Chirurg MUDr.

Tomáš Omáčka

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• Soukromá chirurgická ordinace

Lysá nad Labem, Husovo náměstí 1032

3255535 ... (Zobrazit více)

• 20 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

p. Doktora můžu jenom skvěle doporučit ve čtvrtek sem byla u něj na piercing do pupiku, a má moc šikovné ruce, vůbec to od zákroku necítím, ani nevím že ho v těle mám. takže ho můžu skvěle doporučit, zvlášt' na piercing!!!!!!

• 2 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pracoval jsem nějaký čas v nemocnici, takže mohu srovnávat. Znám je oba osobně, ale i pracovně a s klidem mohu říci, že MUDr. Omáčka i sestra Zdobinská jsou lidi na pravém místě. Co se týče chirurgických zákroků, několikrát mi již pomohli k plné spokojenosti. VŠEM DOPORUČUJI a určitě se budu vracet, přestože nejsem z Lysé nad Labem.

• 7 února 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

to je doktor, kterej nekouká, jestli se mu chce nebo ne, prostě vidí problém a bez skrupulí jde do toho, Prostě normální chlap, ke kterýmu člověk brzo získá důvěru. Kdysi jsem byl se zarostlým nehtem - už jsem nemohl chodit a bolestí vydržet v nemocnici v Nymburce a tam mi řekli, ať si dám na to obklad, že to není na zákrok. Tak jsem si dal obklad, ale ne na palec, ale na hlavu, protože jsem se musel držet, abych neprovedl něco přes čáru. když jsem následující přišel k Vomáčkovi, tak - jasně, to uděláme, to není problém a pích a říz a bylo to. Kurevsky to bolelo, ale za chvilku se mi ulevilo. S tímhle doktorem jsme se už něco nařezali a pozašívali a vždycky jsem byl spokojenej. Jen jednou se mu tomoc nepovedlo, ale zdůvodňuji to tím, že byl ve stresu z nedostatku času, do kterého ho dostává skoro denně vězeňská služba s "pacienty" . Jako privátního chirurga vřele doporučuju a beru ho i za svého rodinného chirurga. V případě větších průserů co jsou na špitál, vždy jsem s ním konzultoval nebo i v budoucnu konzultovat budu. D O P O R U Č U J I !

• 30 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor Vomáčka je velice šikovný, ochotný a citlivý. Jsem onkologicky nemocná a velmi oceňuji citlivý přístup doktorů a sestřiček, protože jsem stále v nemocnicích a člověka to časem začne psychicky zmáhat. VŘELE DOPORUČUJI :-)!

• 26 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to vynikající lékař ,člověk pomůže všem bez rozdílu.. Je to náš nejlepší rodinný lékař,vstřícný ,ochotný chirurg. Náš MUDr.Omáčka. Verona

• 22 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

pana doktora znam velmi dlouho a delal mi vic zakroku i mim detem velmi vrele doporucuji je vstricny spolehlivi sve praci opravdu rozumi neznam lepsiho chrurga nez je pan doktor omacka.

• 4 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Výbornej doktor, jen škoda, že ta čekárna je tak malá.

• 13 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to profík,kterej umi a zná.Lysá muže být pyšná,že má takovýho doktora.Jenom se modlit,aby neodešel do Prahy.

• 3 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Naprosto souhlasím se všemi kolegy níže. Pan Omáčka je nejen skvělý chlap, ale především na slovo vzatý odborník. Je to Pan Doktor ! To co jsme si s přítelkyní prožili si nedokážu představit, řešit s nikým jiným než s ním. Ani po 3 letech skoro týdenního docházení nad námi nezlomil hůl a skvěle pomohl. Chirurgické zákroky asi nikdy nebudou mým koníčkem, ale s ním je to vše jednodušší. Pokud se někdy budete rozhodovat, zda zajít k němu nebo někam jinam tak Vám na 200% doporučuji tohoto lékaře. PS. pro někoho kdo k nemu jde poprvé tak se může zdát že má moc plnou čekárnu, ale to je jen další důkaz jeho odbornosti. Hold to je daň za Naší celebritu. Děkuji, že Vás máme pane Doktore.

• 2 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi chodím už hodně dlouho. A vždy si vymyslím nějakou zajímavou nemoc a on si ví vždy rady a nevzdává to. Pokaždé pomůže a poradí. Je šikovný a snaží se aby zákroky nebolely a nezůstávaly velké jizvy. A co se týče chování hodný, milí a ještě jsem neviděla že by byl na někoho nepříjemný. 100% DOPORUČUJI

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění