Odhadovaná doba odpovědi:

500 Kč

Od 30 000 Kč

Od 100 000 Kč

Ortovize s.r.o.

Nabízíme komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé včetně neviditelných rovnátek, zrychlené ortodoncie a ortodonticko-chirurgické spolupráce....

Léčené nemoci

• Stěsnání
  • Mezerovitý chrup
  • Obrácený skus
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• 1. LF UK Praha, Všeobecné lékařství
  • 1.LF UK Praha, Stomatologie, titul MUDr.
  • VŠUP Praha, Architektura,

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Ocenění

• CBCT: Měření pohybu pacienta a přístroje. Nejlepší poster s vědeckovýzkumnou tématikou. XIV. kongres České ortodontické společnosti, Plzeň, 2013
  • CBCT: Redukce pohybových artefaktů. Nejlepší poster s vědeckovýzkumnou tématikou. XIII. kongres ČOS, Luhačovice, 2012
  • Surgery First. Nejlepší atestační práce. XV. kongres České ortodontické společnosti, Olomouc, 2014

Publikace a články

Publikace (10)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

U pana Hanzelky jsem řešil komplexní problém, pro který mi jinak přední odborníci nabízeli jen chirurgický zákrok obou čelistí. Výsledek i přístup pana Hanzelky a jeho týmu byly nad očekávání. Jsem nyní rok po skončení celého procesu a pana Hanzelku mohu zpětně jen doporučit.

Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

Skvely lekar se skvelym tymem, profesionalni vykon a lidske chovani, jsem moc rada, ze jsem na pana doktora dostala doporuceni. Nemam jedinou vec, co bych vytkla. Dekuju za vse.

Umístění: Ortovize s.r.o. Kovová rovnátka - celkem

Návštěvu ordinace pana doktora Hanzelky mohu všem vřele doporučit. Již při vstupu vás pohladí po duši milý úsměv paní v recepci a tak krásné prostředí,že téměř litujete,že jste byli ihned zavoláni do ordinace,kde se vás ujme tým profesionálů,který s vámi vše trpělivě probere,vysvětlí a zvolí nejvhodnější léčbu. Odcházíte s vědomím,že jste v nejlepších rukou,s přesvědčením,že vše má řešení a navíc s dobrou náladou.

Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

U pana doktora mě zpočátku nejdříve trochu zaskočily delší objednací lhůty na konzultaci a poté i na návrh konkrétní ortodontické léčby. Nyní jsem po 2 letech v retenční fázi ortodontické léčby (Invisalign) a jsem opravdu velmi ráda, že jsem vydržela. O 5 let dříve jsem měla fixní kovová rovnátka a výsledek byl ten, že jsem skončila na ortodoncii znovu, tentokrát u pana doktora. Léčba byla v mém případě poměrně komplikovaná - neupravovaly se křivé zuby, ale skus a inverzní úsměv. Troufám si tvrdit, že výsledek je (v rámci mých možností) perfektní. Práce pana doktora velmi precizní a profesionální. Myslím, že v lepších rukou jsem pro ortodontickou léčbu být nemohla .

Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

Výborný přístup, skvělá spolupráce, absolutní snaha o co nejlepší léčbu. Po roce a půl s rovnátky jsem nadšená z výsledku. Pana doktora mohu vřele a s radostí doporučit.

Umístění: Ortovize s.r.o. Otvorený skus, úzke čeľuste, chybné postavenie čeľustí a krivé oblúky.

Pána doktora som si vybrala na základe fotiek, kde boli výsledky jeho práce, ktoré ma ohromili a vedela som, že ak sa chcem niekomu zveriť do rúk s mojou nemalou vadou, bude to on. Aj napriek tomu, že k nemu dochádzam 7 hodín zo Slovenska, neľutujem ani jednu minútu a na každú návštevu sa teším. Je to veľmi citlivý a precízny človek, proste doktor telom aj dušou. A tiež puntičkár, ktorý sa uspojí len s tým najlepším výsledkom. Vždy mi veľmi milo a ochotne odpovie na všetky otázky, ktorých nie je málo. Aj keď sa neviem dočkať operácie, ktorá ma čaká, musím povedať, že keď nastane deň ukončenia liečby, bude mi Ortovize chýbať. Rada však prenechám miesto inému pacientovi, ktorému tento skvelý človek vylepší nielen úsmev, ale častokrát aj život.

