Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Zaručeně nejhorší lékař, jakého jsem kdy v životě potkal. Přišel jsem k němu kvůli bolavým zádům. Zeptal se mě, jestli se s něčím léčím, tak jsem mu řekl, že s roztroušenou sklerózou a on automaticky usoudil, že jsem tam kvůli tomu a začal zmateně psát nějaké poukazy na vyšetření (které samozřejmě nepotřebuji...tyto věci se léčí ve specializovaných centrech). Když jsem mu řekl, že kvůli tomu tam nejsem, vynadal mi, že věci komplikuji a zdržuji ho. Naprosto otřesná komunikace, nulová schopnost poslouchat, co pacienta trápí. Chodit k němu je ztráta času.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Absolutně nekompetentní arogantní lékař, není schopen předepsat správné dávkování léku, i když je to jasně uvedeno v příbalovém letáku. Maminka kvůli tomuto odborníkovi několik dní zvracela, měla křeče a průjem. Při řešení této situace tahle lékař absolutně nevnímal co se mu snažíme sdělit a vše sváděl na střevní chřipku, která se po vyšetření obvodním lékařem nepotvrdila. Následovala změna medikace a opětovná devastace nebohé maminky průjmy a zvracením, způsobené špatným dávkováním léku. Varuji všechny před tímto doktorem.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

MUDr. Cerny neni lekar, ktery by mel zajem cloveku pomoci. Jedina cinnost, o kterou se zajima, je papirovani. Provede pouze zakladni neurologicke vysetreni (musite se se zavrenymi oci strefit prstem na nos). Vase problemy ho ale dale nezajimaji, dalsi lekarske zpravy videt nechce, k jinemu specialistovi vas neposle. Lituji navstevy.