Mgr.

Taťána Vojtásková (Roz. Pieczková)

Logoped

Zeptejte se Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Vystudovala jsem čtyřletý magisterský obor logopedie na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech a půl letech praxe v ambulanci kl... Více

Adresy

 • Ambulance klinické logopedie

  Mládežnická 1563/9
  736 01 Havířov, moravskoslezský

  36
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Hotovost

  Služby

  Cílené vyšetření pro potřeby přijímacího řízení ke studiu na vš.

Informace o lékaři

O mně

Vystudovala jsem čtyřletý magisterský obor logopedie na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech a půl letech praxe v ambulanci klinické logopedie ve Vyškově jsem úspěšně složila atestační zkoušku v oboru klinická logopedie. Vlastní klinickou praxi provozuji od prosince 2009. Jsem členkou Asociace klinických logopedů České republiky. Celoživotně se vzdělávám. Jsem držitelkou certifikátu Ministerstva zdravotnictví ČR oprávňujícího k vedení hlasové rehabilitace a reedukace.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Syn si návštěvy u paní logopedky velice oblíbil a těšil se na každé setkání. Problém s řečí byl vyřešen. Oceňuji přístup k dětem a celkové milé jednání. Určitě doporučuji.

 • velmi dobrý

  Perfektní paní logopedka...super přístup, dceru rozmluvila hned u prvního sezení (normálně je stydlivá). Svým charismatem dceru úplně okouzlila. Vždy se tam těšila. Mám také s čím srovnávat, předtím jsme byli u jiné paní logopedky.

 • velmi dobrý

  Naprosto úžasná,má dcera která na nikoho nemluví,hned na druhém sezení aspoň šeptala a od začátku spolupracovala.Se synem jsem chodila jinam,mohu tedy posoudit rozdíl a spravedlivě hodnotit.