Odborný lékař chirurgie a RDG
Opavská 57, Kravaře

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie a RDG Jiný

Paní je Lékařka s velkým L. .Ona se pro své poslání narodila.
Profesionalita .Neskutečně citlivý a milý přístup. Takový lékař by byl chloubou
každého zdravotního zařízení.

Umístění: Odborný lékař chirurgie a RDG

Nejlepší a nejmilejší paní doktorka, kterou jsem kdy potkala a zároveň opravdu odborník ve své profesi s lidským a vstřícným přístupem. Paní doktorku jsem párkrát navštívila s mými malými dětmi, které měly drobné úrazy. Sestřičky jsou také moc hodné a příjemné. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo více:-).

Paní doktorka je vždy příjemná, za roky, které jsem k ní chodila jsem se nesetkala s negativním přístupem a i teď v dospělosti mi vždy pomohlo a vyřešila problémy hned. Vedle ordinace je i RDG, takže Vám odpadne dlouhé čekání na rentgen jako např. v nemocnicích, kdy musíte do jiných pavilonů či budov a vystát si frontu, navíc je v komplexu hned vedle ordinace i sádrovna, takže opět nemusíte chodit daleko pokud máte něco zlomeného. Přístup lékaře je navíc opravdu profesionální a sestry jsou vždy příjemné. Pokud tady byl negativní komentář, je spíše otázkou, zda komentář nebyl spíše určen pro záskok paní MUDr. Náhlíkové, nikoliv pro ni, ale to už je věc názoru. Nicméně lékařku vřele doporučuji.

U paní doktorky jsem byla nesčetněkrát jelikož jsem si vytrpěla zvrtnuté kotníky a všchno možné a nesetkala jsem se za celý svůj život s lepším lékařem. Kdyby takoví byli všichni lékaři tak mě přejde i panická hrůza ze zubaře..Úžasný přístup´, do ordinace vejdete a o nějakém napjetí nebo strachu nemůže být ani řeč. Prostě nejlepší:)

Ochotná a moc hodná doktorka..

Tato paní doktorka je opravdu profesionál s velkým P
moc příjemná,laskavá a vůbec nemám žádné obavy když vstoupím k ní do ordinace
Kdyby všichni lékaři byly jako ona:)
Vřele doporučuji!

NEJLEPŠÍ DOKTORKA, VŠEM DOPORUČUJI, SESTŘIČKY PŘÍJEMNÉ A PANÍ DOKTORKA-VŽDY POMŮŽE, ŠKODA, ŽE NENÍ SPECIALIZOVANÁ NA VÍCE OBORŮ-URČITĚ BYCH K NÍ ŠLA :) JE SUPER

pomohla moc

profesionální a lidský přítup, ochota, laskavost.

Milá paní doktorka s profesionálním přístupem.