Doc. MUDr. Taťána Rešlová, CSc.

Gynekolog Více

Hradec Králové 1 adresa

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Paní docentka je člověk na svém místě. Výborná péče před i v období těhotenství - obě děti z IVF... (dokonce za mnou přišla i na sál, když jsem rodila...a s porodem pomohla), výborná péče i nyní. V těhotenské poradně většinou nejdete na objednaný čas, ale je to spíš neukázněností pacientek...Paní doktorka s problémem nikoho neodmítne, i když není objednán... S jakýmkoliv problémem mě vyslechla a čas si vždy udělala (ne jen 10 minut)...neměnila bych...

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Pani doktorka je milá a příjemná az do.chvíle,kdy máte problém. Celych 5 let jsem chodila a stezovala si na bolest v oblasti bartholinky,jednou to bylo moc male na jakekoliv reseni,pak moc v klidu na to neco s tim delat a tak porad dokola...mezitim jsem byla 3x na ambulanci s akutnim zanetem(nemohla jsem ani chodit),kde mi to rozrizli a vycistili...strasna bolest,proroze i pres likalni umrtveni to diky tomu zanetu nepusobi a je to jako do ziveho!!!! V tehotenstvi je tohle fakt to,co nechcete zazit.
Nakonec jsem diky dalsimu akutnimu zanetu skoncila na ambulanci v kladne,kde se mne ujal doktor a vysetril mne,urcil hned co je potreba udelat...hned po 3 dnech jsem nastoupila ny vykon a prodelala dve operace...slo o chronicky zanet bartholiniho zlazy....brecela jsem bolesti i pres opiaty,ktere jsem dostavala...ale utjsem ok...ceka mne jeste jedna operace,aby zlazu odstranili,ale vim,ze k dr. Reslove uz nikdy nepujdu...
Tohle vsechno bych nemusela podstupovat,kdyby pani doktorka moje problemy resila...mozna by stacilo mit na pacientku vic jak 10 minut...

K paní doktorce jsem chodila asi 7 let. Ze začátku byla výborná, ale když přišly vážnější problémy, nedokázala a možná ani nechtěla pomoci. Šla jsem k výbornému lékaři, který mi pomohl a má i lepší přístup. A hlavně když jste objednaní nečekáte dvě hodiny jako tady u paní doktorky.

K paní doktorce chodím přibližně 7 let a vždy jsem s ní byla velmi spokojená.Byla milá a příjemná,ale bohužel jen do okamžiku,než jsem začala mít problémy.Dokud šlo jen a preventivní prohlídky byla opravdu citlivá a ochotná,ale jakmile jsme měli problémy s otěhotněním,přišlo mi její vyšetření poněkud nedostatečné.Pak nás hned posílala do fakultní nemocnice,ale já se rozhodla pro soukromé středisko IVF a přišlo mi,že se to paní doktorce nelíbí.Po porodu se mi opakovaně vracely záněty a když jsem byla v ordinaci naposled,měla jsem pocit,že snad paní doktorku obtěžuji.Dost mi dávala najevo,že s takovou blbostí tam snad ani nemusím chodit.Čípky mi samozřejmě napslala,ale ten přístup byl opravdu zarážející.O extrémních čekacích dobách,(například jste objednána na 9:35 na řadu jdete po 2 hodinách!)to mi přijde opravdu neuvěřitelné.Paní doktorka už zřejmě pacientky nestíhá a je to bohužel na péči hodně znát.Hledám jiného Dr.

Paní doktorka možná bývávala dobrá, ale dnes si bere víc pacientek než je sama schopna zvládnout což se projeví na čekacích dobách. To by mi až tolik nevadilo, ale spíše mi vadí to, že dokud člověk neměl s ničím problémy byla výborná. Problémy nastaly až když jsme se začali snažit otěhotnět, kdy mi paní doktorka odmítla udělat některá vyšetření. Vybrala jsem si tedy ivf centrum, které paní doktorce nebylo po chuti. Bagatelizuje problémy se kterými přicházím či které ji sděluji po telefonu.Takže děkujeme, odcházíme.

