Ortopedická ordinace

Ortoklinik-Staša s.r.o
Palackého 5, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor Staša je skvělý. Operoval mi před rokem křížový vaz na pravém koleni a teď běhám jako by žádná operace ani nebyla. Pan Staša je velmi přijemný člověk s profesionálním přístupem.
Nechápu jak někdo může hodnotit jeho kvality podle čekání v ordinaci, nebo nálady nějaké sestry.
Díky němu mohu zase normálně fungovat a ani průběh léčby nebyl nějak strašný, tak jak jsem se dočetla na jiných stránkách. Takže, za mě pro ty, kteří potřebují pomoct. Rozhodně přežijte čekání v ordinaci. Čeká vás milé přivítání od doktora i sester.

Můj PAN DOKTOR STAŠA je velice laskavý na vysoké profesionální úrovní, vstřícný, příjemný a v ordinaci rychlý. Proto má také 2 sestřičky, protože jedna by to nestíhala. Vyplatí se čekat, než přijdu na řadu, i když jsem objednán. Několik let se stará o moje kolena a mohu jen chválit. Karel, 64let.

Největší spokonost, určitě by jsem neměnila,jeden z doktoru kam hrozně rada vždy jdu!

Pan doktor mi operoval předni křížové vazy na obou kolenou a pokaždé je jeho přístup vysoce profesionální a díky jeho umění mohu dále sportovat bez omezení. Doporučil jsem ho několika znamým které také operoval a všichni jsou s výsledkem naprosto spokojeni. Má mojí plnou důvěru.

Muj nazor nebyl predtim zverjnen, takze druhy pokus. Vrele doporucuji tohoto ortopeda vsem milovnikum adrenalinu. Clovek ktery musi jit k ortopedovi je vetsinou na tom bohuzel ne moc dobre, potreboval by reseni hned a samozrejme nejake ktere mu pomuze. Objednaval jsem se telefonicky k tomuto doktoru.. to, ze byla sestricka v telefonu prijemna jako ostnaty drat v zadni casti, to jsem jeste presel, protoze jsem potreboval vyresit muj ortopedicky problem. Ale cekal jsem zhruba 3 mesice.. pak dorazim do ordinace, cekarna ma rozmer zhruba 2m x 4m, jednak tam cekalo asi 6 lidi na tu hodinu na kterou jsem byl objednan, jednak me sestricka vyhodila za roh ze tam pry nebude k dychani (to ze tam predemnou stal jiny clovek a toho nikdo nevyhazoval.. no to je celkem jeste jedno) tak jsem sel za roh, a tam jsem pochopil ze tam ceka cca dalsich 10 lidi na vysetreni, takze celkem asi 16. Na dverich je napsano ze objednaci cas nehraje zadnou roli. A sestricka je skutecne velmi galantni ironicky receno. Takze ve zkratce. Cekate 3 mesice, nakonec je v ordinaci 16 lidi ve stejnou chvili jako Vy.. a muzete jen cekat a cekat a cekat. Na Bozi smilovani leda tak.. take rikam NE !!!

Vážený pane doktore Stašo, pokud chcete dosáhnout slušného renomé Vaší Ortokliniky, zbavte se už konečně, prosím, té neurvalé, nevychované a hrubé osoby, sestry Radzientové, která Vám svým hulvátským přístupem jen odhání pacienty. Nebo Vám je snad jedno, že se chová k lidem tak, jak to bylo možné za starého režimu? Pokud chcete, aby se u Vás pacient cítil spokojený, proč na svém pracovišti tuto hroznou ženskou trpíte? Neumí s nikým jednat slušně, každému odsekává, je neochotná a drzá. Udělejte si průzkum mezi pacienty, co si o ní myslí. Budete se divit. Naprosto jí chybí alespoň náznak slušnosti a empatie k lidem.

K panu doktoru Stašovi chodíme celá rodina.Mamku a bráchu operoval, taťkovi léčil zlomené ruce a povedlo se mu (společně s mou fyzioterapeutkou) "narovnat" mou páteř a zbavit mě skoliózy. Sice se objednává dlouho dopředu, ale stojí to za to. Je to opravdu PAN doktor! Ti, co si stěžují, že je nevzal nebo jim poradil jinou alternativu než vyšetření u něj, by měli brát také ohledy na to, že je to také jenom člověk a tak nemůže léčit celou Prahu. A mimochodem, doporučení od praktika chce 90 % ortopedů či odborných lékařů.A musím říct, že jsem se snad nikdy nesetkala s tak profesionálním, ale vstřícným, milým a lidským lékařem!

Volám tam, sestřička mi oznámí, že si musí dopsat nějaký formulář, a že si mě pak zase vezme k uchu, ať vydržím na telefonu, načež se dá do povídání s kolegyní o nějakých známých, minutu čekám a nic. Co je to za přístup proboha?

Úplatky fakt bere, navíc si o ně zcela nepokrytě říká. O to, že by vystavila potvrzení na tisícové částky není vůbec možné požádat. Je to prostě čenota. Škoda, protože doktor je to dobrý. Ale peníze a lidi ho úplně zkazili.

Zánět šlach léčil velmi účinně. Na otázky o prevenci bohužel nemohl odpovědět.