MUDr.

Stanislava Coufalová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Okružní 10
    78985 Mohelnice, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorka i se sestřičkou - velmi profesionální. Pozitivně hodnotím lidský přístup a léčbu nejen léky.

• velmi dobrý

paní doktorka i sestřička jsou PROFESIONÁLKY......a k tomu vždy přidají úsměv

• velmi dobrý

když k nám paní doktorka přijela pár dní po návratu z porodnice domů,hned jsem si jí oblíbyla a jsem ráda,že se svoji prvorozenou dcerkou chodím právě k ní.Sestřička hrozně milá,usměvavá,na malou mluví hezky a paní doktorka ůžasná,má opravdu vztah k dětem,na malou hezky povídá aby se nebála.Jen tak dál,takové doktory a zdravotní sestřičky pozlatit :-))

• velmi dobrý

Moc doporučuji vč.sestřičky tvoří skvělý profesionální tým.

• velmi dobrý

Díky tomuto hodnocení se mohu a velmi ráda připojím k hodnocení,,NEJLEPŠÍ,, Poňevadž paní doktorka Coufalová pro nás vždy udělala maximum u obou mých dětí. Nepodcenila začínající zdravotní problémy,doporučila návštěvu nemocnice a tak zabránila následným komplikacím,.. Paní doktorku vřele doporučuji a chválím za její práci a vztah k dětem,stejně jako paní sestřičku. Děkujeme za její péči,..

• velmi dobrý

Výborná paní doktorka. Velice pečlivá a nic nepodceňuje. Kdykovil jsem se naní obrátila i mimo ordinační hodiny, přijela osobně a vše vyřešila na místě.

• velmi dobrý

Už jsem vyzkoušela více pediatrů,musím však říct,že jsem konečně spokojená. Paní doktorka je vždy vstřícná,milá a dokáže poradit.Za to jí díky. A sestřička je také moc hodná. Moje děti je mají obě dvě rády.

• velmi dobrý

Neznám lepší paní doktorku.Vždy ochotná,milá.

• velmi dobrý

Pani doktorka je skvělá! Pracuje pečlivě, je opatrná, nabízí alternativní léčbu. A společně se svou sestřičkou myslí na dobro pacientů. Za rok a půl péče o mou dceru nemám jedinou výhradu.

Ochotná, milá, pečlivá

Zobrazit podobné lékaře: Lucie Langová - pediatr