Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka se ujela našeho 85-letého otce poté, co ze strachu odmítl hospitalizaci kvůli arytmii a plicní embolii. Nijak jeho rozhodnutí nekritizovala a trpělivě s ním pracovala, zvládla jeho obavy z vyšetření i léčby. Ona i sestra jsou vlídné, mají na pacienty dostatek času, dobře vysvětlí zdravotní stav i navrhovanou léčbu. U lékařky i sestry velmi oceňuji trpělivost při práci se seniory. Systém objednávání funguje perfektně, objednaní pacienti dlouho nečekají. I pro nového pacienta dokázala najít volný termín v horizontu dvou týdnů, což na jiných kardiologiích tak časté není.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Něco tak hrozného jsem nezažila. Před půl rokem lékařka odmítla přijmout našeho otce s tím, že přišel pozdě. On čekal od rána na sanitku, která ho přivezla o 5 minut později a lékařka ho již nevzala ani s ohledem na jeho zdraví, že je to dialyzovaný pacient, který 3x. týdnu tráví celý den na této procedůře. Dnes 7.8. tam byl znovu. Po vyšetření ho poslali ven, že si sanitku musí zavolat sám. Když jsem tatínkovi volala, tak mi řekl , že oni sanitku nebo mají, že si jí musí zavolat sám. Tak jsem paní doktorce volala. Při minulé návštěvě když ho nevzali jsem také volala a paní doktorka na mě zvyšovala hlas, že přišel pozdě i když slo o minuty a ještě to nebyla jeho vína. Dnes jsem jí říkala, jak můžou pustit pacienta, kterému to VŽDY zařizuje buď dialýza nebo já z ordinace bez objednání sanitky. Bylo mi řečeno spoustu výmluvy proč to tak nebylo, že komunikuje, že se lépe domluví kde na ně bude čekat atd. Vždy to zařizuje zdravotní personál !!! Náš tatínek nemůže chodit bez doprovodu. Ve vteřině mu klesne tlak a je na omdlení. A ještě mi lékařka řekne aby jsem příště volala s jiným tónem a pak mi to položila. Tohle jsem opravdu nezažila... Měla by se vrátit do školy jak se chová k pacientům ale asi to už zapomněla !!!!!