Chelčického 445/12, Hradec Králové

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů • Od 4 400 Kč

Individuální doporučení mezizubních pomůcek

Individuální doporučení pasty +5 Více

Individuální doporučení zubních kartáčků

Individuální doporučení ústní vody

Léčení povrchu skloviny • Od 200 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 4 400 Kč

Od 200 Kč

Od 1 100 Kč

Od 1 100 Kč

Ordinace dentální hygieny DentiRo

Jsem diplomovaná dentální hygienistka, s praxí v oboru od roku 2009.
Studium na VOŠZ v Ústí nad Labem. Praxe na Stomatologické klinice FNHK, n...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Paradentóza
  • Zubní
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Ordinace dentální hygieny DentiRo Dentální hygiena

Vynikající přístup. Vše mi bylo vysvětleno, každý postup, jak o zuby pečovat a užasný výsledek. Hygiena vůbec nebolela a vím, že se příště budu těšit, což je v souvislosti s vyšetřením zubů spíše neobvyklé :-). Rozhodně doporučuji a díky za tak šikovné ruce :-).

Umístění: Ordinace dentální hygieny DentiRo odstranění zubního kamene

Paní doktorku Sovovou můžu jen a jen doporučit. Je moc milá, opatrná a vše pečlivě vysvětlí. I přesto, že to bývá nepříjemná procedura, tak s jejím přístupem se nebojím.

Byla jsem s dentální hygienou velmi spokojená! Po předchozích zkušenostech toto ošetření bylo nejlepší, a to musím říci, že předtím jsem byla v kvalitních lékařských ambulancích. Ošetření bylo provedeno profesionálně a hlavně precizně. Všem doporučuji! Budu docházet pravidelně. Moc děkuji Kozová

Nemohu s předešlými hodnoceními souhlasit. Ošetření mi provedla necitlivě, zbrkle a nekontrolovaně narážela přístrojem do zubů. Týden zduřelé dásně a poté se objevil pásový opar v ústech. Po jeho vyléčení stomatolog konstatoval, že jsem v poslední době již 3. takovýto případ od této hygienistky!

S mou první návštěvou dentálního hygienisty jsem velmi spokojen. Profesionální přístup Romany Sovové mě potěšil a motivoval k další návštěvě. Se vším poradila a vysvětlila,co je a co není potřeba konkrétně u mého chrupu. Nic mi "necpala" automaticky, ale vždy se zeptala,jestli mám zájem o to a ono. Nepůsobí jako autorita,nýbrž jako poradce. Tak by to mělo být.

Romana Čiháková (Sovová) DiS.

Je mi potěšením toto číst! Velmi děkuji! Hezký den:-)

Slečna Sovová je nejlepší dentální hygienistka, kterou jsem mohla kdy potkat, vše vysvětlí je perfektní a profesionální. Můžu všem jen doporučit!!

to je svatá pravda je moc příjemná a milá mladá dáma.

Paní Sovová je velice příjemná, předem vysvětlí všechno co bude dělat a dokáže poradit. Můžu jí jenom doporučit.

Je velmi profesionální,pečlivá a vstřícná.Docházíme k ní s celou rodinou.Vždy přistupuju se ochotou.A tel. číslo na slečnu Romanu je 607 256 007!! Doporučujeme!

Slečna Sovová, je velice precizni a milá dentalní higyenistka. S odvednou praci v mém chrupu jsem velice spokojený a dle jejího doporučení budu včas docházet na pravidelné kontroly.