MUDr.

39201 Soběslav, jihočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zubař Soběslav — doktoři k dispozici

• út 29.9
  • Dana Pokorná

zubař

• Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Velice příjemná prohlídka, vše dostatečně vysvětleno a ukázáno. Vřele doporučuji. Pěkná a čistá ordinace jako bonus ;)

Přidat názor
  • velmi dobrý

Celý život byla pro mne návštěva zubaře něco, co jsem odkládala, radši v bolestech trpěla. Pak jsem poznala pana doktora Štěpána.Je to naprosto dokonalý odborník a s jeho lidským přístupem jsem se úplně přestala bát. Sestřička také moc příjemná osoba.

• velmi dobrý

..úplně dokonalý lidsky i odborně....

• dobrý

Výborný zubař s citlivým přístupem a skvělá sestřička,jediný zubař,ke kterému se nebojím jít

• dobrý

..excelentní stomatolog a člověk...., kéž bych takových lékařů naše medicína měla více..,mladí lékaři by se od něj měli učit především lidskému a laskavému přístupu, který zbavuje z obav z případné bolesti, kterou jsem ale u něj nikdy neprožil..... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý a jsem s jeho péči moc spokojena a vubec se k němu nebojím. Má velmi hezký přístup k pacientům i sestřička je velmi hodná.Všem pana doktora vřele doporučuji.Je vidět, že ho práce baví a je víborny zubař.Pane doktore moc Vam děkuji za vaši péči. Zoubky,které ošetříte,už nikdy nebolí.Monika Mrázová

• velmi dobrý

Pan doktor mi moc pohámá překonat strach i bolest.Je to pečlivy doktor.Sestřička je taky moc hodná.

• velmi dobrý

Pan doktor mi moc pomohl udělal mi všechno co jsem potřeboval a už jenom chodím na kontrolu jednou za půl roku.Taky jsem díky jemu přestal kouřit.Díky pane doktore vřele ho každému doporočuji je to velmi dobrý zubař.