Vančurova 3237/57, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Nemůžu říct nic jiného,než pozitivního. Velmi empatický,odborný a přitom racionální přístup k léčbě mého kocourka.Kromě toho,že zjevně vyčerpal pan doktor všechny možnosti a přístupy k tak složité situaci,pomohl i mně,jako majitelce mého miláčka,pochopit,jak věci jsou a zvážit prognozy,které nebyly dobré. Vše mi jasně a přesně vysvětlil,bez zbytečných zatěžujících odborných informací,se kterými jsem měla jinde problém.Moc mu děkuji,i jeho týmu a ráda budu využívat další péče jeho kliniky. Dodávám,že informace o stavu kocourka jsem měla hodně mimo pracovní dobu. Vřelé díky.

Moc děkuji panu doktorovi za včasnou pomoc při mozkové příhodě naší Amy.Je výborný ochotný.Doporučuju všema deseti.

Pan doktor mě zachránil fenu se štěnátkem a vděčím mu za jejich životy!Naprosto profesionální přístup a precizní práce ,které velmi rozumí!!! Moc doporučujeme !!!

Všechno to, co si dnes ani netroufáte očekávat. Jistota, že nemocný pes i vy jste středem samozřejmé, neustálé a soustředěné péče. Starost o pacienta i o vaše obavy, jakou bych si i já přál, kdyby mi šlo o život. Přirozený zájem poskytnout všechno, co se v daném okamžiku udělat dá. O víkendu, nebo i pozdě večer. Nechci srovnávat ceny, protože Pan doktor Pelikán s paní doktorkou Fatulovou poskytují péči, kterou v detailech snad ani ceníkem změřit nelze. Ne na všechno a to zejména v péči o psa, je MasterCard. Nikdo to neví lépe, než oni. Děkuji.

Pan veterinář byl naprosto neochotný. Na psa se mi "podíval" z křesla, prohlásil, že mu nic není a že chce 150Kč za klinické vyšetření. Psa mi poté musel léčit jiný veterinář z Líšně. Rozhodně ho nedoporučuji. Tománková

Děkuji za citlivý a empatický přístup nejen k nemocnému psíkovi, ale i k chovateli. Moc pro mne znamená to, že se na paní doktorku Meluzínovou i pana doktora Pelikána mohu obrátit prakticky kdykoliv. Z jejich chování získávám potřebný klid a můj psík důvěru, že mu pomohou.

Vyzkousela jsem hodne veterinaru, ale pan Pelikan je nejlepsi v celem Brne. Jde opravdu videt, ze ho prace bavi a je velmi mily clovek.

Ocenujem profesionalny a zaroven citlivy pristup. A hlavne to, ze jasne vidim, ze tam zvieratka skutocne maju radi. Najlepsi veterinar, akeho som kedy poznal.

Pan doktor je Sluníčko............................................PF 2013

K panu doktoru Pelikánovi nechodím dlouho, vyměnila jsem ho za zvěrolékařku MVDr. Langovou, se kterou mám velmi špatné zkušenosti. Přístup pana doktora Pelikána je naprosto profesionální a lidský, stejně tak jako veterinářek, které s ním spolupracují v jedné ordinaci. V porovnání s jinými veterináři má velmi příznivé ceny, ordinuje i o víkendu, a to bez příplatku. K mému pejskovi se všichni tři chovají skvěle, nevnucují mi žádné předražené léky ani granule, na kterých by měli provizi. Na panu doktorovi i na jeho kolegyních je vidět, že svou práci dělají kvůli lásce ke zvířatům, nikoli penězům.