Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Sestricka byla dobra, ale doktorka arogantni a jen nabizela reklamni produkty, ktere dle ni nefunguji. Mlela si svou a argumenty ji nezajimaji. Mam to pry z opaleni. Kdyz reknu ze jsem se 5 mesicu nikde neopaloval a mam to dva mesice, tak jsem vyjimka a ona to tak diagnostikovala a ja muzu jit klidne jinam. Byla u toho agresivni a bylo videt, ze ji navstevou a argumenty obtezuji. Rozhodne nedoporucuji tuto ztratu casu

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Nedoporučuji ani omylem.Od začátku do konce návštěvy ordinace nepříjemná sestra i mudr.Obě vám dávají najevo,jak je obtěžujete.Neporadí ani nevyřeší váš problém,mele si svou a nabízí vám vzorečky nesmyslných přípravků,které si můžete zakoupit.Nakonec přednášky vám řekne,že máte něco se štítnou žlázou.Dostalo mě ,když mi sdělila,že mast,kterou mi napsala na recept,mi stejně nepomůže,ať nečekám zázraky.K čemu je takový doktor?Do práce chodí asi jenom z nudy a pro výplatu.Tam už nikdy víc,raději se vyhnu obloukem a koupim si babské ucho.

Přišel jsem ve smluvený čas, čekal jsem hodinu. Nejdřív proběhla kontrola znamének, to bylo vcelku v pohodě. Horší bylo, když jsme řešili seboroickou dermatitidu. Nepamatoval jsem si přesně název masti, kterou jsem měl předepsanou, tak se chtěla podívat do lékového záznamu a zjistila, že ho mám zablokovaný. Začala být dost arogantní, říkala, že jí tím zdržuji. Zřejmě si myslí, že její čas je cennější než můj, kdy doplácím na to, že si nedokáže zorganizovat práci, aby nedocházelo k hodinovým čekáním. Sdělila mi, že na seboreu není nic zázračného a pokud si myslím, že když se něčím namažu, tak budu krásnej, tak jsem na omylu :)
Potom jsem se ptal, co by mi doporučila v zimním období, kdy je seborea nejhorší a ráno se mi objeví šupiny na obličeji, mám třeba jednání v práci a chtěl bych to nárazově upravit. Tak ona na to, že pokud mám obsedantní potřebu se něčím mazat, tak tady je leták.
Víceméně si většinou mele svoje naučené fráze a klienta příliš neposlouchá.
Abych to shrnul, tak takovéto lidi já nepotřebuji a nedoporučuji.

Moje návštěva byla hodně rozpačitá. Díky rodinné anamnéze mám prý chodit na pravidelné dermatologické prohlídky. Paní doktorka opakovaně zdůrazňovala, že jí za toto pojišťovna málo platí a ona se musí chovat jako podnikatel. Tomu věřím, ale co já s tím?

Prohlédla mi tedy jen vrchní polovinu těla a při prohlídce nebylo nic zvláštního nalezeno. Ovšem na té spodní jsem měl zezadu na stehně velký červený flek - následek kousnutí klíštěte nakaženého boreliózou. Vůbec jsem o tom nevěděl a paní doktorka to nezkontrolovala. Naštěstí si toho ještě týž den všimla má fyzioterapeutka. Praktická lékařka diagnózu klíštěte potvrdila a nyní beru antibiotika. Nechci ale domýšlet, co by se stalo, pokud by taková infekce přešla bez včasného zaléčení.

Vzhledem k tomuto (a dalším problémům) nemohu dát pozitivní hodnocení.

Paní doktorce jsem volala v devět hodin ráno a v půl jedenácté už jsem seděla v ordinaci :-) Nejen že bere nové pacienty, ale v dopoledních hodinách bere i bez objednání. Nejlepší je přijít hodně brzo (ordinační hodiny jsou dokonce od 6:30 hod.!), protože v čekárně je samozřejmě fronta.
Obdivuji trpělivost paní doktorky i sestřičky, na které byla spousta pacientů před vypršením ordinačních hodin pro neobjednané velmi nepříjemná. Je důležité si uvědomit, že paní doktorka i sestřička si také musí někdy odpočinout a najíst se. Navíc když chce někdo ošetřit bez objednání, nemůže přijít půl hodiny před zavírací dobou. Je jasné, že během půl hodiny se dvacet pacientů prostě ošetřit nedá.
Sestřička i paní doktorka na mě byly milé a ochotné řešit můj problém. Zatím jsme se sice nedostaly k léčbě (nejdřív musím podstoupit testy), ale věřím, že bude vše probíhat v naprostém pořádku.

Výborná. Sestra i paní doktorka milé. Se vším poradí, vyřeší problém. Šla jsem v den, kdy jsou vypsané ordidanční hodiny pro neobjednané, a vůbec jsem nečekala.