Běžný termín

Od 400 Kč

Od 350 Kč

Od 350 Kč

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Registrovaní pacienti se mohou objednávt přes: http://ordinace.smartmedix.cz/login.php
Přehled kvalifikace: Fakulta všeobecného lékařství Unive...

Léčené nemoci

• Tenisový loket
  • Ostruha patní kosti
  • Skokanské koleno
Zobrazit všechny léčené nemoci

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře Jiný

Přiznávám, že jsem udělal při návštěvě dvě chyby. Zaprvé jsem se neobjednal (předchozí den jsem měl křečovité bolesti na hrudi, chtěl jsem to řešit co nejdříve), zadruhé jsem si nepřinesl roušku (měl jsem v té době kašel, na roušku jsem zapomněl). Za obojí jsem se doktorovi několikrát omluvil. Normálně jsem, myslím si, poslušný pacient, takové věci se mi často nestávají. Bohužel mi na moji omluvu doktor odpověděl zcela vážně: „Střílet je málo“. Chápu, nepřinést si roušku s kašlem ode mě bylo neslušné, ale takové komentáře jsou, alespoň od doktora, dosti nechutné a nemístné. Doktore, za roušku se vám omlouvám, vaše nerudnost však přesahuje všechny meze.

Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře Běžný termín

Byl jsem objednán na periodickou prohlídku u diabetu. Pravdou je, že i když jsem se dostavil na prohlídku 15 minut před termínem, do ordinace jsem se dostal až o přibližně 40 minut později. Sedíte v čekárně, oblepené zákazovými cedulkami, a čekáte. Po příchodu do ordinace byl přítomen Dr. Doležel a ještě jakýsi jiný, mně neznámý lékař. Pomíjím skutečnost, že v době, kdy jsem seděl u toho druhého lékaře, byla do ordinace přizvána další pacientka, což považuji za neetické - mně není nic do obtíží této paní a jí není nic do obtíží mých. Fakt, že pan doktor Doležel bývá odpoledne nerudný, někdy až opravdu nepříjemný, že má nedostatek empatie, že bývá sarkastický, někdy také ironický, na to jsem si zvykl. Vadí mi z jeho strany nedostatek komunikace, protože mnohé informace k mé chorobě musím shánět jinde. Podotýkám, že do 55 let věku jsem kromě alergických obtíží netrpěl žádnou chronickou chorobou a neléčil jsem se s ničím, kromě občasných viróz atd. Takže za mě - sháním jiného lékaře.

MUDr. Tomáš Doležel

Bohužel je nával pacientů takový, že pacienti občas musí počkat, než na ně přijde řada. Ale stále to nejsou 3 hodiny, jako u některých kolegů.
A neznámý lékař je rezident na praxi. Za to, že jsme vzali další pacientku se omlouvám, ale pokud za den přijde 50 pacientů, nelze někdy jinak, abychom v ordinaci nebyli do večere.
A slovy jednoho aforismu od J. Suchého - jsem nerudný, neboť být rudným, těžili by ze mě. No a pokud se u pacient přes doporučenou dietu výrazně zhorší cukrovka, takže asi dieta a fysická aktivita nebude ideální, moc radosti to u lékaře nevyvolá, zvlášť když to je podobné u většiny pacientů.
Takže přeji štěstí, při hledání jiného lékaře. Každému se nezavděčíme a těch spokojených je stále dost,

Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře Jiný

Nekomunikují, na webu je jakýsi narvaný rezervační systém. Před 2 měsíci jsem se pokusila požádat o výpis, opět bez odezvy, tedy až na upozornění, že se za něj platí. To přišlo hned. Zato chodí maily, že neschopenku po telefonu nedají(to by mě ani nenapadlo chtít a nezajímá mě to) a chtějí být ordinace roku. Teď mám 2 měsíce prošlou prevenci, objednat se nelze. Výpis mi měli vystavit do 10 dní, nikdo se neozval. Po návštěvě asistentky jsem dostala výpis se 4 roky starými informacemi a zaplatila za okamžité vydání, paní mi nevěřila, že je objednaný, i když jsem jí ukázala mail. A minulou prevenci tam lékař ani nebyl, zastupovala ho důchodkyně, která mě vůbec neprohlédla, protože se bála covidu. Neustále mění systém objednávání, sestra Ema, tabulky a bůh ví jaké nesmysly, volání jen v určitých hodinách, děs. Nechám si vyjet výpis z VZP, co si pan doktor vlastně naúčtoval za ty 4 roky a měním lékaře, potřebuji se k němu totiž občas dostat. Mám štěstí, že jsem byla 4 roky zdravá.

