MUDr.

Tomáš Koryčánek

Pediatr

Zeptejte se Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Dětské a dorostové lékařství, s.r.o.

  Na Vyhlídce 19/171
  79604 Prostějov, olomoucký

  199
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Vynikající doktor, který zachránil mé dceři život, když už ostatní lékaři byli bezmocní.

 • velmi dobrý

  Řekla bych že na Prostějovsku nejlepší dětský lékař. Chodila jsem k němu se všemi čtyřmi dětmi. Je to lékař na svém místě i ve specializaci. A paní Koryčánková je taky moc hodná.

 • velmi dobrý

  Ráda bych ocenila velmi jemný a citlivý přístup k novorozeňátkům. Moje zkušenosti (2 děti): zatopil aby jim nebyla zima; dotýkal se jich tak jemně a klidně že žádné neplakalo; fonendoskop nahřál aby nestudil, atd. Děkuji.

 • velmi dobrý

  Zdravím, nemůžu zatím pana doktora někomu doporučovat byla jsem u něj jen jednou jestly jak se mně narodí mimi můžu se hůlásit k němu. Přijal mě bez jakýchkoliv vytáček apod.. Na mě udělal poprvé velmi dobrý dojem. No, ale touto cestou bych chtěla poprosit nějakou maminku jestly by mně neposlala na pana doktora číslo na mobil, protože v pondělí mám termín a čisilko se někam podělo a do mobilu se mně neskopírovalo. Děkuji moc

 • velmi dobrý

  Je to nej lékař, kterého jsem poznala.Syn se k němu vždy těšil,nebral ho jako někoho v bílém plášti, ale jako kamaráda, kterému může důvěřovat. Pana doktora a jeho ženu všem doporučuji a strašně ho všude chválím, je milý, ochotný, lidský, profesionální...prostě super.

 • dobrý

  Jsem zdravotník-takže myslím, že dokážu shodnotit a srovnat přístup pana doktora k malým pacientům i nám dospělým s ostatními lékaři. Je milý on i jeho manželka-sestřička v ordinaci. Několikrát jsem mu vylekaně volala ohledně malé dcerky i mimo pracovní dobu a byl vždy ochotný. Nezažila jsem ho nikdy nepříjemného... Na můj vkus někdy předepisuje až příliš mnoho homeopatik, ale musíme si přiznat, že je to šetrnější cesta k malému dětskému organismu než hned nasadit antibiotika. Jediné co moc nechápu je jeho časté doporučování nehrazené vakcinace-někdy až příliš naléhavě (viz pneumokok, meningokok, .....) ALe to je na každé mamince, aby se rozhodla. Takže myslím, že opravdu mohu pana doktora doporučit-nehledě na příjemnou a útulnou čekárnu a ordinaci. :-)

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi chodí všechny tři naše děti a jsme s ním všichni velmi spokojeni! Dceru, která byla pořád nemocná, a předchozí lékařka s tím nic nedělala, nám "postavil na nohy". On i jeho paní jsou velmi příjemní. Já je rozhodně všem doporučuji.

 • velmi dobrý

  Je to super doktor,chodíme k němu již skoro 11 let s oběma dětma.Mají alergii na mléko a další,ale jediný pan doktor to poznal, vždy ochotně poradí, a mé dcery onemocní vždy až o víkendě, můžu mu zavolat,nepošle mě do háje.Jeho paní sestřička je poklad.Vždy velice příjemná ,super dvojka. Co byste od těch doktorů chtěli,jsou to jenom lidi.

 • velmi dobrý

  S panem doktorem a jeho paní (sestřičkou) jsme strašně spokojeni. Navštěvujeme ho již 9 let se synem a nyní i s dcerkou. Vždy poradí, nezatěžuje dětský organismus zbytečně antibiotiky a má velice lidský přístup. Několikrát nám velice pomohl. Neměnila bych v žádném případě a mohu opravdu vřele doporučit!

 • velmi dobrý

  je to PAN doktor, cítíme z něj vždy ochotu pomoci. Je nejlepšíííííííííí