Vrchlického 2497/57, Jihlava

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti. Sama jsem do ordinace docházela jako dorost a bylo mi líto, že už musím k lékaři pro dospělé.
Proto v okamžiku, kdy nastal čas hledat pediatra pro naše děti, věděla jsem, že paní doktorka Lerchová bude nejlepší volbou.
Čekárna je vybavena hračkami, prostředí útulné. Spolu se sympatickou sestřičkou tvoří skvělý tým.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsme velice spokojení. Před ní jsme chodili s dětmi k jiné doktorce (která byla také velice dobrá) a když jsme z důvodu stěhování hledali novou doktorku dětem, dlouho jsem přemýšlela kam jít. Vůbec nelituji výběru, naopak. K dětem se chová velice hezky jak p.doktorka tak i sestřička je velice vstřícná, milá a ochotná. Poradí a vždycky se s ní dá rozumně domluvit. Za mě obrovské plus.

Paní dr je velice milá a příjemná paní dr která má na každého max 5 minut
Byla jsem se synem u pani dr že má 39 horečky prujem a kašel bylo mi řečeno že t má ze zubu a at davam neco na teploty .
na nový rok jsme jeli na pohotovost horecky se nezlepsiy tam nám řekly zánet prudusek takže si nas tam nechaly protože sem kojila byla jsem sním...chudinka si tam vytrpel kdyby ho pani dr vyšetrila nebo udelala aspon náký test tak by tam nebyl ,,,koukla mu jen do krku a poslechla ho....
z nemocnice jsme šli na kontrolu k paní dr řekla jsem že má jeste prujem a malicko kašel poslechla ho nic neslysela řekla sem že bych chtela aspon testy náký vyter nebo tak řekla že to je zbytečne když mu v nemocnici všechno dělaly!!!! okamžite jsem šla k jiné dr at uděla testy ta je hnedka udělala no tet přišly výsledky malej má rotaviry chytl je v nemocnici ,,,díky paní dr si muj 8m chlapeček zažil hodně :(
díky bohu že už jsme u jiné dr

Paní doktorka je úžasná osoba a skvělý profesionál...s malým ji milujeme a těšíme se na každou návštěvu ;)

Paní doktorka je vždy moc milá, ochotná, nikdy člověka neodbyde - i když má zrovna čekárnu plnou dětí. Je velmi pečlivá, což, vzhledem k tomu, že se jedná o děti, kvituji s povděkem. Naše dcera k ní chodí moc ráda, často i odmítá jít domů :).

Chodila jsem k paní doktorce jako malá holka, převzala ordinaci po p. Dr. Michlové, včetně úžasné zdravotní sestry. Pamatuju si ji jako milou, usměvavou paní. Škoda, že už jsem velká a nemůžu k p. doktorce chodit:(

Paní doktorka Lerchová je moc milá a vstřícná. Ale pouze tehdy, když jí člověk všechno odkýve a nic nenamítá. Vůbec nedoporučuji někomu, kdo dbá na zdraví svých dětí a nechce je např. nechat očkovat při nemoci nebo těsně po ní. Na mou žádost, zda mohu očkování o měsíc odložit (dle očkovacího plánu mohlo být toto očkování provedeno až za 4 měsíce) jsem si od paní doktory vyslechla nepěkný výlev o "alternativcích, kteří jí vždy dostanou", což k profesionálnímu lékaři prostě nepatří. Své výlevy může konzultovat později se sestrou, ale ne před pacienty. Takto arogantně se ke mě ještě žádný lékař nechoval.

Paní doktorka je velmi vstřcná, ochotná, často nám poradila i po telefonu. Ale většinou jsme, díky její pečlivosti, navštívili stejně její ordinaci osobně. Chodíme k ní mnoho let. Bohužel syn už odrostl a musíme hledat lékaře pro dospělé.

Vždy je milá a usměvavá, obdivuhodně si pamatuje. Velice si vážíme její ochoty vše o nemoci i léčení podrobně vysvětlit.

Vřele doporučujeme!

Čer.

Nelepší paní doktorka. Je vidět že tuto práci dělá ráda a že miluje děti. Sestřička je taky hodná, příjemná a vstřícná.

Nejlepší dětská doktorka!!!