MUDr. Tomáš Doležel

Paní si objednala výpis na soukromém e-mailu, kdy byla upozorněna, na který e-mail má psát a tam se mohla připomenout, když se teď rozepsala o naší ordinaci, kde se dá.
Objednací systém je léta funkční a kdyby se madam objednala včas, tak místo najde. Té důchodkyni bylo 57 let ( bývalé primářce ), takže jí paní uráží a nevím, proč bychom si nesměli vzít ani dovolenou, když za sebe zajistíme zástup.
Podle paní máme raději vyřizovat 70 telefonátů denně a pak nemít čas na ordinaci. Nebo to jinde řeší tak, že telefony nezvedají vůbec a pacient si musí 3 hodiny vysedět v ordinaci, protože žádný objednací systém nemají.
A paní nikdo nebrání, aby se přeregistrovala jinam, je to její volba a měla to zjevně udělat už dávno, budeme jedině rádi, takové vděčné pacienty opravdu nepotřebujeme.

Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře Vstupní prohlídka

Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji

Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)

Jsem s manželkou v péči pana doktora teprve kratší dobu, ale jsme plně spokojeni s jeho lidským přístupem, profesionalitou, ochotou a nevšední vstřícností. Zvláště oceňujeme jeho zájem o naše zdravotní problémy spolu s jejich řešením. Za celý život jsme nepoznali lepšího lékaře, který by se nám takto věnoval. Proto mu patří náš veliký dík. Též děkujeme i jeho zdravotní sestře za její obětavý přístup. Vlasta a Jiří Knížkovi.

Po stěhování jsem si našel po doporučení pana doktora a jsem u něho moc spokojen.Ve všem mě vždy vyhoví.Škoda že takových přístupu k pacientům není více.Moc děkuji Alexandr Prokeš

MUDr. Tomáš Doležel

Děkuji, rádi vyhovíme :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora mohu velmi vřele doporučit.Citlivý,přátelský a jeho moderní metody,zcela jistě usnadní život nám,jeho pacientům.Dlouho jsem hledala přesně takového lékaře a jsem ráda,že našla.:-)) Vzdálenost,která je trochu delší 81km, v tomto případě vůbec nehraje roli....K plusům lze přičíst i šikovnost obou sestřiček.Takže skutečně jen a jen doporučuji.

MUDr. Tomáš Doležel

Vážená paní Soukupová, doufám, že s námi budete spokojená a přeji Vám, abyste nás potřebovala co nejméně :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S lékařem i sestrou jsem velmi spokojený, vždy mne vyléčil k naprosté spokojenosti. V poslední době zajistil i potřebné léky v dymokurské lékárně. Děkuji a doporučuji. P.A.

Děkuji pane magistře :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsme s manželem u pana doktora zaregistrováni teprve měsíc ale múžu o něm napsat jen to nejlepší.Poznali jsme za posledních několika let několik lékařú, ale tak dúkladnou nástupní i preventivní prohlídku ani jeden z předchozích lékařú nedělal.Zároveň má velmi vstřícné jednání k pacientovi a jeho profesionální přístup se nedá opomenout.Velmi jsme byli s manželem překvapeni, když ráno nám byla sestrou pana doktora nabrána krev a ještě ten den odpoledne nám pan doktor poslal na email výsledky.Pana doktora nelze nic jiného než chválit a přát i ostatním pacientúm,kteří takového skvělého p.doktora nemají ať si najdou takového jako je p.doktor Doležel.Zároveň chci poděkovat i sestřičce, která je též profesionál a velmi vstřícná.Děkuji moc A.Koutecká, L.Koutecký.

MUDr. Tomáš Doležel

Děkujeme za pochvalu, Opravdu nás moc potěšila. Dodává nám to síly k další práci :-)

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chci se zeptat kolik u vás stojí potravinářský průkaz a platí se i za zdr.výpis? děkuji

Dobrý den, za oboje se platí, ale cena není centrálně určená, je u každého lékaře jiná. Musíte se tedy informovat u svého praktika. Za zdravotní průkaz se platí většinou sto až dvěstě korun, za výpis dvěstě až i čtyřista korun.

MUDr. Tomáš Doležel

Může mi napsat ortezu na rameno obvodní lékař? Zaplatí ji pojišťovna? Mambolesti po operaci. Operace před 8 lety. Děkuji za odpoveď

Dobrý den, orthesu může "na pojišťovnu" předepsat pouze odborník - nejlépe ortoped.