Praktický lékař pro dospělé
Hostinského 1533, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je skvělý a přáteslký člověk,který se o mě vždy skvěle postaral..nemám k němu výhrad..
Jen tu zapšklou,nepříjemnou a protivnou čarodějnici by měl už nahradit...

S panem doktorem jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit!!Vše vysvětlí,zkontroluje,nic neponechá náhodě,je velice pečlivý a i sestřička je vždy moc milá.

U pana doktora jsem zatím krátce, nicméně všechny zkušenosti jsou pozitivní. Vysvětlí, co se děje, není přehnaně ukecaný, naopak úplně profesionální a zároveň milý. V čekárně jsem nezažila dlouhé čekání. I když přede mnou bylo několik lidí, šlo to rychle. Můžu jenom doporučit.

Pan doktor Mentberger je skvělý. To, že není ukecaný a netráví svou pracovní dobu bezduchým tlacháním, mu budiž přičteno k dobru. V jeho čekárně to vždy pěkné odsýpá. :-) Je mým praktickým lékařem již více než 13 let a za tu dobu několikrát pomohl nejenom mně ale i dalším rodinným příslušníkům.

K panu doktorovi chodím 10 let, je vždy milý a ochotný, sestřička taky, léčil i našeho nechodícího souseda, kterého ochotně navštívil mohu doporučit

Pro pí Alenu: měla by jste navštívit psychologa.
Pana doktora znám 12 let,jsem jeho pacientkou a vím,že by nikdy nevyjel po cizí ženě.Je tichý až nesmělý a toto není jeho styl.Pravděpodobně jste se vy pokoušela o flirt a byla jste odmítnuta a teď se mstíte pomluvou.Jak nízké a ubohé.Je mi vás opravdu líto.
MUDr.Mentberger je dobrý lékař a solidní člověk,není sice moc komunikativní,ale zajímá se o pacienta a snaží se mu pomoci.

Velmi dobrý lékař

Pan doktor mi několikrát stanovil špatnou diagnozu a tim padem i ladoval nevhodnymi leky, ktere nezabiraly.. naopak, po opakovanem stezovani na zdravotni stav me posila domu s tim ze to bude dobre, ze to chce cas.... (zapal plic, virova angina, a jine..)
K lekari chodim jedine v krajnich pripadech, kdy si s nemoci jiz nevim rady, ale pan doktor me vzdy navrhne postupy a leky, ktere jsem se snazila, lec neuspesne, aplikovat sama... Takze pravdepodobne neucinkuji, ale on neprovede dalsi vysetreni.
Uz nechodim do skoly a nepotrebuji omluvenky ci neschopenky, ktere by me pomohly se ulejvat (ty mi vzdy ochodne napsal). Dolecit a zjistit spravnou diagnozu se musim vzdy u odbornika, ktereho si ze zoufalstvi sama najadu....
Takze ja opakovane nedoporucuji!

Pan doktor je vstřícný a má zájem o Váš zdravotní stav, také sestřička je příjemná a milá. Jsem jeho pacientem od počátku jeho praxe ve Stodůlkách, to je nějakých 15 let a to něco znamená. Jen bych někdy přijal více informací o možnostech léčby a dalším postupu, je fakt, že se někdy musím ptát, jak bude léčba dále pokračovat, co přesně znamenají výsledky různých rozborů krve či moči apod. Tehdy pan doktor vše ochotně vysvětlí.
Jinak nemám vůbec žádné připomínky k jeho znalostem a snaze Vám zajistit co nejlepší léčbu, prostě pan doktor se nemusí s každým pacientem kamarádit, dělá to, co má v náplni práce - léčí.

Vstřícný, odborně znalý, příjemné vystupování i příjemná atmosfera ordinace.