Gynekologická ordinace
Moskevská 508, Most

Paní Mrugovou jsem navštěvovala od patnácti let, neměla sem s ní nikdy problém až do té doby co jsem otěhotněla. První prohlídka co jsem jsem šla ujistit jestli jsem v pořádku a miminko také tak byla klasická tudíž bez problému. Poté jsme s přítelem jeli do Prahy na výlet do Ikeii, kde jsem začala slabě krvácet, celá vyděšená jsem šla následující den za paní doktorkou, která mi předepsala prášky. Hned jsem si je šla vyzvednout a nestačila jsem se divit, lékárnice se mě zeptala na co to mám tak jsem jí popsala můj problém a prášky mi vystavit nechtěla,Nebyli určené pro těhotné. Další den jsem opět běžela zpátky k paní doktorce a tam mě čekalo další překvapení. Paní doktorka mě doslova seřvala jak je možné, že v lékárně říkám, že jsem těhotná. Začátkem těhotenství mě často pobolívala hlava, oznámila jsem to paní doktorce, jestliže by mi nemohla napsat nějaké prášky pro těhotné na to konto mi odvětila ať si dám půlku Ibalginu.. A poslední kapka bylo to, když jsem byla u ní na ultrazvuku a dostala jsem opět seřváno, že na monitoru nevidím ručičky a nožičky... Tím to jsem ihned začala hledat nového gynekologa. Teď navštěvuju pana doktora Konopu a nemohu si ho vynachválit.. :)

Paní doktorka je velice citlivá-návštěvy gynekologie jsem se vždy bála víc než cokoliv jiného(špatné zkušenosti s jiným gynekologem),ale kolikrát ani nepostřehnu,že mě vlastně už vyšetřila:-)))Je navíc milá,hodná,usměvavá,vše vysvětlí,všem ženám jí můžu jen doporučit!!!

s paní doktorkou jsem velmi spokojená. Při těhu při každé návštěvě ultrazvukem kontrolovala miminko. Je pečlivá, šikovná a milá. Jen mi trochu vadí ty ceny (papírová jednorázová sukně, plastová jednorázová zrcadla - vše dobrovolné, nicméně sestra si o peníze řekne) O cenách za fotku či nahrávku plodu ani nemluvím.
Ale gynekoložka je to dobrá"

Pani Doktorka Mrugová je víc než skvělá. Perfektně se stará o můj zdravotní stav,je velice pečlivá, všechno vysvětlí, v ordinaci je s ní vždycky sranda. Neexistuje lepší lékařka než je ona. Skazková

U lekarky jsem byla na sve prvni prohlidce a nejaky ten patek se ji uz radej vyhybam. Bala jsem se, co me ceka a lekarka mi ani nevysvetlila, co, jak a proc se bude vysetrovat a udelala ze me lharku, ackoliv to byla prkotina, ale na prvni prohlidce celkem zasadni.
Pro nekoho, kdo vi co ho ceka nejspis bude dobra lekarka, ale za sebe minimalne pro mlade divky nedoporucuji.
Jejiho manzela si nemuzu vynachvalit.

Je to moje první gynekoložka a můžu říct, že díky ní, jsem se nebála první prohlídky:)

Na rozdíl od pana Zemánka mi pomohla vyléčit dlouhodobé zdravotní problémy a velmi ji za to děkuji.

jo jo pani doktorka je moc zlati clovicek umi vyborne poradit proste takovou doktorku nikdo nema je proste nej a nej zustane

Neznám lepší doktorku! Velmi příjemná, poradí, vysvětlí. Opravdu nemám co bych vyčetla. DOPORUČUJI VŠEMV

prostě prima příjemná žena

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Asi před dvěma týdny jsem úspěšně zaléčila kvasinky, a následovalo asi dvou nebo třídení krvácení, akorát dříve než je u mě obviklé, krev byla cítit jako normální krev, a žádné bolesti. Očekávala jsem tedy menstruaci v termínu, ale má týden spoždění. To je u mě obvyklé, hlavně ve stresových situacích, ale ještě jsem se nedostala do situace kdy by to bylo po chráněném pohlavním styku. Asi před třemi dny jsem měla zánět močových cest, který naštěstí rychle odešel. Po telefonu mi ginekoložka řekla že popisované krvácení mohlo být způsobeno oslabením imunity. Jsem ještě měsíc v zahraničí, což mou situaci komplikuje.

Dobrý den ,bez vyšetření težko můžu říci,proč jste krvácela.Rozhodně si udělejte těhotenský test, aby jste vyloučila souvislost s těhotenstvím. A co nejdříve navštivte svého gynekologa.

MUDr. Sylva Mrugova

jsem prvorodička v 37tt a v posledních týdnech jsem si všimla, že miminko má často škytavku- aspoň 2x denně. Škytavku má skoro každou noc, když ležím na boku. Je možné, že je něco v nepořádku s pupečníkem? Měla bych se zkontaktovat se svojím lékařem? Děkuji Vám.

S pozdravem

Liliana

Není třeba se znepokojovat.

MUDr. Sylva Mrugova