Praktický lékař pro dospělé
Janského 2254, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce Neumannové chodíme s manželem spoustu let. Vždy je milá, ochotná a vstřícná. Vždy pomůže s každým problémem a její přístup je lidský. Rádi k ní chodíme a paní doktorku bychom neměnili.
Lebicovi

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Příjemná a pečlivá lékařka, má zájem o pacienta, léčí účinnými léky a zprostředkovala i kontakt na podrobnější vyšetření, děkuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pani doktorka asi usnula na vavřínech. Taková neochota a arogantnost jsem dlouho nezažila. Pokud si nezaplatite jakysi balíček služeb, nemáte šanci na ošetření. Z chování jak pani na recepci, tak doktorka jsem byla velmi nepříjemné překvapena, zvlášť po takových předešlých recenzích.

MUDr. Světluše Neumannová

Dobrý den, děkuji za vyjádření Vašeho názoru.
Balíček ročních služeb znamená, že jsem pacientovi k dispozici na e-mailu 365 dní v roce od rána až do půlnoci. Poplatek za měsíc je cena 2 kostek másla :-) Přeji Vám oběma vše nejlepší v dalším životě. s pozdravem MUDr.Neumannová

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Routine check up

Dr Neumannova is not only a very good and very caring doctor but a very kind and very pleasant person. I am always amazed with her patience with such picky and annoying patients like me. Thus I am gladly giving five stars for her.

Paní doktorka Neumannová je naprosto úžasná osoba. Vždy, když k ní přijdu je usměvavá jako sluníčko, zeptá se jak se máte, co Vás trápí, a je na ní vidět, že ráda pomáhá druhým. Na dlouhou čekací dobu si nestěžuji, jelikož je paní doktorka velice pečlivá osoba a každého pacienta měří stejným, správným metrem. :) Jsem ráda, že chodím právě tam. Velice mi pomohla, i když o tom zatím asi neví... :) Za žádného jiného obvodního lékaře bych ji nevyměnila. :) Děkuji Jílková

Velmi dobré služby. Jsem maximálně spokojený.

Paní doktorku Neumannovou znám ne jako pacientka ale jako její sousedka z chalupy kterou má ve Vyskři,souhlasím se všemi názory na ní,je to skvělý odborník ale hlavně je to člověk se srdíčkem na správném místě.Známe se už 22 let co jsme spolu vozily kočárky,od té doby se vůbec nezměnila,pořád je to ta milá a obětavá Světlanka.Díky za to že jsi Světluško.

K paní doktorce chodím již 18 let.Neměnil bych!Před deseti lety mi velmi pomohla a jsem ji za to velmi vděčen.Její přístup k pacientům je příkladný a jsem rád,že jsem její pacient .

byla bych moc ráda kdyby mi nechodili emaily adresované pro pani doktorku.. můj email je s.neumannova@email.cz -> zřejmě nějaká záměna..

Děkuji
Sabina Neumannová

Paní doktorku znám ještě jako studentku -spolužačku z gymnazia . Přesně pacienti vystihují její nádhernou povahu , schopnosti, empatii a dovednosti .
Znala jsem ji v 18 letech a věřte mi, je to pořád ONA.Díky Světlo za Tvojí práci. Dana V., též lékařka