K paní docentce jsem přestoupila, protože si ji většina lidí chválila, že je velmi zkušená a profesionální. Na dlouhé čekací doby, i přesto, že jste objednaní na určitou hodinu jsem si zvykla, ovšem zřejmě to, že si paní docentka objednává snad 100 pacientů denně a na každého má cca 10min je velmi znát. Jako pacient jsem se cítila, že na mě nemá dostatek času a když jsem se na něco chtěla zeptat, odbyla mě často nevybíravým způsobem. Když jsem byla těhotná a na konci těhotenství jsem si vybrala k porodu jinou nemocnici než Hradeckou,(z důvodu vzdálenosti k bydlišti) ve které mě nabídli, abych tam chodila posledních pár týdnů na kontroly, paní docentka se silně urazila, vyhodila mě z ordinace a řekla, abych se už nevracela. Proto jsem byla s péčí v této ordinaci velmi zklamaná.

K paní doktorce jsem chodila necelé 4 roky, první 3 roky kdy jsem chodila pouze na preventivní prohlídku a pro HA jsem byla celkem spokojená. Paní doktorka vše vysvětlí, prohlídka není příjemná, ale ani nepříjemná :) V tuto dobu mi vadilo pouze dlouhé čekání i přes objednání. Pak jsem ale začala mít zdravotní problémy a určité potíže, byla jsem u ní na vyšetření a odcházela domů s tím, že jsem úplně v pořádku. Takto jsem u ní v průběhu 3 týdnů byla 3x a při poslední návštěvě, kdy jsem nemohla už ani sedět a ono bolestivé místo jsem si byla schopna nahmatat sama a musím říct, že i když nejsem doktor tak bylo vidět, že opravdu něco není v pořádku... Paní docentka mi opět řekla, že je vše v pořádku a že moje problémy mám vsugerované a jsou psychické, že na tu bolest nemám myslet.... Už jsem byla naprosto zoufalá proto jsem šla na konzultaci k jinému gynekologovi, který okamžitě problém viděl a začal řešit. Díky tomuto zanedbání se moje léčba protáhla skoro na měsíc. A jednalo se o primitivní gynekologický problém. Jak jsem tu už někde četla paní doktorka je dobrá dokud nemáte opravdu nějaký problém. Více bych k ní nešla. Nyní navštěvuji ordinaci velmi citlivého a dobrého gynekologa v Hořicích a mám jistotu, že nikdo nepodceňuje mé problémy.

K paní Docentce jezdím již 9 let, dojíždím 60 km a nikdy bych neměnila, vždy je příjemná a milá, stejně tak i sestřičky. Vždy vše vysvětlí, je trpělivá, vyšetření je velice citlivé, prostředí příjemné. Čekací doba není nijak dlouhá, většinou jdu po příchodu do 10 min do ordinace. Mám 7 letou dcerku v 5 letech jsme měli nepříjemný problém, Mudr ji vše vysvětlila ukázala a vyšetření proběhlo v klidu a bez problému. Když tam jedu, dcerka se vždy ptá jestli může jet se mnou za tou hodnou paní doktorkou. Obě holčičky mám díky paní doktorce. Nikdy bych neměnila a mockrát paní doktorce děkuji za výbornou péči.

Jsem s péčí pani doktorky velmi spokojená.Letos v březnu jsem byla na gyn.operaci a přesto že mě neoperovala ona ,tak mě po operaci navštívila vše mi vysvětlila.Její přístup se velmi příjemný a dosti se vymyká běžném přístupu lékařů.A že by zlehčovala problemy říci nemohu,naopak mě k operaci přesvědčovala 2 roky.A co se týká čekací doby a objednání nemám výhrady příjde mi to v pořádku.Marta Volejníková

Paní doktorka je velmi laskavá s profesionálním přístupem. Vše mi vysvětlí. Nebojím se jí na cokoliv zeptat. Stejně tak sestřička je velmi ochotná a milá. Čekací doba není tak strašná...