MUDr. Stanislava Fürstová

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Pediatrie
Matice školské 17, České Budějovice

Perfektní doktorka,chodím tam ráda,vždy poradí,nemusím se bát na cokoliv zeptat. Když je dcera nemocná,vím že vždy pomůže,aniž by jí nacpala ATB jako spoustu ostatních doktorů. Jak paní doktorka,tak sestřička jsou moc příjemné.

Nekonečné čekání.....pak 5 minut prohlídka a ven. Uvažuji o změně pediatra!!!!

Pani doktorka je milá a vstřícná,sama jsem k ní chodila jako dítě a teď k ní chodí i mé děti.Je profesionální a vždy mi poradí a pomůže.Děti jí mají moc rády.Děkujeme za péči.Petra

Super pani doktorka

Skvělý odborník. Děti ji milují!

Nejlepší paní doktorka ,které jsem kdy chodila.Výborně léčí.Je příjemná.Sestřička je moc milá.Vždy mě vyléčili bez problémů.Všem doporučuji!!

Skvělá paní doktorka i sestřička. Doporučuji všem maminkám, které se rozhodují pro výběr pediatra pro mimi. Vždy ochotná a milá. Nestalo se nám, aby něco zanedbala.

Souhlasím s předchozím názorem.
Při svých posledních dvou návštěvách s dcerou, jsem cítila od paní doktorky
i sestry takový nezájem, jaký jsem nikdy před tím nezažila.
Vyřídit to nejnutnější a ať už jsme z ordinace venku...

chodim k ní už 19 let a sem jako rybička:)

Velmi ochotná, milá k dětem a má sama zájem o pacienty.Velmi,ale opravdu velmi jsem se s ní loučila. A sestřička je též velmi milá mlsdí paní, se kterou jsem si vždy výborně popovídala.