Ambulance praktického lékaře
Pekařská 3, Brno

Umístění: Ambulance praktického lékaře Jiný

Nic moc přístup a péče. Paní doktorka a její sestra jsou sehraný arogantní tým.

Umístění: Ambulance praktického lékaře Jiný

Skvělá i se sestřičkou, vždy pečlivá a pozorná, možnost objednat se na určitou hodinu, požádat o recept nebo jen o konzultaci. K paní doktorce chodí i mamka a syn a manžel. Vždy bez problémů, za mě doporučuji.

Umístění: Ambulance praktického lékaře Jiný

Před pár lety byla pí doktorka super. Při poslední návštěvě, kdy jsem si stěžovala na velmi silné bolesti zad připomínající koliku a bez vyšetření mi bylo řečeno, že si mám na YouTube najít videa a zacit cvičit, protože jsem tlustá. Při změně lékaře mi byl zjištěn zaplněný žlučník z 80% kameny a operace je nevyhnutelná. Kdyby to bylo dříve odhalené nebyla by třeba operace nutná.

Paní doktorka je skvělá a moc hodná. Vždycky je moc příjemná a vše vysvětlí. Díky ní se mi obrovsky ulevilo od dlouhodobých bolestí zad. Paní doktorku můžu jedině doporučit.

Umístění: Ambulance praktického lékaře Zadanka na vysetreni

S pani doktorkou jsem bývala spokojena,ale po čase jsem začala mít pocit,ze ji svými návštěvami spíše obtěžuji. Setkala jsem se bohužel s tím, že pani doktorka nedotahuje léčení do konce, a v některých oblastech chybí odbornost. Pani doktorku nedoporučuji.

Paní doktorka se skvělým přehledem, erudovaná, lidská, optimistická a důkladná. Jsem velmi spokojená a 100% DOPORUČUJI!

Paní doktorka Táborská a její sestřička jsou dvě skvělé ženské na svém místě.Přišla jsem k nim nedávno s docela závažnými problémy, o kterých jsem díky své náročné profesi ani netušila, jen se mi sem tam motala hlava.Dostala jsem takové péče, včetně celkového vyšetření, od hlavy až k patě. A stálo to za to.Je mi mnohem lépe.Jen když do ordinace vstoupíte, cítíte se moc dobře. Jsem moc spokojená, a vřele doporučuji.Hana Janošková.

Nástup u MUDr.Táborské byl pompézní s preventivní prohlídkou, zdánlivým pochopením a laskavostí.
Jen sestra rušila tento dojem, chovala se spíše jako hlídací pes.Jak šel čas, i když nebyl dlouhý, MUDr.Táborská, přestávala mít pochopení, obtěžovalo ji vyslechnutí, popř.upozornění na problém.Stala se opatrnou, ale především sama k sobě.Nedoporučuji.

Hledala jsem nějakého lékaře opravdu na rychlo a paní doktorka mě bez váhání okamžitě vzala. Vše semnou udělala,byla milá,pozitivní náladu měla,prostě skvělá. Její sestřička to stejné. Má profesionální přístup a nic nezanedbává. Tuhle paní doktorku bych neměnila.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat na nutnost užívání antibiotik.Byla jsem v pátek u mé praktické lékařky.Měřila mě CRP,hodnota byla 38,9.Moje potíže,suchý kašel,teplota 38,5,rýma ani moc ne.Tyto potíře trvaly od středy.Myslela jsem že ATB se mají předepisovat až při hodnotě 40 ? Všude se píše že na běžné nachlazení ,virozu je zbytečné je předepisovat.Mám strach že je beru zbytečně.Nerada beru antibiotika,protože mě po nich bývá zle.Ted´nevím jestli je mám brát když už jsem začala ??? Tohle už bylo u paní doktorky jednou.Myslíte že je to správný postup?

Dobrý den, CRP je pouze laboratorní hodnota, zaleží hlavně na klinickém stavu pacienta. Pokud máte nějaké pochybnosti je vždy lepší toto konzultovat se svým lékařem.

MUDr. Sylva Táborská