Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Kancelář

MUDr. Tomáš Doležal se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice.
Odbor...

Léčené nemoci

Umístění: Plastická a estetická chirurgie modelace prsou

Špičkový a profesionální přístup pana doktora Doležala. Má modelace prsou dopadla nad mé očekávání. Přístup pana doktora a vysvětlení jak bude vše probíhat odbouralo mé obavy. Díky panu doktorovi mám nádherná prsa a vyšší sebevědomí .

Umístění: Kancelář modelace prsou

Vysoká profesionalita , ošetření proběhlo v příjemném prostředí, špičkové vybavení , osobní přístup... doporučuji a děkuji panu doktorovi Doležalovi

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická operace nosu

U pana doktora jsem absolvovala uzavřenou rhinoplastiku. Dle mého názoru se operace vůbec nepovedla. Pohledem bylo znatelné, že je jedna strana nosu useknutá (redukovaná) více než druhá. Navíc se mi nahrnula kůže v oblasti špičky. Také jsem od té doby měla potíže s dýcháním. Nos mi tento rok opravoval jiný lékař s pomocí chrupavčitých štěpů.

Umístění: Kancelář plastická operace nosu

Na plastiku nosu jsem chtěla už od dětství a to k Panu Doležalovi. Udělal mi nádherný nos. Jsem asi 3 roky po operaci a vše proběhlo v pořádku. Mohu jen doporučit.

Umístění: Kancelář modelace prsou

Maximální spokojenost s přístupem i výsledkem. Vlastně jsem vůbec neváhala svěřit se právě do jeho rukou.

U pana doktora som bola pred 20 rokmi. Nahodne citam recenzie. Pan doktor mal v tedy asi 35 rokov a bol mi odporuceni kvoli prsom. Popri tom som si dala v jednej narkoze upravit aj nos. Prsia dopadli dobre, akurat ze mi nepovytahoval vsetky stehy, co som si dala vytiahnut u obvodaka( kedze byvam 500 km od Prahy. Ale nos mam doteraz katastrofu. Pod ocami mam nejake gulicky( asi neodstranene zvysky ) spicka je velka gula, vyzera ako keby aom mala spodnu cast nalepenu. A dychat sa mi dycha tazsie ako pred tym! Ruky prec od neho! Dnes mam rodinu a deti a nemam na to moznosti nos dat prerobit! Viem ze jej ho 3 krat prerabal. A des!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Půl roku čekání na termín zákroku, podepsaná smlouva, jeden z nejdražších zákroků zaplacený, absolvování všech vyšetření, následná hladovka a žízeň X hodin na pokoji v zařízení, kde operuje. Nakonec sdělení, že mě nebudou operovat, bez relevantního důvodu. Pokud nechcete riskovat plýtvání svého času, nechoďte sem. Jinak je ale doktor (na rozdíl od jeho asistentky) milý, to ne že ne:-)

Umístění: Kancelář modelace prsou

Skvělý lékař a člověk. Opravil u mě modelací nesouměrně provedenou plastiku prsou po jiném plastickém chirurgovi. Za svojí prací si stojí a má cit pro tuto práci. Děkuji :)

Umístění: Plastická a estetická chirurgie plastická chirurgie

U Dr. Dolezala jsem byla jiz podruhe. Prvne v roce 2018 na modelaci prsou a podruhe v unoru 2021 na abdom bricha. Jeho pristup je sice strohy, ale vsechno probehlo tak jak mi predem rekl a vysledek je presne takovy, jak mi vysvetlil. Jsem velice spokojena a prave u neho jsem pochopila, ze neni treba zadnych sladkych reci a debat. Podstatny je vysledek a ten je v obou mych pripadech realisticky, tedy fenomenalni. Pokud se v budoucnu rozhodnu pro dalsi zakrok, rozhodne vsadim na jistotu u Dr. Dolezala.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie modelace prsou

Dne 30.11.2020 to bude 3 roky co jsem podstoupila modelaci a zmenšení prsou.
Pana doktora jsem si vybrala jako svého lékaře poté co jsem viděla videa ,,nový život díky plastice'' kde mě doslova okouzlila jeho práce a výsledky.
Pan doktor je skutečně KAPACITA ve světě plastické chirurgie, lékař i člověk na správném místě v jednom, ruce má od pána Boha.
Vše vysvětlí, poradí a taky uklidní (i po telefonu-měla jsem slabou chvilku kdy jsem myslela že něco není v pořádku s jizvami)
Nervózní jsem byla jen na konzultaci,před operací už ne,protože to díky přístupu pana doktora ze mě opadlo.
Jeho přístup se může zdát někomu ,,neosobní'' ale tak to opravdu není.
Pan doktor Tomáš Doležal mě změnil život.Když jsem prsa viděla poprvé,v ordinaci před velkým zrcadlem, tekly mě slzy dojetím.
Začala jsem si věřit a již se nemusím stydět za svoje prsa.

Díky němu mám taková prsa o kterých se mi nikdy nezdálo že bych kdy mohla mít, protože asymetrie kterou jsem měla byla fakt obrovská a z části dost komplikovaná.
Nikdy mu nepřestanu být vděčná.
A kdykoli budu moct, s čistým svědomím doporučím dalším lidem.
Pokud budu něco potřebovat,opět mě moje nohy zavedou právě k němu.
Pan doktor nemá operační sál,on má ,,výdejnu radosti a zázraky na počkání''