Kardio Brychta
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Kardio Brychta Jiný

Velmi neprofesionální přístup. Jdu na preventivní prohlídku a jediné čeho se dočkám je to, že mi pan doktor celou prohlídku jasně dává najevo, že mé znalosti (úplně v jiném oboru nesouvisejícím s medicínou) jsou nedostatečné a poté ještě prohodí poznámku o očkování na covid. Podle pana doktora, když někdo ze své svobodné volby nechce být naočkován, tak je rádoby znalec. Na objednané vyšetření jsem čekala o dvacet minut déle a místo zdravotního posudku a zeptání na obtíže jsem dostala nevyžádaného životního poradce o tom, kde mám bydlet, jak se mám učit a co v životě dělat, aniž bych se o tyto “rady” zajímala.
Nevím jestli se pan doktor špatně vyspal, ale pokud je jeho cílem ponižovat pacienty, tak mu to jde skvěle.

K panu doktorovi chodím na echo srdce. Vyšetření proběhne vždy důkladně a profesně. Jsem vždy i informován o aktuálnám stavu. Můžu jen doporučit.