Mgr.

Taťána Vojtásková (Roz. Pieczková)

Logoped

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

Služby

Cílené vyšetření pro potřeby přijímacího řízení ke studiu na vš.

Informace o lékaři

Vystudovala jsem čtyřletý magisterský obor logopedie na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech a půl letech praxe v ambulanci klinické logopedie ve Vyškově jsem úspěšně složila atestační zkoušku v oboru klinická logopedie. Vlastní klinickou praxi provozuji od prosince 2009. Jsem členkou Asociace klinických logopedů České republiky. Celoživotně se vzdělávám. Jsem držitelkou certifikátu Ministerstva zdravotnictví ČR oprávňujícího k vedení hlasové rehabilitace a reedukace.

Přidat názor
  • velmi dobrý

Syn si návštěvy u paní logopedky velice oblíbil a těšil se na každé setkání. Problém s řečí byl vyřešen. Oceňuji přístup k dětem a celkové milé jednání. Určitě doporučuji.

• velmi dobrý

Naprosto úžasná,má dcera která na nikoho nemluví,hned na druhém sezení aspoň šeptala a od začátku spolupracovala.Se synem jsem chodila jinam,mohu tedy posoudit rozdíl a spravedlivě hodnotit.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.