Soňa Reinholdová

pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Kubíčkova 8
    63500, Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• po 3.8
  • Jana Poláková

pediatr

• náměstí 28. dubna 2, Brno

Dětská ordinace - Javor s.r.o.

Nikdy absolutně žádný problém,vše okamžitě vždy poznala a sestřička je taky bezvadná,hodně komunikativní. Ale co je hlavní,obě moje děti je mají rády....
      • 14:00
              • 13:00
              • 13:30

Přidat názor
            • velmi dobrý

Absolutně nesouhlasím s negativním hodnocením. Nejlepší pediatr v okolí, paní doktorka mne měla od mala a stejně tak má obě dvě moje dcery od narození. Vlídné a laskavé jednání k rodičům i dětem , jak ze strany sestřičky, tak ze strany paní doktorky - nemám strach tam kdykoliv s čímkoliv s dětmi přijít, nikdy jsem se nesetkala s neochotou nebo odbytím. Pokud paní doktorka někomu nevyhovuje, nechť změní dotyčný lékaře. Opatrnosti není nikdy dost. Jestli-že si není ničím jistá, tak posílá dál, za což jsem velmi ráda. Raději absolvuji s dítětem o vyšetření navíc, než aby něco zanedbala. Tímto paní doktorce děkuji za veškerou péči a doufám, že "nám" ještě nějaký čas vydrží, než odejde do důchodu. Děkuji Vopatová

• slabý

Paní doktorka nevyhovuje mým požadavkům. Se sebemenším problémem, který by pediatr měl umět určit, posílá dále, tedy diagnóza velmi nejistá, raději se zbaví odpovědnosti. Přijde mi, že veškerou práci za ni dělá sestřička, paní doktorka si pouze neustále klepe cosi do svého psacího stroje (v době počítačů??). Velice úzkostlivá a hlavně s novopečenými maminkami velmi upovídaná (v čekárně vznikají fronty).

• velmi dobrý

Skvělá doktorka. Nesouhlasím s komentáři na doktorku, že je příliš pečlivá. Já to oceňuju. Je lepší dítě pořádně vyšetřit, než zbytečně nasadit nějaký lék nebo nechat být a neléčit. Já i celá moje rodina k ní celé roky chodíme a jsme všichni spokojeni. I svoji dceru jsem tam nahlásila. Je sice starší, ale to mi nevadí. Vždy se spolu poradíme a v závěru nechá rozhodnutí na mě. Což oceňuji. Mohu jen doporučit. Sestřičku také musím pochválit. A to, že je milá a příjemná oceňuji. Moje dcera se vůbec nebojí žádného očkování ani píchání oušek. Nepláče. A to je pro mně důležité. V čekárně jsem ještě nikdy příliš dlouho nečekala. Vždy dostaneme termín na návštevu a termín, narozdíl od jiných doktorů, je vždy dodržen. Protáhne se to jen tehdy, když jiná maminka přijde v jinou dobu, než měla. Je super, že má oddělené ordinační hodiny pro nemocné a poradnu. Nehrozí tak, že se od někoho nakazí zdravé dítě.

• slabý

Paní doktorka je sice vlídná a milá, ale přehnaně úzkostlivá, okamžitě posílá na různá zbytečná vyšetření atd. Svým přístupem vzbuzuje neadekvátní obavy u stejně přecitlivělých maminek o zdraví jejich dětí, které mají pocit, že čím více bude dítě vyšetřováno a čím více léků bude brát, tím to bude pro něj lepší. Její přepečlivost také způsobuje neúměrné trávení času v čekárně, což je dobré pro to, aby se tam děti vzájemně nakazily.

je dobrá

• slabý

ja rozhodne nesouhlasim s honocenim, ktera tu padaji o pani doktorce.. nemohla jsem se rozhodnout, ktereho pediatra si vybrat pro svou tenkrat jeste nenarozenou dceru a velice lituji, ze jsem se nechala uchlacholit temito hodnocenimi.. pani doktorka je velice laxni, ordinuje za ni sestricka, ktera je tak premiloucka, az je mi z toho zle... kdyz jsem potrebovala poradit, od nich jsem se toho nedockala.. a to je to doktorka?? dceri jsem musela pomoct nejak sama, protoze preregistrovat k jinemu lekari nelze drive nez za tri mesice.. parada a slava nasim pojistovnam.. a k pani doktorce snad jen jedine - nedoporucuji a prcham, co mi sily staci.. horsiho lekare jsem jeste nepotkala!!!

• velmi dobrý

Naprosto profesionální, vynikající přehled o novinkách v léčivech a velice pečlivá!

• dobrý

K paní doktorce chodím už skoro devět let se svým synem a jsem velice spokojená. Stejně tak i sestřička je vždy usměvavá a milá.

Jsem velmi spokojena.

• velmi dobrý

Skvělá paní doktorka. Přihlásila jsem k ní dceru, když jí bylo asi půl roku. Dneska je z ní dvanáctiletá slečna a s paní doktorkou jsme moc spokojeni jak po odborné stránce, tak po té lidské. Paní doktorka je vstřícná a velice příjemná jak k rodičům, tak i k dětem. Totéž platí i o sestřičce paní doktorky. Lze pouze doporučit.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat