Kardiolog Více

České Budějovice 1 adresa

Kardiocentrum
Nemocnice České Budějovice, a.s, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Štepanka je veľmi príjemný človek .mne veľmi pomohla poradila .je výborná lekarka odborníčka .vie vypočuť iných rada pomáha .mám ju rada preto .srdce má vždy otvorené pre iných už mnohym dosť pomohla .je krásna nielen fyzicky ale aj vnútorne je to nádherný človek .Henry

Paní doktorku jsem měla čest poznat před pár dny a shrnuji:- skvělá , - příjemná , - sympatická ,
- ochotná , - vynikající odborník - zkrátka skvělá a já jí moc děkuji za péči během mé hospitalizace. :) Pěknicová Hana , Karlovy Vary

Štěpánka je jedna z těch osob, které když poznáte tak je už nikdy nechcete ztratit. Je to krásná, charismatická, empatická a zároveň inteligentní žena, která vás během chvilky okouzlí svým charakterem a úsměvem a už od prvního pohledu Vám tak dokáže zlepšit jak náladu, tak i celý den, ať už byl jakýkoliv. Je to člověk, kterému se můžete s čímkoliv svěřit a máte jistotu, že to zůstane jen mezi Vámi a zaručeně se Vám vždy dostane rada nebo nějaká jiná pomoc. Je ochotná, hodná, přátelská… Dobré vlastnosti bych mohl vyjmenovávat hodiny. Kdykoliv jsem potřeboval, byla tu pro mě. Během té krátké chvíle co se známe, jsem si ji moc oblíbil a ani nenacházím slova, abych jí mohl dostatečně poděkovat za vše, co pro mě udělala.
Se Štěpánkou jako doktorkou zkušenosti nemám, ale věřím, že o své pacienty pečuje stejně jako o své přátele a známé, takže budete v těch nejlepších rukou, protože neznám zodpovědnějšího, upřímnějšího a obětavějšího člověka než je právě Štěpánka.

erudice, inteligence, zodpovědnost, empatie, charisma :-)

Štěpánka je prostě báječná.

Je velmi hodná a příjemná.Dovede uklidnit a hezky se usmát.Jako lékařka je vynikající odbornice.Věřte mi! mám velké zkušenosti. Bohužel

Zachránila mě po infarktu.

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,dnes jsem volala zdravotní sestře od mého doktora na kardiologii.Potřebovala jsem napsat Betaloc a Eliqvis,vždy mě bylo vyhověno a já si pak došla nebo někoho z rodiny poslala pro recept,nebo mě byl poslán na mobil.Dnes jsem se dozvěděla,že mi recept nenapíše a musím přijít na měření tlaku.Podotýkám,že chodím pravidelně na kontroly a před 14 dny jsem byla v krajské nemocnici,kde mi měřili tlak,Ekg...tak nevím zda to není plýtvání časem zdravotníků a taky peněz.Vyřešila jsem to tak,že Betaloc mě napsala obvodní lékařka a Eliqvis nevím a ten je velice důležitý.Jsem před operací endoprotézy(velice špatně chodím)čekám 2. rok na TEP a ke všemu venku leje...asi si budu muset vzít taxi a zase utrácet peníze,kterých nemám na zbyt.Myslíte.že je počínání dr.správné?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, milá paní, řekla bych, že počínání Vašeho kardiologa je správné, jeho úkolem a povinností není jen předepisovat Vám léky, ale také provádět pravidelné kardiologické kontroly (což není jen EKG a změření tlaku). Předepsat pouze lék na e-recept by bylo samozřejmě jednodušší i pro Vašeho lékaře, pokud to neudělal, má zřejmě názor, že už je čas na celkovou kontrolu v ordinaci.

MUDr. Štěpánka Šindelářová

DOBRY DEN, V MINULOSTI JSEM PRODELAL ZANET SRDECNIHO SVALU, CHCI SE ZEPTAT, PRO SVOJI OPATRNOST MAM AFTU NA DASNI, A CHCI JIT BEHAT NENI TO NEBEZOPECNE? DEKUJI

Není :-)