Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna s.r.o
U Zimního stadionu 1759, Zlín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci pana doktora Kuběny.Přicházela jsem ze strachem z vyšetření a s úsměvem a klidem na tváři, jsem odcházela.Již dlouho jsem se nesetkala s tak příjemnými empatickými lidmi,kteří jsou naprostí profesionálové ve svém oboru!!!Všem mohu tuto ordinaci jen doporučit!
Celému kolektivu touto cestou jěště jednou mnohokrát děkuji.Irena M.

Vstřícný a ochotný odpovídat na zvídavé otázky. Určitě moc příjemný na děti. Mohu jen doporučit. Možnost připojení na WIFI <3

Profesionál a kapacita ve svém oboru:všem vřele doporučuji.Celý kolektiv jeho spolupracovníků je empatický a velmi vstřícný.

Jsem po vážném pracovním úraze, měl a mám neustálé potíže i s okem. Dřívě jsem navštěvoval tatínka a byl s ním velmi spokojen. Jeho syn, domnívám se, že se jedná o syna je též skvělý lékař a jsem s ním nanejvýš spokojen. Naštěstí zatím navštěvovat očního lékaře zatím nemusím.

Jak ohodnotit pana doktora Kuběnu? Naše rodina začala chodit do této ordinace již za pana docenta Kuběny a to už je dvacet let. Pozorujeme tedy celý růst a vývoj a taky rozrůstající se kolektiv lékařů. Celá tato budova je jedno VELKÉ srdce. Za celých dvacet let jsme neslyšeli jedno špatné slovo, přístup sester a lékařů je vážně profesionální. Ale ta jejich profesionalita je provázena pokorou a láskou k práci, ke které byli povoláni. Zde není pacient pro lékaře, ale lékař pro pacienty!
Celých dvacet let zde vidíme úsměvy na tvářích lékařů i sester a laskavý přístup ke každé věkové kategorii. Nikdy jsme neměli problém, aby se naše děti bály jít sem na vyšetření. Dnes už jsou to dospělí lidé. Dva mají těžkou oční vadu, ale díky přístupu lékařů se s ní úžasně vyrovnávají a žijí plnohodnotný život.
Díky Vám, pane docente Karle Kuběno ,díky Vám, pane doktore Tomáši Kuběno, díky paní doktorce Vaňharové, Kocháňové, sestřičkám Burešové, Běhulové, Zoubkové, Domanské, panu magistru Černoškovi a nesmíme zapomenout na paní Brandejsovou a Horsákovou, které trpělivě vyřizují objednávky pacientů.
Všem patří jedno velké, obrovské DÍKY!

Nejlepší pan doktor!!! Hrozně milý, příjemný a snaží se pomoct. Již 5 let trpim zachvaty závratí, pana doktora jsem si našla sama na netu, protože moje neurolozka vzdy udelala jen zakladni vysetreni a konec (žádné přístroje nic)..kdyz jsem ji prosila o CT vysetreni zda nemám nádor na mozku a ruzna jina vysetreni, tak rekla, ze neni potreba. Dnes mi pan doktor sam navrhl, aniz bych ho o něco prosila, ze mi pomuze problem resit, proto i kdyz je to oční lékař, okamžitě dal doporučení na ušní, (protoze moje nemoc spociva v poruse rovnovahy vnitrniho ucha) a pak se bude postupovat na CT, mag. rezonance atd. Jsem uplně nadšena, že můj oční lékař, se mi snaží pomoct, pritom by to mel dělat lékař obvodní nebo ta neuroložka...takže pane doktore, ještě jednou moc Vám děkuji za Váš milý lidský přístup. Renata UH.Hradiště

Byl jsem na vyšetření na podezření zeleného zákalu.Mohu říct , že celý personál pana doktora byl bezvadný.Vstříctnost a profesionální pomoc pro pacieta byla bezvadná.Vřele doporučuji ... v nemocnici nedostanete takovou péči jako zde.A hlavně jste za 2 hodiny hotoví.V nemocnici to trvá 3 dny a musíte tam ležet.

Pan doktor je skutečný "pan doktor" po všech stránkách! Jsem mu velmi vděčná za jeho ochotu a pomoc mé dceři cca před 20ti léty i za jeho další péči a přístup nejen k ní, ale později i ke mě a dalším členům mé rodiny. Vždy, když pana doktora vidím, vzpomenu si na tuto, pro mě tak těžkou dobu a jsem mu stále velmi vděčná za to, že nás neodmítl, s ochotou a zájmem jemu vlastním přijal a zajistil potřebná vyšetření ve Zlíně pro moji dceru bez zbytečného pobytu v nemocnici v Brně na dětském oddělení, které bylo jediným řešením jiného lékaře. Přeji nejen panu doktoru Kuběnovi, ale i celému jeho personálu do budoucna pevné zdraví a dlouhá léta v Světle a lásce!

Jedná se velmi přívětivého a velmi příjemného lékaře, který se zajímá o pacienta ze všech možných nemocí pacienta, aby vzhledem ke své odbornosti vše posoudil co nejlépe ve prospěch pacienta. Celý jeho tým, včetně personálu, je příjemný a ohleduplný a velmi dobře se stará nejen o pacienty, ale také o jejich doprovod. Jedná se o velmi dobře orientovaného pacienta, kdy mne samotnému dokonce uvedl takové skutečnosti, o kterých jsem se od některých svých odborných lékařů vůbec nedozvěděl. Proto si dovoluji opakovaně poukázat na fundovanost tohoto lékaře, který se nemýlí a již svým přístupem k pacientovi si vysloužil, alespoň u mne tu nejvyšší známku , vzhledem k tomu, že na rozdíl od jiných lékařů, bral značný ohled na mé zdravotní postižení, které je pro mne vlastně likvidující, ale po jeho slovech a příjemném chování pacient odchází v dobré náladě a zcela v pohodě. Tudíž chci jen říci, že není vše starat se jen o svou odbornost, ale je také dobré studovat odbornosti svých kolegů, případně se jich i zeptat, což někteří lékaři považují za ponížení, ale vše v závěru odnese pacient. Děkuji Lumír Sáblík

To je pan doktor v nejlepším slova smyslu, jak co se týče jednání s lidmi,tak co se týče kvalifikace.