejně platit budeme všude...A bude hůř!!!!!!!!!!

K panu zubaři jsem se nikdy nebála, ať mi bylo 5 nebo 15, ať mi měl vrtat nebo trhat. Pan Vodička je velice zkušený, opatrný a hlavně příjemný.

Dobrý den.
Panu doktorovi za sebe můžu především poděkovat za to, že mě dostal z panického strachu ze zubaře jako takového, který jsem si k němu přinesla ze základní školy. Ve školním věku, kde jsme chodili jako děti všichni hromadně k jedné zubařce, a nějak jsme si tenkrát nemohli moc vybírat, se k nám zubařka a sestra chovaly hrozně, hlavně co se po psychické stránce týče. Za strach z vyšetření jsem byla poslána jako poslední v řadě, čímž se psychika ještě více zhoršovala..a jiné podobné zážitky. Taky si až do příchodu k panu doktorovi nevzpomínám na to, že by nám někdy někdo nabídl injekci proti bolesti. (co si budeme vykládat..každý má jiný práh bolestivosti..někdo injekci nepotřebuje, někdo bez ní velmi trpí) Proto jsem velmi ráda, že chodím k panu doktorovi, a jsem mu velmi vděčná za to, že mě dostal z toho panického strachu ze zubního vyšetření, a to právě tím, jak už tady popisují i jiní pacienti..jeho přístupem. Před každým zákrokem pacientovi vysvětlí co se právě chystá udělat, co má pacient čekat.."teď to píchne".."teď to zastudí"..a zároveň dokáže být stále příjemně vtipný, v dobré náladě, což pacientovi přidá na psychice myslím velmi hodně. Chodím k němu myslím cca už 17 let, je mi 32, a moc mě mrzí, že již nepřijímá nové pacienty, protože bych k němu okamžitě přihlásila jak svoji mamku, tak svého přítele.. Krystyníková Eva.