Umístění: Ortovize s.r.o.

Pan doktor Hanzelka je naprostý profesionál ve svém oboru. I já (strašpytel co se lékařů týče) jsem se díky němu i sestřičkám cítila v ordinaci příjemně, hlavně díky milému a přátelskému přístupu všech. Jak bude léčba probíhat mi bylo vysvětleno hned na začátku, byly mi doporučeny fixní rovnátka a i když byl původní plán léčby na 1,5 roku, tak mi byly sundány za 11 měsíců :-). I po ukončení léčby nepřestanete být pacientem. Chtějí vás jednou za půl roku vidět a ujistit se, že je vše v pořádku, což vnímám jako velké plus. Za mě mohu tuto ordinaci jen doporučit, více takových prima lékařů :-).

:) Díky!

Pana doktora můžu jen doporučit. Je moc laskavý, ochotný a vstřícný. Je na něm vidět, že ho práce opravdu baví. Nyní mám léčbu ukončenou a ani jsem nevěřila, že budu mít zuby tak krásně srovnané. Moc ráda jsem tam chodila.

Umístění: Ortovize s.r.o. Zájem o neviditelná rovnátka Invisalign

Pana doktora Hanzelku mi doporučil můj zubař, poté co jsme společně konzultovali možnost ortodontické léčby. Od prvního kontaktu vše probíhalo naprosto skvěle a bezproblémově. Velice pozitivně bych chtěl ohodnotit, že na první konzulaci jsem byl objednán již za týden od zavolání, takže žádné, jinde obvyklé, dlouhé čekání se nekonalo. Na první konzultaci pan doktor působil velice sympaticky a vše mi trpělivě a srozumitelně vysvětlil, nastínil mi veškeré možnosti jak by mohla moje léčba probíhat a já jsem se tak mohl v klidu, dobře a informovaně rozhodnou pro jaký druh rovnátek se rozhodnu. Já jsem se rozhodl pro neviditelná rovátka Invisalign a i tento druh léčby mohu za sebe jen a jen doporučit. Hlavní pozitivum těchto rovnátek je samozřejmě to, že nejsou téměř vidět a jsou tak tedy velmi estetická. Další věcí, ve které mi Invisligny velmi vyhovovali bylo to, že je možné si je před každým jídlem vyndat z úst a normálně a bez problémů se najíst a to samé platilo i u čištění zubů. Moje léčba u pana doktora trvala 14 měsíců a za celou nevznikl žádný problém. Podle mé zkušenosti je to zkušenný odborník, se skvělým vystupováním, přístupem a také s šikovnými a milými lidmi ve svém týmu. Takže za sebe můžu pana doktora Hanzelku všem doporučit.

Umístění: jiné místo Příprava na operaci - výměnu čelistních kloubů

Pana doktora můžu jen doporučit. Byla jsem naprosto nemotivovaný pacient, rovnátka jsem potřebovala kvůli operaci. Ve výsledku jsem byla moc vděčná, rovnátka mi pomohla, aby operace nebyla tak rozsáhlá. Pan doktor vše skvěle vysvětlí, je šetrný a navíc pozitivně naladěný. Takže za mě velké díky a doporučení ostatním.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Platí cena aj pre Slovákov bez českej poisťovne?

U nás ano :)
S pozdravem
TH

MUDr. Tomáš Hanzelka

Dobrý den pane doktore.Muj dotaz je,od kolika let je vhodné u dítěte řešit rovnátka?Dcera 8let,má vrchní jedničky a křivé,dvojky nemá. Zubař říká,že se to ještě neřeší.Ale známá má dítě a rovnátka má. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v tomto věku se většinou žádná rovnátka nedávají. Chcete-li si však být jistá, je třeba zajít na konzultaci na ortodoncii. Nelze to rozhodnout bez vyšetření.
S pozdravem
TH