Štěpán Stanislav, zubař Soběslav
Zubař MUDr.

Štěpán Stanislav

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

• 19 listopadu 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Celý život byla pro mne návštěva zubaře něco, co jsem odkládala, radši v bolestech trpěla. Pak jsem poznala pana doktora Štěpána.Je to naprosto dokonalý odborník a s jeho lidským přístupem jsem se úplně přestala bát. Sestřička také moc příjemná osoba.

• 1 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

..úplně dokonalý lidsky i odborně....

• 1 července 2010

Hodnocení: Dobrý

Výborný zubař s citlivým přístupem a skvělá sestřička,jediný zubař,ke kterému se nebojím jít

• 16 ledna 2010

Hodnocení: Dobrý

..excelentní stomatolog a člověk...., kéž bych takových lékařů naše medicína měla více..,mladí lékaři by se od něj měli učit především lidskému a laskavému přístupu, který zbavuje z obav z případné bolesti, kterou jsem ale u něj nikdy neprožil..... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 5 listopadu 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý a jsem s jeho péči moc spokojena a vubec se k němu nebojím. Má velmi hezký přístup k pacientům i sestřička je velmi hodná.Všem pana doktora vřele doporučuji.Je vidět, že ho práce baví a je víborny zubař.Pane doktore moc Vam děkuji za vaši péči. Zoubky,které ošetříte,už nikdy nebolí.Monika Mrázová

• 11 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor mi moc pohámá překonat strach i bolest.Je to pečlivy doktor.Sestřička je taky moc hodná.

• 31 října 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor mi moc pomohl udělal mi všechno co jsem potřeboval a už jenom chodím na kontrolu jednou za půl roku.Taky jsem díky jemu přestal kouřit.Díky pane doktore vřele ho každému doporočuji je to velmi dobrý zubař.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění